reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Kama to normalne,ze dnerwujesz się przed usg,ja też się panicznie bałam i byłam niedowiarkiem,ale zobaczysz wszystko będzie dobrze:-)zobaczysz swoją dzidzie.
Dziewczyny czy wasz ginekolog zlecił wam może usg prenatalne?
 
reklama
Kasia jest dużo dokładniejsze:)wszystko idealnie widać:)stąd ja już znam płeć tak szybciutko bo w powiększeniu było ewidentnie widać siusiaka:)Badają przezierność karku, kość nosową,przepływy w tętnicach, długość kości udowej,sprawdzają rączki i nóżki, serce, pęcherz moczowy,i masę innych drobiazgów a jednak ogromnie ważnych....no i w 4D widziałam maluszka, zdjęć dostałam chyba ze dwanaście...no i łożysko sprawdzają, u mnie jest póki co przodujące więc jest szansa na cesarkę:(O ile to szansą można nazwać:(
 
Witam,znam juz date pierwszego usg to 23 czerwiec juz odliczam dni.
Szarlotka zazdrozcze ci juz widzialas swoje malentwo no ale ja juz tez za pare dni zobacze.
Dziewczyny mam intymne pytanko chodzi mi crinone zel moze ktoras go stosowala a wiec wczoraj przy wcisnieciu wzielam lusterko i widzialam ze ma w srodku wzystko tym zelem zapchane tak jak by bylo zaklejone czy to tak powinno byc?oczywiscie bez problemu wciskam dawki ale to troche mnie zaskoczylo,dzieki za odpowiec.
 
Szarlotka dzieki za informacje:-) ja mam miec usg prenatalne za miesiąc,więc jest szansa,ze poznam płeć mojego dziecka:-D
Gdy mowiłam koleżankom w pracy,ze bęe mieć usg prenatalne to zrobiły duże oczy,bo żadna z nich nie miała takiego badania.Mysle,ze nam po in vitro zalecają takie badanie
Kama nie martw się czas szybko ci zleci,zobaczysz.A tego żelu to ja nigdy nie uzywałam,wiec nie pomoge.
 
Kasia jedyne moje obawy budzi ten test Pappa....bo się naczytałam że często jest mylny i niepotrzebnie sie nas denerwuje, powinien być robiony po kiepskich wynikach usg ,a mi robili po dobrych:(a masa dziewczyn tylko się tym denerwowała niepotrzebnie.....bo wychodziło podwyższone ryzyko...
 
Kama35 ja uzywalam Crinone.O nic sie nie martw.Jestem pewna,ze dobrze go aplikujesz.Ja nigdy sobie "tam"nie zagladalam,wiec nie wiem jak to wygladalo z tej perspektywy ;) W kazdym razie zel wyplywa,najwiecej rano przy porannym siusiu.

Zagladam do Was kobietki codziennie i ciesze sie wszystkimi pozytywnymi testami :) Humorek sie poprawia jak czyta sie tak pozytywne posty. U mnie wszystko ok.Zaczelam 16tc,brzuchol rosnie a usg mam dopiero na poczatku lipca.Sprawdzimy czy maluszek jest zdrowy i jakiej jest plci ;-) Jestem bardzo ciekawa...czy chlopak czy dziewuszka:-)
 
reklama
Kama35 ja uzywalam Crinone.O nic sie nie martw.Jestem pewna,ze dobrze go aplikujesz.Ja nigdy sobie "tam"nie zagladalam,wiec nie wiem jak to wygladalo z tej perspektywy ;) W kazdym razie zel wyplywa,najwiecej rano przy porannym siusiu.

Zagladam do Was kobietki codziennie i ciesze sie wszystkimi pozytywnymi testami :) Humorek sie poprawia jak czyta sie tak pozytywne posty. U mnie wszystko ok.Zaczelam 16tc,brzuchol rosnie a usg mam dopiero na poczatku lipca.Sprawdzimy czy maluszek jest zdrowy i jakiej jest plci ;-) Jestem bardzo ciekawa...czy chlopak czy dziewuszka:-)

masz jakieś przeczucia co do płci ? ;)
 
Do góry