reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja zaczęłam dopiero we wrześniu kupować. Ale w sierpniu wózek kupiłam. A jakieś 2-3 tyg temu pierdulki. Jutro jadę kupić kosmetyki i pakuje torbę. Bo coś czuje ze będzie szybciej przed terminem
 
reklama
Najgorszs jest to, ze musimy kupic nowy samochod.. bo mamy osobowke i 3 foteliki nie wejda :/.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
No to faktycznie spory problem ale my też musimy kupić jakiś rodzinny wóz bo do mojego autka to się tylko wózek zmieści :)musielibyśmy na wakacje bez bagażu jeździć :D a kupiliśmy auto tuż przed wiadomością o ciąży,dla naszej trójki super ale z niemowleciem i jego akcesoriami możemy zapomnieć o jakimkolwiek wyjeździe :p
 
Ja zaczęłam dopiero we wrześniu kupować. Ale w sierpniu wózek kupiłam. A jakieś 2-3 tyg temu pierdulki. Jutro jadę kupić kosmetyki i pakuje torbę. Bo coś czuje ze będzie szybciej przed terminem
Kurcze ja chyba też te ciuszki do szpitala wypiorę i spakuje w torbę z innymi akcesoriami tak na wszelki wypadek gdyby mały zechciał urodzić się wcześniej :pdziś przyszła moja mama i pierwsze co powiedziała to że brzuch mi opadł :ocoś w tym chyba musi być o_O
 
Dobry pomysl. :-) Brzuch opada jak dziecko sie 'ustawia do porodu' chyba :-) nie pamietam ile przed porodem mi opadl w pierwszej ciazy.. 7-10dni?


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mojej koleżance mc przed opadł i niedługo po tym odeszly jej wody. W sumie 3 tyg wczesniej urodziła.
Mi jeszcze nie opadł ale jakiś taki wewnętrzny niepokój czuję.
TeQuila ja właśnie na wszelki wypadek wole mieć spakowana, bo m by nie wiedział co i jak spakować :p
 
Mojej koleżance mc przed opadł i niedługo po tym odeszly jej wody. W sumie 3 tyg wczesniej urodziła.
Mi jeszcze nie opadł ale jakiś taki wewnętrzny niepokój czuję.
TeQuila ja właśnie na wszelki wypadek wole mieć spakowana, bo m by nie wiedział co i jak spakować :p
Następna :pnie strasz! Za wcześnie jeszcze!!! Remont trwa, torba nie gotowa, młody też jeszcze nie gotowy na życie po drugiej stronie brzuszka :o
 
reklama
Mamy to! Teraz tylko pozytywne myślenie dla naszych bąbelków !!!!!!
Czas leci!!!
Madzionga witamy na świecie dzieciaczki :* Są silne! Dadzą radę !
Agatek kciuki za każdy dzień maluszka na świecie :* duży silny chłopak poradzi sobie z pomocą mamusi !
Martka za Twoją szyjkę, żeby sobie żartów nie robiła!
AniaCh83 trzymamy wszyscy mocno kciuki za Twoje badania!!!

LISTOPAD
3: katharina203 - badania prenatalne I trymestru

8: martka83 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
9: TeQuila - wizyta w szpitalu KTG
10: TeQuila - badania prenatalne III trymestru
10: Flandi - wizyta u gin prowadzącego ciążę
10: kasia_basia - wizyta u gin prowadzącego ciążę
14: Pisanka - wizyta u gin prowadzącego ciążę
16: natula - wizyta u gin prowadzącego ciążę
22: Fiolek81- usg prenatalne III trymestru
22: Pisanka89 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
23: ewelin86 - wizyt u gin prowadzącego ciąże +ktg
28: Fiolek81 - wizyta u gin prowadzącego ciążę

GRUDZIEŃ
1: katharina203 - wizyta u gin prowadzącego ciążę

Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisać !!!

Kiedy pojawią się nasze bąbelki <3
13.11.2016 - MartiniM : chłopiec
17.11.2016 - Olusja1987: chłopiec cc

16.12.2016 - ewelin86: chłopiec
19.12.2016 - martka83 : dziewczynka
24.12.2016 - kasia_basia : dziewczynka
24.12.2016 - Strawbelka : chłopiec
27.12.2016 - pisanka89: dziewczynka & dziewczynka
28.12.2016- TeQuila : chłopiec
03.02.2017 - Fiolek81: dziewczynka
15.02.2017 - Flandi :
dziewczynka & chłopiec
22.02.2017 - mavi : dziewczynka
23.02.2017 - Kajka*89 : chłopiec

28.03.2017- natula : dziewczynka?
21.04.2017 - lile: ?&?
 
Do góry