reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Pytanie z innej beczki: macie coś z filtrem do buzi maluchów, polecicie coś? Wczoraj mała spała 3 godziny na dworzu( w cieniu) a mimo to wieczorem miała różowe policzki. Pierwsza opalenizna:szok:
 
reklama
Jestem :) Lili urodzila sie wczoraj o 19h30. 49,5cm, 3090gr.
Niestety mimo checi wsytskich dookola skonczylo sie na cc, bo nie umiala zejsc dostarczajaco nisko.
Powiem tyle - blogoslawiony niech bedzie wynalazca zzo [emoji16]
Po cc na razie mnie nie boli, ale wiem, ze to kwestia czasu.
Lili jest idealna [emoji7] Cud nasz [emoji171] Nie odkleja sie od cycka wiec nie spalam, ale to nic - warto! [emoji16]
Zdjecie wrzuce pozniej



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje!!!
 
Jestem :) Lili urodzila sie wczoraj o 19h30. 49,5cm, 3090gr.
Niestety mimo checi wsytskich dookola skonczylo sie na cc, bo nie umiala zejsc dostarczajaco nisko.
Powiem tyle - blogoslawiony niech bedzie wynalazca zzo [emoji16]
Po cc na razie mnie nie boli, ale wiem, ze to kwestia czasu.
Lili jest idealna [emoji7] Cud nasz [emoji171] Nie odkleja sie od cycka wiec nie spalam, ale to nic - warto! [emoji16]
Zdjecie wrzuce pozniej


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje mamusiu !!!
 
Dziekuje dziewczyny.
No wiec o 9h podali mi oksy i przebili pecherz. Do 14h rozwarcie nie postapilo, a skurcze staly sie bardzo silne wiec przyszedl anastezjolozg i podpial ten cudowny wynalazek w postaci znieczulenia i podkrecil oksy o drugie tyle. O 15h30 mialam juz 6cm, a o 16h30 - 10cm wiec sprobowalysmy zepchnac mala do dolu, ale nie wyszlo. Dala nam kolejna godz i sprobowalysmy znowu, ale glowka ciagle sie cofala wiec stwierdzila, ze to bez sensu, bo skonczy sie na kleszczach albo czyms takim i ze ona ryzykowac nie chce. Tym sposobem o 19h zrobili cesarke i o 19h30 Lili juz byla z nami [emoji16]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Husann dzielna jesteś, życzę Ci żeby Kubuś nie czekał na czwartek, ale zdecydował się na szybsze powitanie świata.
 
reklama
Do góry