reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny proszę o poradę ....przyszły mi już wyniki kappa a wizyta dopiero w przyszły piątek, przecież ja dp tego czasu osiwieje:szok: pomożecie bo jestem w tym totalnie Zielona
Pappa 1.72
wolna jednostka hcg 27.6
Ryzyko biochemiczne +nt 1:9605
Test podwójny 1:2133
Ryzyko wieku 1:638
Trisomia 13/18 <1:10000
Co o tym sądzicie ??
 
reklama
Dziewczyny proszę o poradę ....przyszły mi już wyniki kappa a wizyta dopiero w przyszły piątek, przecież ja dp tego czasu osiwieje:szok: pomożecie bo jestem w tym totalnie Zielona
Pappa 1.72
wolna jednostka hcg 27.6
Ryzyko biochemiczne +nt 1:9605
Test podwójny 1:2133
Ryzyko wieku 1:638
Trisomia 13/18 <1:10000
Co o tym sądzicie ??
Wszytsko jest ok [emoji3]
 
Dziewczyny proszę o poradę ....przyszły mi już wyniki kappa a wizyta dopiero w przyszły piątek, przecież ja dp tego czasu osiwieje:szok: pomożecie bo jestem w tym totalnie Zielona
Pappa 1.72
wolna jednostka hcg 27.6
Ryzyko biochemiczne +nt 1:9605
Test podwójny 1:2133
Ryzyko wieku 1:638
Trisomia 13/18 <1:10000
Co o tym sądzicie ??
Ze mozesz spac spokojnie❤
 
Ze mozesz spac spokojnie❤
Oj cieszę się i to bardzo ❤ wczoraj rozmawiałam z m i oboje stwierdziliśmy że jak mieliśmy pieniądze ale nie było drugiego dzidziusia to człowiek czuł pustkę...teraz my kryzys w portfelu ale za to jestem w pełni szczęśliwi... najbardziej na świecie ❤
czy ja mogę czuć już pływanie małego ?? Jestem w 15 tygodniu ciazy. Czy to tylko moja psychika sobie wyobraża a po prostu kiszki marsza grają :-D
 
Ja proponuję na początek mocno nawilżać skórę i dużo pić. Ponoć skuteczne jest branie magnezu. A jakie badania robiłaś? Cholestaza z tego co wiem pojawia się około 30 tc, więc u Ciebie i tak byłoby stanowczo za wcześnie aby badania ja wykryły.
Pije dużo magnez biorę codziennie.
Z badań CRP morfologia i wszystko watrobowe . Wszystko w dolnej granicy .
Mocz tydzień temu są jakieś bakterie ale miałam się tym nie przejmować . Cholestaza owszem "najczęściej" w 30 tyg ale te objawy najbardziej pod to pochodziły .
Tamiza gratuluję :)
Może alergia poprostu? Mnie teraz swedzi wszystko bo coś pyli
Dziękuję ❤️
Nigdy nie miałam alergii ale sądzę że jakby to była alergia to swędzenie byłoby też w innych miejscach.
Mnie swedział strasznie brzuch i rece .
Duzo pic nawilzac nie pomogło przepisali poloramine .
I od czego to było i w którym tygodniu ?
 
Cewnik okropienstwo . Kazdy ma swoje fujjj .
Dla mnie to najgorszy bol jaki przezylam o tej pory... A przeszlam juz HSG, tatuowanie czy zastrzyki z kwasu hialuronowego w usta :) Zakladania nie czulam bo pod narkoza ale zdejmowanie brrr wydarlam sie na caly oddzial [emoji14] A w ogole jak sie obudzilam po operacji to krzyczalam na pielegniarke ze mi sie siku chce zeby mi dala wstac! A ona - sikaj do cewnika! A ja - ja nie umiem do tego sikac! [emoji23] heheh Ale serio uczucie jak najgorsze zapalenie pecherza.
 
@tamiza kup sobie krem mocno nawilżający taki najlepiej dla alergików powinien pomóc. Mnie pięty pieką i swedzą ale to efekt promieni słonecznych i obuwia.
 
20180604_225119-2448x1194.jpg

Jeszcze 2 tygodnie
 

Załączniki

  • 20180604_225119-2448x1194.jpg
    20180604_225119-2448x1194.jpg
    309,8 KB · Wyświetleń: 440
reklama
Do góry