reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny poradzccie ciaze do 20 tyg prowadzilam u innego lekarza ktory do ksiazeczki ciazy przyczepil mi kartke z tygodniami ciazy i badaniami ktore w danym tyg nalezy robic, od 21 tyg chodze do innego lekarza i widze ze troche inaczej to wszystko idzie i np wedlug tej kartki mam napisane ze miedzy 36-37 tyg zrobic przeciew ciala anty RH, morfologia, mocz, WR,przeciwciala toxoplazmoza Igg i Igm, a lekarz w ksiazeczce w tabelce "zalecone badania" zapisal : morfologia, mocz i pomiary cisnienia. Jak myslicie do czego sie tu zastosowac? gdyby nie znaczna roznica w cenie w sumie moglabym narobic tych badan wiecej, ale czy ja wiem? co wy byscie zrobily ?
 
Dziewczyny poradzccie ciaze do 20 tyg prowadzilam u innego lekarza ktory do ksiazeczki ciazy przyczepil mi kartke z tygodniami ciazy i badaniami ktore w danym tyg nalezy robic, od 21 tyg chodze do innego lekarza i widze ze troche inaczej to wszystko idzie i np wedlug tej kartki mam napisane ze miedzy 36-37 tyg zrobic przeciew ciala anty RH, morfologia, mocz, WR,przeciwciala toxoplazmoza Igg i Igm, a lekarz w ksiazeczce w tabelce "zalecone badania" zapisal : morfologia, mocz i pomiary cisnienia. Jak myslicie do czego sie tu zastosowac? gdyby nie znaczna roznica w cenie w sumie moglabym narobic tych badan wiecej, ale czy ja wiem? co wy byscie zrobily ?
Martini ja na poczatku mialam wszystkie badania, potem powtarzalam tylko mocz i morfologie. Raz byly wymazy i glukoza.
Teraz w 30tc mam zrobic jak zawsze mocz i morfologie no i te przeciwciala do grupy krwi, a na wizycie mam miec pobrane wymazy.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Martini ja na poczatku mialam wszystkie badania, potem powtarzalam tylko mocz i morfologie. Raz byly wymazy i glukoza.
Teraz w 30tc mam zrobic jak zawsze mocz i morfologie no i te przeciwciala do grupy krwi, a na wizycie mam miec pobrane wymazy.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Hmmm czyli co zalecic sie do tego u ktorego sie lecze i zrobic tylko to co napisal czyli badania moczu i morfologia? jest roznica 100 zl z hakiem miedzy ta kartka od tamtego lekarza a tym co on mi napisal moj prowadzcy pbecnie w ksiazeczce, nie jest to majatek no ale jednak
 
Dziewczyny poradzccie ciaze do 20 tyg prowadzilam u innego lekarza ktory do ksiazeczki ciazy przyczepil mi kartke z tygodniami ciazy i badaniami ktore w danym tyg nalezy robic, od 21 tyg chodze do innego lekarza i widze ze troche inaczej to wszystko idzie i np wedlug tej kartki mam napisane ze miedzy 36-37 tyg zrobic przeciew ciala anty RH, morfologia, mocz, WR,przeciwciala toxoplazmoza Igg i Igm, a lekarz w ksiazeczce w tabelce "zalecone badania" zapisal : morfologia, mocz i pomiary cisnienia. Jak myslicie do czego sie tu zastosowac? gdyby nie znaczna roznica w cenie w sumie moglabym narobic tych badan wiecej, ale czy ja wiem? co wy byscie zrobily ?
Ja bym zrobiła coś więcej niż tylko mocz i morfologie
Ja już miałam dwa razy toxo, HIV, chlamydie, trzy razy wymaz,WR, hbs, przeciwciała, różyczke, vdrl,HCV, alat,aspat,crp,glukoza no i na każdą wizytę mocz i morfologia
 
Ostatnia edycja:
Ja bym zrobiła coś więcej niż tylko mocz i morfologie
Ja już miałam dwa razy toxo, HIV, chlamydie, trzy razy wymaz, przeciwciała, różyczke, vdrl,HCV, alat,aspat,crp,glukoza no i na każdą wizytę mocz i morfologia
Yhm... no to zrobie te wszystkie , ktore wypisalam wczesniej i juz bede spokojna ze wszystko mam. Pisalam tez do dziewczyn na listopadowkach to tez dostalam odp zeby lepiej ta 1 wersje zeby wszystko bo do szpitala sa potrzebne aktualne wyniki - bez wzgledu gdzie ja w koncu bede rodzic.
 
Yhm... no to zrobie te wszystkie , ktore wypisalam wczesniej i juz bede spokojna ze wszystko mam. Pisalam tez do dziewczyn na listopadowkach to tez dostalam odp zeby lepiej ta 1 wersje zeby wszystko bo do szpitala sa potrzebne aktualne wyniki - bez wzgledu gdzie ja w koncu bede rodzic.
Dokładnie, ja wiem że mamy mnóstwo wydatków i każda złotówka się może przydać na coś innego ale na zdrowiu,badaniach nie ma co oszczędzać :)
 
reklama
Do góry