reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Lolitka sliczna coreczka ;-)

Madzia i PIotr sliczns coreczka ;-)

Jogo piekna corcia ;-)

Sliczne te wasze dzieciatka ;-)
 
Ja w szpitalu jak urodzilam mialam nie fajna sytuacje bo do dziewczyny która ze mną lezala na sali przydzedl jej ojciec i zaczęli gadac na temat dzieci z in vitro i on wypalil z tekstem do swojej córki ,ze dzieci po in vitro rodzą się z bruzdami !! Jak to uslyszalam to powiedzialam mu ze moja Hania jest z in vitro to podszedl i zaczal ja oglądać . Tak mnie wkurzyl ze nie wiem normalnie ogladal ja jak jakiś eksponat !!!! Po czym stwierdzil ze niczym się nie różni od jego wnuka . A najlepsze to bylo to jak powiedzial ze myslal ze te dzieci SA z bruzda bo tak Rydzyk gada .... masakra jakas ale co się dziwić swietojebliwemu ślepo zapatrzonemu w radio Maryja i telewizje Trwam .....
 
Lilka, chyba bym nie wytrzymała tylko dziadkowi przywaliła.

A ja siedzę sobie w labo... Wypiłam kubek glukozy i teraz czekam na pobranie. Duszkiem wlałam w siebie to świństwo ;) i nie użyłam cytryny.
 
No i jestem po ;)
Nie obyło się bez przygód. Zemdlałam, zrobił się popłoch i nawet klimatyzacja jest u mnie w labo i działa hahahaha bo włączyli po tym jak odleciałam. Polezalam sobie trochę potem pobrali mi krew, zjadłam śniadanie na korytarzu i już jest dobrze ;) śmigam do domku.
 
Niepokorna gratuluję :)

Ale się miło zrobiło jak powstawiałyście zdjęcia maluszków... Te nasze cudeńka są jeszcze słodsze bo kosztowały nas wiele smutków, płaczów i porażek a teraz są... Jak tu można coś złego powiedzieć na ivf?? Boże nie pozwól na to...

Coś ta lista krótka się zrobiła... Skończyło się na lutym a przecież powinnien być jeszcze marzec...
Olusia i Kasik to chyba kwietniówki co???
Trzeba kogoś zwerbować :)
 
reklama
Do góry