reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

W ogóle to poprostu babyboom teraz jest. Wśród znajomych i rodziny , w przeciągu ostatniego tygodnia , urodziło się 4 dzieci. 3 dziewuchy i chlopak.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zrozumiałe, cała procedura,wyprawki itp to może finansowo wykończyć, a jak dojdą inne wydatki...
A planujesz mieć przy sobie kogoś innego z rodziny?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Chyba nie chce , do wyboru mam mamę bądź teściowa nie wiem co by było gorsze :sorry: Mam jeszcze przyjaciółkę ale ona ma operację synka na oczko więc całkiem odpada.
 
Jest to skurcz macicy zazwyczaj bezbolesny, brzuch przybiera taki nieforemny kształt. Normalnie na tym etapie ciąży możesz mieć takie skurcze nawet kilkanaście razy na dobę, bo macica ćwiczy do porodu, a u mnie zdarzyło się nawet kilka razy na godz.
Mój maluch, z tego co kojarzę waży tak 200g mniej od twojego, ostatnio miał 23.05 1850 g.
Dzisiaj miałam ciężka noc. Brzuch nie stawiał się ale za to czułam lekkie bóle . Nie wiem czy się nie zatrulam, bo mnie trochę mdli. W każdym razie sprawdziłam sobie szyjkę i jest bez zmian, a jak coś to dzisiaj pojadę na ip sprawdzić czy wszystko oki.
Wyć mi się chce, bo chciałabym wytrzymać jeszcze te 3 tyg :(

Mi też często twardnieje ale dlatego że ja ciągle chodzę i coś robię, ale odpocznę poleżę i przechodzi. Nie umiem siedzieć na d... wczoraj bodaj 5 min.ale musiałam popielić kwiatki. Zresztą mój m w trasie 26 dni na 9 dni w domu więc sprawy firmy , urzędowe na mojej głowie i nie ma tygodnia abym nie musiała chodzić po ZUS-ach urzędach pracy itp.
 
*** MAMUSIOWY KALENDARZ***

***WITAMY NA ŚWIECIE***
05.05. 2017 Katharina203 : córeczka Maja
08.05.2017 Butterfly1331: synek Staś
12.05.2017 - cytrynkaxxxx84: synek Michałek


CZERWIEC
2: M@gda- usg prenetalne
5: Jaskolcia- wizyta u gin prowadzącego ciążę
6: Ewunka- wizyta u gin prowadzącego ciążę
8: Rustynka-wizyta u gin. prowadzącego ciążę
9: Ewunka- wizyta u gin prowadzącego ciążę
9: dreamscometrue - wizyta u gin prowadzącego ciążę
12: M@gda- wizyta u gin prowadzącego ciążę
17:AniaCh83- wizyta USG
20: Nataliaa93- wizyta u gin prowadzącego ciążę
22:dreamscometrue - wizyta u gin prowadzącego ciążę

LIPIEC
18: AniaCh83- II badanie prenetalne

Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisać !


Kiedy pojawią się nasze bąbelki <3

24.05.2015 - mona993: dziewczynka
19.06.2017 - ema51: chłopiec
01.07.2017 - Kasik 99: Ania
07.07.2017 - BeataWarszawa: Kaja

07.07.2017 - Liza1321: Michałek - termin CC
17.07.2017 - Rustynka: Franio
19.07.2017 - mokate66 : Pawełek
20.07.2017 - Truskawka 89: dziewczynka
30.07.2017 - Jaskolcia: Zosia

22.08.2017 - ambicja1987: ???
03.09.2017- Jogo: Eryk
28.10.2017 - anetka303 :Ola i Piotruś
18.11.2017- aniasiwa ???
26.11.2017- Nataliaa93 ???
02.12.2017- AniaCh83 ???
13.12.2017 - M@gda : ???

10.01.2018- dreamscometrue ???
 
Ostatnia edycja:
A ja miałam w planach i się nie zebrałam :zawstydzona/y:
Bo jeszcze koszule muszę poprasować; malucha ciuszki skompletowalam już co zabrać tylko do torby .
Oj coraz bliżej :shocked2: I cieszę się i boję takie skrajne emocje ...
Nie chce Cię martwić, ale też tak odwlekalam pakowanie torby. W sumie spakowalam 2 dni przed porodem - 36tc :D

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
W ogóle to poprostu babyboom teraz jest. Wśród znajomych i rodziny , w przeciągu ostatniego tygodnia , urodziło się 4 dzieci. 3 dziewuchy i chlopak.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

U mnie w pośród znajomych , rodziny to samo we wtorek jedna koleżanka z pracy urodziła i jeszcze 5 nas na termin porodu czerwiec i lipiec tylko odemnie z pokoju z 18 aż 6 w ciąży.

Ania kiedy masz termin bo nie wiem czy podawalaś?
A nie widzę Cię dopisanej.
 
Do góry