reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Masakra. Jak ja zaczęłam krwawić to dosłownie 5 min od tego syn był na świecie. Mnie powiedzieli, że to była walka już o życie. Moje i syna. Po narkozie był problem z wybudzeniem. Miałaś transfuzję krwi? Bo ja tak.
Sala na której leżałam była cała we krwi, jak sobie przypomnę to..... ah szkoda słów. Horror.

U mnie tak samo zabieg był robiony z zagrożeniem o moje i Zosi życie. Nie miałam transfuzji bo miałam dobre wyniki morfologii. Mnie bez problemu wynudzili gorzej ze znieczuleniem bo zaczęli ciąć na żywo bo się nie znieczulilam, a jak mówiłam, ze czuje to mówili ze mi si wydaje. Później na szybko usypiali.
 
reklama
U mnie tak samo zabieg był robiony z zagrożeniem o moje i Zosi życie. Nie miałam transfuzji bo miałam dobre wyniki morfologii. Mnie bez problemu wynudzili gorzej ze znieczuleniem bo zaczęli ciąć na żywo bo się nie znieczulilam, a jak mówiłam, ze czuje to mówili ze mi si wydaje. Później na szybko usypiali.
Ah te nasze przeżycia. Oby jednorazowe. Masz jeszcze mrozaczki?
 
Ja mam dr browna i jestem bardzo zadowolona. Probowalam jeszcze timi cos ale byly ble dla malej. Mleko tez mialam tylko ja nie karmilam piersia od poczatku.

A podajesz wodę czy tylko mm? Bo teraz głównie mm daje plus odciągnięte moje, ale teraz takie upały... i babcie mówią,ze powinnam podawać wodę [emoji848]


Zobacz załącznik 869352

[emoji7][emoji1405]Moja Kruszynka [emoji1405][emoji7]
IWO
urodzony przez cc 19.06.2018 r. O godzinie 7:50.
2818 g do kochania i 51 cm do zacałowania [emoji173]️[emoji173]️ 10 punktów [emoji5][emoji7]

Dziewczyny dziękuje za tyle miłych słów [emoji7] Maluszek ma się dobrze, a mama dochodzi do siebie [emoji85][emoji87] ten kto mówił, ze cc to nie przelewki miał racje [emoji15][emoji87]

Gratulacje kochana [emoji8]
Poród ciężka sprawa, ale po BardO ciężkim tygodniu wszystko wraca do normy. Dziś mi mija 2 tyg i czuje sie świetnie tylko niewyspana [emoji12]
 
Ah te nasze przeżycia. Oby jednorazowe. Masz jeszcze mrozaczki?

Mam jednego. Ja byłam pozytywnie nastawiona do porodu SN bo chciałam szybko wracać po drugiego a tu rok trzeba poczekać. Akurat się o tym wszystkim zapomni. Wyleczy ze strachu trochę. [emoji6]No ale cieszę się bo Man Zosię. Właśnie wyszła polozna i moja kluseczka wazy 3415 g. [emoji7]
 
A podajesz wodę czy tylko mm? Bo teraz głównie mm daje plus odciągnięte moje, ale teraz takie upały... i babcie mówią,ze powinnam podawać wodę [emoji848]






Gratulacje kochana [emoji8]
Poród ciężka sprawa, ale po BardO ciężkim tygodniu wszystko wraca do normy. Dziś mi mija 2 tyg i czuje sie świetnie tylko niewyspana [emoji12]

Teraz już przez długie dni będziemy niewyspane. [emoji6]
 
Mam jednego. Ja byłam pozytywnie nastawiona do porodu SN bo chciałam szybko wracać po drugiego a tu rok trzeba poczekać. Akurat się o tym wszystkim zapomni. Wyleczy ze strachu trochę. [emoji6]No ale cieszę się bo Man Zosię. Właśnie wyszła polozna i moja kluseczka wazy 3415 g. [emoji7]
No to pięknie rośnie [emoji173] super!
 
reklama
A podajesz wodę czy tylko mm? Bo teraz głównie mm daje plus odciągnięte moje, ale teraz takie upały... i babcie mówią,ze powinnam podawać wodę [emoji848]






Gratulacje kochana [emoji8]
Poród ciężka sprawa, ale po BardO ciężkim tygodniu wszystko wraca do normy. Dziś mi mija 2 tyg i czuje sie świetnie tylko niewyspana [emoji12]
Moja corka miala 2,5mies jak zaczelam wode podawac wlasnie przez upaly. I dzieki temu chyba nigdy nie mialam problemu, zeby wode pila.
 
Do góry