reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Jogo ja rodzilam corke 12 godzin czyli dlugo i wszystko bylo w porzadku, a byla wielka bo wazyla 4200 .Lekarz,polozna i salowa ugniatali moj brzuch zeby wyszla :)A wczesniej slyszalam rozmowe pielegniarek , ktore mowily jak ona urodzi?Tylko to bylo 16 lat temu.Teraz na bank maja lepszy sprzet i wszystko bedzie dobrze.Damy rade :)
 
Peti Pewnie ze damy rady aby tylko spokojnie ciąża minęła do tego czasu . Mi sie zaczęła z przygodami wiec mam nadzieje ze pózniej bedzie dobrze.

Zuzia cudowna wiadomosc :) na kiedy termin? Mi z daty transferu wyszło na 2 września a z usg na 5 . Jak sa mdłości to podobna ciąża bezpieczniejsza wiec może i dobrze ze je masz.
 
Zuzia ogromne gratulacje!:-D To przepiękne uczucie:-D.

peti wydaje mi się, że ten ból głowy może być właśnie z odstawienia, ja tak miałam. Albo po prostu urok ciąży i sobie wmawiałam, że z braku leków;-).
 
Dzieki dziewczyny za cieplutkie slowa:) Nie chce sie wierzyc ze juz to moje malenstwo takie duze:)

Siaga - jesli naprawde wykraczesz mi jeszcze ta coreczke to sama bede twoja stala klientka i na rekach bede nosic haha:) Chociaz ci powiem ze przeczucia mam inne- moja chec jedzenia i to slono-kwasnych rzeczy podpowiada mi meskiego potomka;-)No a swoja droga gratuluje tobie chlopczyka - kurcze jak wczesnie juz mozna sie dowiedziec - teraz frajda z wybieraniem imienia:)
Peti - a tobie gratuluje coreczki - czyli sierpien juz obstawiony;)

Elleni, Jogo - my idziemy prawie leb w leb wiec dzieciaczki tez rosna mniej wiecej tak samo i terminy podobne - tu w UK to tak dokladnie ci nic nie mowia ale moj suwaczek dzisiaj dokladnie sie zgadzal z usg i termin niby mowila ze na 5 wrzesnia:) Takze Lawendowy jesli mozesz dopisac mnie do listy bede wdzieczna:)
 
Ostatnia edycja:
No i w końcu wrzesień się nam pojawił :-)
Zuzia, gratuluje udanej wizyty i bijącego serduszka.

S
TYCZEŃ

1.DARII (24 styczeń 2014 - cc) - córka Julia

_____________

MARZEC
2. MAJA SAUER ( 6 marzec 2014) - syn Maksymilian
3. ALEKSANDRETTA (8 marzec 2014) - syn
4 SYLWIA1985 ( 15 marzec 2014) - syn Wiktor
_____________

KWIECIEŃ
5. MAZANKA (26 kwiecień 2014)
_____________

MAJ
6. LAWENDOWY SEN (12 maj 2014) córka Zosia
7 MEGI* (20 maj 2014) syn

____________

CZERWIEC
8. NIKA85 (5 czerwiec 2014)
9. SZYSZKA87 (25 czerwiec 2014)

____________

LIPIEC
10. 24MAGDA09 (04 lipiec 2014)
11. MOLLA (07 lipiec 2014)
12. FUSUN (18 lipiec 2014)


____________

SIERPIEŃ
13. PETI30 ​(1 sierpień) córka Lucy
14. SIAGA (10 sierpień 2014)

____________

WRZESIEŃ
15. ZUZIA2011 (5 wrzesień)
 
Lawendowy jeśli wszystko bedzie ok na mojej poniedziałkowej wizycie to tez cię poproszę o wpis na wrzesień :) zawsze marzyłam żeby sie na niej znaleść . Narazie boje sie jeszcze zapeszać .
 
[FONT=&quot]peti30[/FONT] ja miałam w pierwszym trymestrze potworne bóle głowy, wzbraniałam się przed lekami jak mogłam , robiłam okłady które nic nie pomagały, wyłam i zwijałam się z bólu, kładąc się z nim i zazwyczaj sIę z nim budząc. Aż w pewnym momencie wylądowałam na pogotowiu bo ból był tak straszny że o mało nie dostałam wylewu. Lekarz powiedział że absolutnie nie wolno dopuszczać do takich skrajnych sytuacji, że taki mój stan gorzej wpływa na dziecko niż to ze zażyję tabletkę Apapu. I wzięłam raz, przy bardzo silnym bólu. W drugim trymestrze bóle głowy minęły jak ręką odjął.
[FONT=&quot]elleni zostawię sobie tą Fridę ale wymienię na taką bez filtrów, to takie gąbeczki, domyć byłoby je chyba trudno…[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]Dziewczyny jest sens kupować ten Linomag zielony do pupy skoro kupiłam Bepanten?[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
 
Jezu dziewczyny padł na mnie blady strach!:szok: Trochę to zabawne ale czy ja wiem ...Właśnie dzwonił do mnie kolega że urodziła im się córka!!!!!!!! CÓRKA?! Miesiąc w miesiąc usg, na najlepszym sprzęcie, zdjęcia 4D, nawet u dwóch lekarzy, miał być 100% chłopczyk! Wierzyć się nie chce, bo zazwyczaj mylą się w drugą stronę. Marta ponoć w takim szoku że jej mowę odebrało, a taką piękną wyprawkę mieli, pokoik caaaały niebieski:) Trudno, trzeba się przestawić.
JA CHCĘ MOJEGO MAKSIA!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry