reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

O majtkach to Martka pisała z obserwacji przy poprZednim pobycie w szpitalu ale nie mogłam znaleźć tego. Ja kupiłam z canpola jedną paczkę jednorazowych i dwie paczki tych pakowanych po 2 szt. niby wielokrotnego uzytku. A co się sprawdzi to nie wiem [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez mam te jednorazowe (doradzam przymiarke w domu bo kilka dziewczyn przed porodem sprawdzily i okazaly sie za Male) szwagierka mi je jednak odradzila i doradzila siatkowe wielorazowe wiec tez mam , pakowane po 2 szt
 
reklama
O właśnie o to mi chodziło ;) jak mówicie żuravitr ze można to jutro wysle M. raniutko do apteki . Dzięki dziewczyny :biggrin2:
 
Kolejny karton ciuszków dostałam :) na szczęście dla mojego klopsika będą idealne :) bo jak ma się urodzić duży :)
Ja dostałam kilka dni temu duuuuza torbe ciuszków od sąsiadki, bujak i dwa przewijaki, jeden taki pompowany z Ikei , drugi co prawda od lozeczka turystycznego ale zawsze cos:) tzn dostalam to za 50 zl :)
 
Witam Sue kobietki na owym forum;)
W lipcu tego roku jestem po udanym 1 ivf z czego niezmiernie Sue cieszymy ,staran ya byly 3lata a ze wzgledu na nasz wiek oboje 36 lekarz zaproponowal ivf
Teraz jestem w 5 mscu (21tyd), moze ktoras z was ma ten Sam termin na kwiecien?
Pozdrawiam was wszystkie!!! Usg o plci mam 9/12 to dopiero przezycie ;)) yupiii


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry