reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Bepanthen, termometr do wody, wodę morską, puder, oilatum do kąpieli, wata, octenisept... i nie wiem co jeszcze trzeba. Dla siebie większość już mam. Tylko podpaski wieksze kupić. Jak masz coś jeszcze na liście to podpowiedz[emoji4] Moją torbę do szpitala już prawie skompletowałam.
He he ,ty jesteś bardziej zorganizowana niż ja[emoji12] ja jeszcze nic nie zamawialam , oprócz wózka i ciuszki po synku to nic nie mam , ale jak dostanę wypłatę męża na konto [emoji6]to robię już zakupy z apteki te podpaski duże chyba też kupisz, ja na pewno jeszcze zamówię nakładki silikonowe do karmienia , i może też butelki avent, bo mają w dobrej cenie .A reszte to tak jak Ty[emoji4]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Bepanthen, termometr do wody, wodę morską, puder, oilatum do kąpieli, wata, octenisept... i nie wiem co jeszcze trzeba. Dla siebie większość już mam. Tylko podpaski wieksze kupić. Jak masz coś jeszcze na liście to podpowiedz[emoji4] Moją torbę do szpitala już prawie skompletowałam.

Budru nie powinno sie uzywac. Bepanten powinien wystarczyc. Paleczki do uszu (te specjalne dla dzieci) dobrze sie sprawdzaja do czyszczenia pepuszka i uszek z zewnatrz tez.
A nozyczki z okraglymi koncami masz? Naturalna gabka?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Budru nie powinno sie uzywac. Bepanten powinien wystarczyc. Paleczki do uszu (te specjalne dla dzieci) dobrze sie sprawdzaja do czyszczenia pepuszka i uszek z zewnatrz tez.
A nozyczki z okraglymi koncami masz? Naturalna gabka?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nożyczki i patyczki do uszu już mam. Jeszcze aspirator do nosków. O gąbce nie pomyślałam, dzięki [emoji4]
 
He he ,ty jesteś bardziej zorganizowana niż ja[emoji12] ja jeszcze nic nie zamawialam , oprócz wózka i ciuszki po synku to nic nie mam , ale jak dostanę wypłatę męża na konto [emoji6]to robię już zakupy z apteki te podpaski duże chyba też kupisz, ja na pewno jeszcze zamówię nakładki silikonowe do karmienia , i może też butelki avent, bo mają w dobrej cenie .A reszte to tak jak Ty[emoji4]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam jakieś zwykłe butelki i teraz nie wiem... muszą być jakieś specjalne?
Wózek juz mam, znalazłam używany na olx. Tak samo łóżeczka. Kobieta sprzedawała dwa po swoich bliźniętach za 110 zł! Grzech było nie wziąć [emoji12] Jeszcze materacyki.
Juz 26 tydzień leci. Nie wiem jak długo będę na chodzie, wiec teraz staram sie jak najwięcej zorganizować.
 
Ja mam jakieś zwykłe butelki i teraz nie wiem... muszą być jakieś specjalne?
Wózek juz mam, znalazłam używany na olx. Tak samo łóżeczka. Kobieta sprzedawała dwa po swoich bliźniętach za 110 zł! Grzech było nie wziąć [emoji12] Jeszcze materacyki.
Juz 26 tydzień leci. Nie wiem jak długo będę na chodzie, wiec teraz staram sie jak najwięcej zorganizować.
Tak tak przy blizniakach trzeba wszystko wcześniej ogarnąć [emoji5]

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Tak tak przy blizniakach trzeba wszystko wcześniej ogarnąć [emoji5]

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
I weź to wytłumacz mojemu mężowi. On wraca za miesiąc i dopiero wtedy chce zacząć przygotowania, bo chce być przy wszystkim. Tylko za miesiąc ja wieloryb pewnie nie będę miala siły palcem w bucie kiwnąć...
 
reklama
Do góry