reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Oj czytam was dziewczyny z doskoku przygotowujac sie na wielki dzien... Z reguly brak weny na pisanie... Ale melduje sie jeszcze przed...
Co do pakowania sie ja tez mam dwie torby - podobnie mialam jak rodzilam synka i bylo to wygodne - nie trzeba bylo wszystkiego przekladac przy nocnych przewijaniach malucha ;) a moje dziecie dalo mi szkole - juz pierwszej nocy przesiusial sie tak ze byl do przebrania od gory do dolu... W 2 osobowej sali przy takim malutkim swiatelku bo sasiadka zdazyla chwile wczesniej po walkach z karmieniem usnac ;)

A teraz czekam juz jak na szpilkach...
Przez cukrzyce musze rodzic 50 km od domu co mnie przeraza z dojazdem... Co do przerazajacych faktow to nie wiem tez jak to bedzie z maluchem naszym - jak bedziemy sami z mezem i Jankiem w domu to chyba beda musieli mnie razem wiezc... Wyszedl mi dodatkowo dodatni GBS... wiec obym zdazyla antybiotyk dostac...
A na dodatek we wtorek na usg wyszlo ze maluch ma juz 3.900... Oby pomylka mala chociaz ...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Oj czytam was dziewczyny z doskoku przygotowujac sie na wielki dzien... Z reguly brak weny na pisanie... Ale melduje sie jeszcze przed...
Co do pakowania sie ja tez mam dwie torby - podobnie mialam jak rodzilam synka i bylo to wygodne - nie trzeba bylo wszystkiego przekladac przy nocnych przewijaniach malucha ;) a moje dziecie dalo mi szkole - juz pierwszej nocy przesiusial sie tak ze byl do przebrania od gory do dolu... W 2 osobowej sali przy takim malutkim swiatelku bo sasiadka zdazyla chwile wczesniej po walkach z karmieniem usnac ;)

A teraz czekam juz jak na szpilkach...
Przez cukrzyce musze rodzic 50 km od domu co mnie przeraza z dojazdem... Co do przerazajacych faktow to nie wiem tez jak to bedzie z maluchem naszym - jak bedziemy sami z mezem i Jankiem w domu to chyba beda musieli mnie razem wiezc... Wyszedl mi dodatkowo dodatni GBS... wiec obym zdazyla antybiotyk dostac...
A na dodatek we wtorek na usg wyszlo ze maluch ma juz 3.900... Oby pomylka mala chociaz ...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
A będzie CC czy SN?
Może warto porozmawiać z kimś że szpitala żeby wywołałi poród kilka dni wcześniej?
Moja siostra tak miala,pojechała na ktg i zrobili też usg,też miała dodatni gbs. Pani z izby zaproponowała żeby przyjechała następnego dnia i mogą wywołać poród, bo też szacowana waga dziecka miała być ok 4000 a tak urodziła synka zdrowego ok 3700,dostała antybiotyk i wszystko na spokojnie :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj czytam was dziewczyny z doskoku przygotowujac sie na wielki dzien... Z reguly brak weny na pisanie... Ale melduje sie jeszcze przed...
Co do pakowania sie ja tez mam dwie torby - podobnie mialam jak rodzilam synka i bylo to wygodne - nie trzeba bylo wszystkiego przekladac przy nocnych przewijaniach malucha ;) a moje dziecie dalo mi szkole - juz pierwszej nocy przesiusial sie tak ze byl do przebrania od gory do dolu... W 2 osobowej sali przy takim malutkim swiatelku bo sasiadka zdazyla chwile wczesniej po walkach z karmieniem usnac ;)

A teraz czekam juz jak na szpilkach...
Przez cukrzyce musze rodzic 50 km od domu co mnie przeraza z dojazdem... Co do przerazajacych faktow to nie wiem tez jak to bedzie z maluchem naszym - jak bedziemy sami z mezem i Jankiem w domu to chyba beda musieli mnie razem wiezc... Wyszedl mi dodatkowo dodatni GBS... wiec obym zdazyla antybiotyk dostac...
A na dodatek we wtorek na usg wyszlo ze maluch ma juz 3.900... Oby pomylka mala chociaz ...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom

U Ciebie jeszcze chwilka i będzie po wszystkim.
Będzie dobrze choć stresik na pewno dopada.
 
A będzie CC czy SN?
Może warto porozmawiać z kimś że szpitala żeby wywołałi poród kilka dni wcześniej?
Moja siostra tak miala,pojechała na ktg i zrobili też usg,też miała dodatni gbs. Pani z izby zaproponowała żeby przyjechała następnego dnia i mogą wywołać poród, bo też szacowana waga dziecka miała być ok 4000 a tak urodziła synka zdrowego ok 3700,dostała antybiotyk i wszystko na spokojnie :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
No planowo ma byc sn
Wlasnie jest taki problem ze na ktg jezdze u siebie... Tam mam jechac dopiero na porod... Moj prowadzacy lekarz jest za sn - co prawda istnieje opcja ze na izbie zdecyduja o cc ale sama nie wiem co lepiej...
Oj takie zamieszanie...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja po wizycie już dawno ale zaszłam do pracy i oczywiście się zasiedziałam.
Franio warzy 2300 od ostatniej wizyty przybrał na wadze 600 . Wagowo wyrównał do terminu porodu więc może nie będzie taki duży. Ogólnie wszystko w porządku ułożony jak należy i wiem że te boksy po lewej stronie żeber to jego pięty.
U mnie szyjka skrócona bez rozwarcia. Kolejna wizyta 29.06 i zobaczymy wtedy jak to wygląda, lekarz powiedział że jak bym chciała urodzić podczas pobytu męża w pl to możemy o tym pomyśleć .Ale nie wiem czy jest sens podawać oxsy. żeby przyspieszać chyba wolę poczekać na naturalna akcję no chyba żeby było rozwarcie.
Nawet dał się troszkę podejrzeć :biggrin2:

 
Chciałabym częściej tu zaglądać ale czasu brakuje [emoji6] a potem tyle do czytania! Fajnie, że rozkręciłyście na nowo forum :)
@dreamscometrue miałaś transfer w dniu mojej 7 rocznicy ślubu [emoji7] na pewno będzie szczęśliwie!
@Ewunka Marcelinka to chyba najbardziej wyczekiwana fasolka tutaj [emoji8]
@AniaCh83 tak się cieszę, że już 16tc u Was!!!

Zdrówka i spokoju dla wszystkich Mamusiek [emoji7][emoji8]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Chciałabym częściej tu zaglądać ale czasu brakuje [emoji6] a potem tyle do czytania! Fajnie, że rozkręciłyście na nowo forum :)
@dreamscometrue miałaś transfer w dniu mojej 7 rocznicy ślubu [emoji7] na pewno będzie szczęśliwie!
@Ewunka Marcelinka to chyba najbardziej wyczekiwana fasolka tutaj [emoji8]
@AniaCh83 tak się cieszę, że już 16tc u Was!!!

Zdrówka i spokoju dla wszystkich Mamusiek [emoji7][emoji8]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Heheh oby było szczęśliwie [emoji5]

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki 26.05.2017 pojawiło się serduszko [emoji171] 10.01.2018 czekamy na Ciebie [emoji188]
 
Ja po wizycie już dawno ale zaszłam do pracy i oczywiście się zasiedziałam.
Franio warzy 2300 od ostatniej wizyty przybrał na wadze 600 . Wagowo wyrównał do terminu porodu więc może nie będzie taki duży. Ogólnie wszystko w porządku ułożony jak należy i wiem że te boksy po lewej stronie żeber to jego pięty.
U mnie szyjka skrócona bez rozwarcia. Kolejna wizyta 29.06 i zobaczymy wtedy jak to wygląda, lekarz powiedział że jak bym chciała urodzić podczas pobytu męża w pl to możemy o tym pomyśleć .Ale nie wiem czy jest sens podawać oxsy. żeby przyspieszać chyba wolę poczekać na naturalna akcję no chyba żeby było rozwarcie.
Nawet dał się troszkę podejrzeć :biggrin2:

Przystojniak Mały:), wreszcie się pokazał:) Wynika z tego, że moja Zosia rzeczywiście dużo waży. U nas lekarz powiedział, że z taką wagą od razu do żłobka będziemy mogli oddać dziecko;)
 
Przystojniak Mały:), wreszcie się pokazał:) Wynika z tego, że moja Zosia rzeczywiście dużo waży. U nas lekarz powiedział, że z taką wagą od razu do żłobka będziemy mogli oddać dziecko;)

Troszkę się pokazał w końcu :rolleyes2:
Żarcik waszego doktorka się trzyma haha do żłobka dobry jest :D

Jutro mam zaproszenie na gofry do koleżanki z pracy która ma termin na 2 dni przedemną i jeszcze dwie koleżanki z terminrm na 20.06 i 25.07 . Spotkanie ciezarowek :laugh2: po porodzie ciężej będzie się zorganizować.
 
reklama
*** MAMUSIOWY KALENDARZ***

***WITAMY NA ŚWIECIE***



CZERWIEC

9: Ewunka- wizyta u gin prowadzącego ciążę
12: M@gda- wizyta u gin prowadzącego ciążę
13:Liza1321- wizyta u gin prowadzącego ciążę
17:AniaCh83- wizyta USG
20: Nataliaa93- wizyta u gin prowadzącego ciążę
26:Jaskolcia- wizyta u gin prowadzącego ciążę
28:dreamscometrue - I badanie prenetalne
29:Rustynka - wizyta u gin prowadzącego ciążę

LIPIEC
14: dreamscometrue - wizyta u gin prowadzącego ciążę
18: AniaCh83- II badanie prenetalne

Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisać !


Kiedy pojawią się nasze bąbelki <3

19.06.2017 - ema51: chłopiec
01.07.2017 - Kasik 99: Ania
07.07.2017 - BeataWarszawa: Kaja

07.07.2017 - Liza1321: Michałek - termin CC
17.07.2017 - Rustynka: Franio
19.07.2017 - mokate66 : Pawełek
20.07.2017 - Truskawka 89: dziewczynka
30.07.2017 - Jaskolcia: Zosia

22.08.2017 - ambicja1987: ???
03.09.2017- Jogo: Eryk
28.10.2017 - anetka303 :Ola i Piotruś
18.11.2017- aniasiwa ???
26.11.2017- Nataliaa93 ???
02.12.2017- AniaCh83 ???
04.12.2017- Juliett222 : 2 chłopców
13.12.2017 - M@gda : ???

10.01.2018- dreamscometrue ???
 
Ostatnia edycja:
Do góry