reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
:errr::errr::errr: chyba mnie zmotywowałaś.
Lepiej mieć spakowana :) ja jadąc do szpitala oczywiście nie wiedziałam że jeszcze w tym dniu urodze. Weszłam do mieszkania i jeszcze kilka rzeczy wzięłam. A później m co chwile coś dowozil. U mnie cc nagle była więc też inna sprawa :)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie w pośród znajomych , rodziny to samo we wtorek jedna koleżanka z pracy urodziła i jeszcze 5 nas na termin porodu czerwiec i lipiec tylko odemnie z pokoju z 18 aż 6 w ciąży.

Ania kiedy masz termin bo nie wiem czy podawalaś?
A nie widzę Cię dopisanej.
Źle wtedy policzyłam, napisałam że 4 kobiety urodziły a było ich 5! W jednym tygodniu! I tak jak pisałam tylko jeden chlopak. Ja tez mialam termin na maj, na teraz, i mialabym tez dziewczynke. Wiec sezon na dziewuchy jest Aniasiwa!!
Jak ja rodziłam syna to sami chłopcy wokół się rodzili.

A termin mam mniej więcej na 2.12.2017.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Źle wtedy policzyłam, napisałam że 4 kobiety urodziły a było ich 5! W jednym tygodniu! I tak jak pisałam tylko jeden chlopak. Ja tez mialam termin na maj, na teraz, i mialabym tez dziewczynke. Wiec sezon na dziewuchy jest Aniasiwa!!
Jak ja rodziłam syna to sami chłopcy wokół się rodzili.

A termin mam mniej więcej na 2.12.2017.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

U mnie na te 6 ciąż 4 chłopców i 2 dziewczynki.

Pamiętam Cię z poprzedniej ciąży. Cieszę się że tak szybko udało się z nowu i najważniejsze że teraz jest ok.
 
@BeataWarszawa dużą masz tą torbę bo ja nie mieszczę się w żadną :confused::zawstydzona/y: mam taką 70 cm na 100 cm to może w ta się zamieszczę :D
Serio tyle tego jest tylko się zastanawiam czy mnie tam nie wyśmieją w szpitalu.
 
@BeataWarszawa dużą masz tą torbę bo ja nie mieszczę się w żadną :confused::zawstydzona/y: mam taką 70 cm na 100 cm to może w ta się zamieszczę :D
Serio tyle tego jest tylko się zastanawiam czy mnie tam nie wyśmieją w szpitalu.
No ja mam podobna, jak byłam teraz w szpitalu to dziewczyny miały nawet po 2 (jedna dla dziecka druga dla siebie).
Rustynka,spakuj się w taką torbę w jaka się zmieścisz. Lepiej wziąć za dużo niż za mało i latać kupować :)
I nie zwracaj uwagi naprawdę na nic dookoła ;) najważniejszy jest Twój komfort psychiczny :) nawet jeśli to oznacza 3 torby :)
A i u nas położne prosimy żeby najlepiej pakować się w walizki na kółkach,jakby trzeba było się przemieszczać :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No ja mam podobna, jak byłam teraz w szpitalu to dziewczyny miały nawet po 2 (jedna dla dziecka druga dla siebie).
Rustynka,spakuj się w taką torbę w jaka się zmieścisz. Lepiej wziąć za dużo niż za mało i latać kupować :)
I nie zwracaj uwagi naprawdę na nic dookoła ;) najważniejszy jest Twój komfort psychiczny :) nawet jeśli to oznacza 3 torby :)
A i u nas położne prosimy żeby najlepiej pakować się w walizki na kółkach,jakby trzeba było się przemieszczać :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Dokładnie tak też myślę , moja jest na kółkach .
później się denerwować , że nie to Ci przywiozą . U nas na oddziale są duże szafy że spokojnie można taką walizkę schować i nie trzeba się będzie do niej schylać ;)

Miłego i słonecznego dnia , u mnie dziś pochmurne niebo :sad:
 
Do góry