reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Martini o matko, i tak nagle Ci sie szyjka skrocila? A ile mialas w ost badaniu? Dobrze, ze bedziesz miala pessar, zawsze to troche bezpieczniej. Odpoczywaj i sie nie stresuj, bedzie dobrze. Musi!

Ja niby mam szyjke 4 cm (w badaniu u innego lekarza 3 cm) zamknieta, w ksztacie T. Brzuszek mi sie nie spina, nie twardnieje, tez biore lutke pod jezyk i dużo leze. Ponoc lezenie pomaga, bo waga dziecka + wody powoduja skracanie sie szyjki pod wplywem ciezaru, a jak sie lezy to jednak mniejsze obciazenie jest.

Ja jutro mam wizyte, mam nadzieje, ze moja jest taka jak w ost badaniu...

Madzionga trzymajcie sie dzielnie, wiem, ze ciezko, tez przechodzilam przez to, tylko ze moj z 34 tc wiec troche lzej bylo. Ale zdaje sobie sprawe jak sie stresujecie. Masakra. Pomodle sie o Wasze blizniaki :* buziaki

Pisanko a nie mozesz zarezerwowac wozka i niech Twoj M odbierze jak wroci? Albo rodzice? Ja bym na Twoim miejscu lezala plackiem tak jak lekarz zalecil. Wozek jeszcze zdazysz kupic.
Ostatnio o dlugosci nic mi nie mowil, gadal tylko ze spokojnie dluga i zamknieta. No coz... Ja tam do tych lezacych nie nalezalam i moze tez dlatego :( Uspakajal mnie zebym sie nie martwila ale troche mnie przybilo to :(
 
Martini teraz to sie nie zamarwiaj, lekarz zalozy Ci pessar, polezysz i zobaczysz urodzisz w terminie. Bedzie dobrze! Bedziemy tutaj pisac, sie wspierac w niedoli lezenia i jakos minie. Nawet sie nie obejrzysz a stuknie 40 tc :)
 
Ja to juz sie zaczynam bac o swoja szyjke, bo wszystkim dookola sie ona skraca[emoji20]

Dziewczyny, kiedy najlepiej zrobic obciazenie glukoza? Po skonczonym pelnym 23tc?

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez już wróciłam, szyjka 4,5 cm zamknięta, bardzo ładna. Mała nie jest już taka mala bo waży około 730 gr, Glowa w dół, dzisiaj była bezwstydna i pokazywała głównie to co między nogami :) ruchliwa bardzo, pani doktor stwierdziła, ze chyba da nam popalić:) długie nogi więc raczej powinna być wysoka . Moje wyniki też wreszcie się spodobały, białko wzrosło. Dostałam skierowanie na obciążenie glukozą, powiedziała ze właśnie między 24 a 28 tyg się robi. Na plusie mam 5 kg.
 
Wlasnie, moge zrobic w 23t 1d, bo mam wizyte u gina i musze juz miec te wyniki.
Ewentualnie moge isc jeszcze 23t3d ale na ostatnia chwile bym nie chciala robic bo czasem im sie cos spitoli z systemem i nie moga wtedy zrobic badan.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam teraz 23 tydzien i kilka dni i powiedziała, żebym zrobiła za tydzień, mogę nawet za dwa
 
reklama
Pisanko wpisz mnie na 27 wrzesień.
Bede po tym czwartkowym pessarze jeszcze za tydz na wizycie , ale nie wiem dokladnie jeszcze w ktory dzien
A wogole mam miec teraz wizyty juz co 2 tyg ;)
 
Do góry