reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Witajcie mamuśki:)
Ja a właściwie my zaczynamy już 7 miesiąc:) wspaniale:) cieszę się strasznie:) Małe kopie regularnie mocno i uwielbiam to:) Jak jakiś czas nie czuję, to się martwię:/
W weekend poszaleliśmy i zrobiliśmy prawie kompletne zakupy dla naszego Daniela:) Brakuje większych sprzętów, kosmetyków i kilku drobiazgów:) mogłabym godzinami siedzieć i oglądać te rzeczy...

Generalnie czujemy się bardzo dobrze, brzuszek nam rośnie i wszystko układa się pomyślnie:) Obawiam sie trochę glukozy, która mnie czeka za jakieś 2 tygodnie, ale myślę, że przeżyję:)

Pozdrawiam wszystkie i przesyłam całuski:)
 
i na was przyjdzie czas spokojnie kretowinko:) Chociaż ja to od kąd tylko zobaczyłam pozytywny wynik brty to znosiłam ubranka do domu po jednym dwie sztuki jak mi coś wpadło w oko i sobie chowałam nikomu nie mówiac:) hehe
 
Dzien dobry babeczki :)
Krolowa fal fajnie ze dolaczylas :).
Ja z niecierpliwoscia czekam na @. Mam nadzieje,ze nie przyjdzie,bo przestalismy sie zabezpieczac i mamy cicha nadzieje,ze byc moze tym tazem uda sie naturalnie :)
U nas ok.Synek rosnie zdrowo,jest grzeczny i daje duzo radosci.A ja pracuje,zapisalam sie na silownie.Chodze 3 -4 razy w tygodniu,spinning,zumba i maszyny na miesnie.Dzisiaj mam godzine z trenerem,zobaczymy czy da sie moje cialko troche wyrzezbic;) No chyba,ze cos tam sie w brzusku dzieje,aczkolwiek w cudanie wierze. 5 lat staralismy sie naturalnie i rady nie dalo,wiec nie sadze,ze tak od razu nam ie uda za 1 razem :\

Milego dzionka i tygodnia mamuski :)
 
Hej kobietki. Ja cały czas się martwię, że stracę nasze bąble. Za każdym razem kiedy czuje, że coś "wypływa" to lecę do toalety, żeby sprawdzić czy to nie @. W nocy też się budzę i sprawdzam. Jak sobie z tym radzić? Macie jakieś sposoby, żeby sobie z tym radzić?
 
reklama
Królowa fal witaj. Moje gratulacje:)
Nie zamartwiaj sie tak. Nie mozesz sie tak nakręcać, bo taki stres nie służy maluszkom. Spokojnie wszystko będzie dobrze. Skoro już sie udało, to teraz wasz cud będzie trwał azdo czerwca a potem będziecie sie sobą cieszyć na wzajem:) Tylko spokojnie:)
 
Do góry