reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Ja mam jakieś zwykłe butelki i teraz nie wiem... muszą być jakieś specjalne?
Wózek juz mam, znalazłam używany na olx. Tak samo łóżeczka. Kobieta sprzedawała dwa po swoich bliźniętach za 110 zł! Grzech było nie wziąć [emoji12] Jeszcze materacyki.
Juz 26 tydzień leci. Nie wiem jak długo będę na chodzie, wiec teraz staram sie jak najwięcej zorganizować.
Bardzo dobrze , bliźniaki magą przyjść szybciej na świat [emoji4]to lepiej mieć wszystko przygotowane [emoji6]no to ładna okazję trafiłaś z łóżeczkami [emoji16]ja z synkiem miałam butelki avent natural , classic i dr brown i najbardziej nam przypasowały avent natural[emoji6]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam jakieś zwykłe butelki i teraz nie wiem... muszą być jakieś specjalne?
Wózek juz mam, znalazłam używany na olx. Tak samo łóżeczka. Kobieta sprzedawała dwa po swoich bliźniętach za 110 zł! Grzech było nie wziąć [emoji12] Jeszcze materacyki.
Juz 26 tydzień leci. Nie wiem jak długo będę na chodzie, wiec teraz staram sie jak najwięcej zorganizować.

Butelki Aventu sa spoko i w rozsadnej cenie. Ja mam te Natural, ktore sa podobno antykolkowe.
Bardzo dobre antykolkowe sa tez Dr Brown's, ale te niz ciut drozsze.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam jakieś zwykłe butelki i teraz nie wiem... muszą być jakieś specjalne?
Wózek juz mam, znalazłam używany na olx. Tak samo łóżeczka. Kobieta sprzedawała dwa po swoich bliźniętach za 110 zł! Grzech było nie wziąć [emoji12] Jeszcze materacyki.
Juz 26 tydzień leci. Nie wiem jak długo będę na chodzie, wiec teraz staram sie jak najwięcej zorganizować.
Polecam kupić butelki dr Brown antykolkowe .
Ja miałam dwie aventu jedną lovi a korzystałam tylko z tych na allegro są zestawy ja za 2 zapłaciłam 80 zł są smoczki w trzech przeplywach nakrętka do przechowywania i szczoteczka do czyszczenia . Na szczęście wróciliśmy po nawale mleczka do cycusia.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Bepanthen, termometr do wody, wodę morską, puder, oilatum do kąpieli, wata, octenisept... i nie wiem co jeszcze trzeba. Dla siebie większość już mam. Tylko podpaski wieksze kupić. Jak masz coś jeszcze na liście to podpowiedz[emoji4] Moją torbę do szpitala już prawie skompletowałam.
Ja zamiast bepanten kupiłam linomag jest tańszy , używam go od 6 tygodni. Taki sam krem dostałam od m siostry którą jest pielęgniarka ma taki sam skład koszt około 8 zł. Po kąpieli do smarowania ja kupiłam emolium bo mały miał strasznie sucha skórkę; można od razu zamówić witaminę d400 twist off dla dziecka bo będzie na pewno w zleceniach podawać do ukończenia roku. Sól fizjologiczna,fajne też mają chusteczki nasączone tylko woda zamówiłam na sprawowanie i są super tylko cena za 60 szt. Około 12 zł. Ale ja staram się nie używać chusteczek. Wolę przygotowaną woda i wacikami.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry