reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

1470028705407.jpg

To moja śliczna kruszynka:) Dzień dobry ciocie :)

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1470028705407.jpg
    1470028705407.jpg
    49 KB · Wyświetleń: 236
reklama
Dzień doberek :)

Nikaaa buziaki od forumowych cioteczek dla Szymusia :* Jaki z niego słodziak :)

Tequila cudownych widoków dziś życzę :*

Strawbelka ja też jeszcze nic nie czuję, żadnych ruchów. Tylko widzę jak mały pępek zasysa i tyle. Musimy cierpliwie poczekać :*
 
Dzień doberek :)

Nikaaa buziaki od forumowych cioteczek dla Szymusia :* Jaki z niego słodziak :)

Tequila cudownych widoków dziś życzę :*

Strawbelka ja też jeszcze nic nie czuję, żadnych ruchów. Tylko widzę jak mały pępek zasysa i tyle. Musimy cierpliwie poczekać :*
Dziękuję, czekam już na wizytę z sercem na ramieniu bo wczoraj mocno bolał mnie brzuch,ogólnie źle się czułam i psychicznie i fizycznie, mam nadzieję że z maluszkiem wszystko dobrze

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny
Nikaaa cudowny ten Twoj Szymek!!! Strasznie Ci zazdroszcze takiego niemowlaczka małego, spedzajcie jak najwiecej czasu razem, bo dziecko naprawde strasznie szybko rosnie
Tequila powodzenia na wizycie
Ja dzis sie SPAmuje :D mam karnecik jeszcze z dnia mamy wykupiony na spa i wlasnie dzis jade, ostatni dzwonek gdzie jeszcze moge polozyc sie na masaz na brzuchu.
 
reklama
Do góry