reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Idę jutro oddać krew będę piła ten pycha soczek hi hi krzywą cukrowa mi robią.....
Nie wiem jak ja będę na czczo moje dziecko woła o 2 i 4 w nocy ciasteczko i rano jak oczy otworzę to że 2 śliwki suszone .......

No nie jest to najsmaczniejsze, ale da sie wypic.
U mnie pobierali krew godz po wypiciu. Tez tak masz czy jak w PL, ze przed i po?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
26 to jest zimno :szok:
Chodzi też o wilgotność powietrza 40 w Marycie znoszę lepiej niż 30 w Pl.
Teraz nie lubię słońca...... Ale zazwyczaj kocham 40 :D

Tez tak mam. W PL umieram, tu jakos sie da fukncjonowac. Ale ja mam morze blisko wiec do tej pory w weekendy sie chlodzilam. W tym roku poki co odpada, bo Lilka za mala na plaze. Moze koncem lata...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wypilam .
Tyle strachu o nic to nawet dobre było :biggrin2:
Było pomarańcz cytryna lub arbuz :) z lodoweczki zimne pycha :) Teraz czekam godzinę na sofie :)

Jakie luksusy [emoji33]w Pl dostaje się plastikowy kufel 0,5l z kg cukru pudru . I jest nie do zniesienia !! Piłam już 5 razy w życiu i jak pomyśle ze znowu mnie to czeka to odrazu Mnie mdli [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jakie luksusy [emoji33]w Pl dostaje się plastikowy kufel 0,5l z kg cukru pudru . I jest nie do zniesienia !! Piłam już 5 razy w życiu i jak pomyśle ze znowu mnie to czeka to odrazu Mnie mdli [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

A jak dla mnie super w porównaniu do środka przeczyszczajacego który miałam wypić przed laparoskopią. To dopiero ochydztwo nie wiedziałam którą stroną zwracać :baffled: i tam wypijesz prawie 2 litry tego płynu bleeee

Miłego dnia bądź weekendu jeśli ktoś ma wolne ;)
 
Jakie luksusy [emoji33]w Pl dostaje się plastikowy kufel 0,5l z kg cukru pudru . I jest nie do zniesienia !! Piłam już 5 razy w życiu i jak pomyśle ze znowu mnie to czeka to odrazu Mnie mdli [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie była mała buteleczeka nie zwróciłam uwagi na ml Ale góra 200ml
 
A jak dla mnie super w porównaniu do środka przeczyszczajacego który miałam wypić przed laparoskopią. To dopiero ochydztwo nie wiedziałam którą stroną zwracać :baffled: i tam wypijesz prawie 2 litry tego płynu bleeee

Miłego dnia bądź weekendu jeśli ktoś ma wolne ;)

A ten tez znam miałam kiedyś przed operacja pamietam ze cała butle miałam wypić i na końcówce już tez nie mogłam [emoji12]

Również miłego [emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wypilam .
Tyle strachu o nic to nawet dobre było :biggrin2:
Było pomarańcz cytryna lub arbuz :) z lodoweczki zimne pycha :) Teraz czekam godzinę na sofie :)
W uk dają lucozadę. W pl chyba nie ma.tego napoju. Nie wiem jak w innych krajach. Zwykły, slodki, napój GAZOWANY. Ja całą pierwszą ciążę nie miałam w ustach takich napojow, a w szpitalu kazali minwypic na raz 0.5l butelkę!! [emoji13]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
W uk dają lucozadę. W pl chyba nie ma.tego napoju. Nie wiem jak w innych krajach. Zwykły, slodki, napój GAZOWANY. Ja całą pierwszą ciążę nie miałam w ustach takich napojow, a w szpitalu kazali minwypic na raz 0.5l butelkę!! [emoji13]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Moj soczek byl w małej buteleczce i nie był gazowany 50 g glukozy.
Jest pokoj gdzie te ciężarne moga sobie lezec ( co by nie siedziec jsk ten kołek na drewnianym krzesełku w całej tej poczekalni z milionem ludzi )godzine albo trzy .
 
reklama
Moj soczek byl w małej buteleczce i nie był gazowany 50 g glukozy.
Jest pokoj gdzie te ciężarne moga sobie lezec ( co by nie siedziec jsk ten kołek na drewnianym krzesełku w całej tej poczekalni z milionem ludzi )godzine albo trzy .
Brzmi przyjemnie. Ciekawe jak u mnie będzie tym rszem. Przez 7 lat może coś sie zmieniło no i szpital mam inny.

Dziewczyny w drugim trymestrze i dalej, czy Wy też ciągle byslyscie zmeczone??? Bóligłowy już nie mam codziennie, tfutfu, żeby nie zapeszyc. 17tc trwa, a ja mogę spać pół dnia ...
Ktoś tak miał?

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry