reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny jaki laktator polecacie? Jakiej firmy? Reczny czy elektryczny?
Mam zamiar marmic piersia, ale mam kilka kolezanek, ktore niedawno rodzily i widze, ze laktator sie przydaje wiec chce kupic...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja tez proszę o radę, chcę zamówić dzisiaj pościel i jakie wymiary zamawiałyście do łóżeczka 60x120? Myslalam ze 90x120 wystarczy ale czytam teraz na forach i dziewczyny radzą od razu większą 100x135 bo wystarczy na dłużej, co w sumie wydaje się logiczne... Help
 
Dziewczyny jaki laktator polecacie? Jakiej firmy? Reczny czy elektryczny?
Mam zamiar marmic piersia, ale mam kilka kolezanek, ktore niedawno rodzily i widze, ze laktator sie przydaje wiec chce kupic...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Wszyscy radzą żeby nie kupować od razu. W każdej chwili możesz go potem nabyć. Laktator to rzecz indywidualna. U mnie przy pierwszym dziecku elektroniczny w ogóle nie pompował. Miałam okazję popróbować i całe szczęście nie kupiłam a to spory wydatek. W szpitalu mają różne na przykład. Można sprawdzić. U mnie najlepiej działał ręczny Avent. Nie kupuj wcześniej.
 
Ja tez na razie nie kupuje, bo nie wiem czy będzie potrzebny czy nie. A lepiej dokupić niż wg go nie używać.

Martka ja na ta chwile nie kupuje pościeli. Mam kocyki wiec starcza. Dopiero za rok bd kupować i na pewno większą, bo starczy na dłużej
 
Wszyscy radzą żeby nie kupować od razu. W każdej chwili możesz go potem nabyć. Laktator to rzecz indywidualna. U mnie przy pierwszym dziecku elektroniczny w ogóle nie pompował. Miałam okazję popróbować i całe szczęście nie kupiłam a to spory wydatek. W szpitalu mają różne na przykład. Można sprawdzić. U mnie najlepiej działał ręczny Avent. Nie kupuj wcześniej.

O widzisz, o tym, ze moze sie nie sprawdzic nie pomyslalam. Ok to nie kupie na razie :)
Dzieki za rade.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez proszę o radę, chcę zamówić dzisiaj pościel i jakie wymiary zamawiałyście do łóżeczka 60x120? Myslalam ze 90x120 wystarczy ale czytam teraz na forach i dziewczyny radzą od razu większą 100x135 bo wystarczy na dłużej, co w sumie wydaje się logiczne... Help
Ja pościeli póki co nie kupuje więc nie pomogę, noworodka i tak pościelą nie nakryje więc nie kupuje. Kupilam rożki do spania, kocyki,śpiworek na początek
 
reklama
Martka - na poczatek lepiej rozek albo spiworek od spania :-)

Co do laktatora - to kupie jak bedzie potrzeba.. przy mlodym nie uzywalam. Pokarm juz mam [emoji15]


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry