reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Mamy to! Teraz tylko pozytywne myślenie dla naszych bąbelków !!!!!!
Czas leci!!!
Madzionga witamy na świecie dzieciaczki :* Są silne! Dadzą radę !
Agatek kciuki za każdy dzień maluszka na świecie :* duży silny chłopak poradzi sobie z pomocą mamusi !
Martka za Twoją szyjkę, żeby sobie żartów nie robiła!
AniaCh83 trzymamy wszyscy mocno kciuki za Twoje badania!!!

LISTOPAD
08: Martka83 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
09: TeQuila - wizyta w szpitalu KTG
10: Butterfly1331 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
10: Natula - badania prenatalne II trymestru
10: TeQuila - badania prenatalne III trymestru
10: Flandi - wizyta u gin prowadzącego ciążę
10: Kasia_basia - wizyta u gin prowadzącego ciążę
17: Katharina203 - wyniki Pappa
14: Pisanka - wizyta u gin prowadzącego ciążę
16: Natula - wizyta u gin prowadzącego ciążę
21: TeQuila - wizyta u gin prowadzącego ciążę
22: Fiolek81- usg prenatalne III trymestru
22: Pisanka89 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
23: Ewelin86 - wizyt u gin prowadzącego ciąże +ktg
28: Fiolek81 - wizyta u gin prowadzącego ciążę

GRUDZIEŃ
1: Katharina203 - wizyta u gin prowadzącego ciążę

Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisać !!!

Kiedy pojawią się nasze bąbelki <3
13.11.2016 - MartiniM: chłopiec
17.11.2016 - Olusja1987: chłopiec cc

16.12.2016 - Ewelin86: chłopiec
19.12.2016 - Martka83: dziewczynka
24.12.2016 - Kasia_basia: dziewczynka
24.12.2016 - Strawbelka: chłopiec
27.12.2016 - Pisanka89: dziewczynka & dziewczynka
28.12.2016- TeQuila: chłopiec
03.02.2017 - Fiolek81: dziewczynka
15.02.2017 - Flandi:
dziewczynka & chłopiec
22.02.2017 - Mavi: dziewczynka
23.02.2017 - Kajka*89: chłopiec

28.03.2017 - Natula: dziewczynka?
21.04.2017 - Llile: ?&?
15.05.2017 - Butterfly1331: chłopiec (na 70%)



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny :)
Trochę mnie nie było, musiałam odetchnąć od forum.
U nas wszystko ok, badania prenatalne były koszmarnym stresem, ale z małym wszystko na szczęście ok- na 70% będzie chłopiec :) Poród 15 maja- jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to będę miała najpiękniejszy prezent urodzinowy :)
Kolejna wizyta 10.11 (Flandi, może się spotkamy przed gabinetem ;) ).

Zastanawiam się nad kupnem detektora tętna. Czy któraś z Was korzysta i mogłaby mi coś doradzić?

Motylku fajnie, że wróciłaś :) i najważniejsze, że wszystko ok po badaniach :) Co do detektora to ja nie mam, więc się nie wypowiem, z tego co pamiętam, to Pisanka ma i słucha swoich dziewczynek :)
I nie spotkamy się niestety, bo mnie już dr J. odesłał do lekarza blisko domu, żebym nie musiała jeździć taki kawał i żeby już mnie prowadził lekarz, który pracuje w szpitalu gdzie będę rodzić - zobaczymy jaki jest :D
 
Jestem juz po. Bejbis ma 6.16cm...rozmiar adekwatny do wieku. Jest mozg kręgosłup pecherz moczowy zoladek. Serce pieknie bije. Kosc nosowa tez jest a przeziernosc karkowa wynosi 1.7. Kosmowka na scianie przedniej. Ilosc plynu owodniowego prawidlowa. 17listopada mam wynik Pappa..
No i pięknie Kasiu :) termin porodu masz już wstępnie określony? To bym Cię wpisała na listę :p
 
Martini jak tam u Was???? Wielki Dzień się zbliża :D:D

Kinia chyba już urodziła?? Były jakieś wieści i przeoczyłam?
 
Dziewczyny zaczely sie swiateczne reklamy, coraz blizej Wasze terminy. Potem spokojny styczen i nastepne porody:happy2:
Tak sobie mysle, juz na dwoch ostatnich wizytach u gina nie robil mi usg. Poprzednim razem jak sie zapytalam to powiedzial ze cukrzyca wazniejsza a teraz ze za 3 tygodnie prenatalne to bede miec wszystko sprawdzone. Fakt ze do tej pory robil na kazdej wizycie a placilam jak bez usg, ale szczerze to wolalabym doplacic 30zl ale miec juz od razu podglad na maluszka. I nie wiem, czy mu sie poprostu nie chce, czy faktycznie nie ma potrzeby robic.
 
Dziewczyny zaczely sie swiateczne reklamy, coraz blizej Wasze terminy. Potem spokojny styczen i nastepne porody:happy2:
Tak sobie mysle, juz na dwoch ostatnich wizytach u gina nie robil mi usg. Poprzednim razem jak sie zapytalam to powiedzial ze cukrzyca wazniejsza a teraz ze za 3 tygodnie prenatalne to bede miec wszystko sprawdzone. Fakt ze do tej pory robil na kazdej wizycie a placilam jak bez usg, ale szczerze to wolalabym doplacic 30zl ale miec juz od razu podglad na maluszka. I nie wiem, czy mu sie poprostu nie chce, czy faktycznie nie ma potrzeby robic.
Nie wyobrażam sobie sytuacji abym na wizycie nie miała usg, mój dr nawet jak miałam wizytę dzień przed prenatalnymi to robił usg i dawał zdjęcia, zawsze sprawdza co u malucha i robi usg szyjki, chyba bym zmieniła lekarza gdyby mi powiedział że nie ma potrzeby bo będę mieć inne badania za niedługo
 
reklama
U mnie tez zawsze usg plodu, usg szyjki.. a wizyty mam co dwa tyg.

Katharina - a ktory tc teraz? I w ktorym watku odpisywac, wklejasz te same wiadomosci na wszystkich watkach?


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry