reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Czesc Dziewczyny,

Mazenka, gratuluje potwierdzenia ciazy :-)

Lawendowy, powodzenia jutro. Beta na pewno bedzie ladna a krwawienie to na 100% implantacja. I tak Cie podziwiam bo ja juz bym poleciala na bete przed terminem. Zreszta nigdy nie dotrwlam do terminu bo zawsze cos sie dzialo juz przed.

Trzcianka, trzymam kciuki abyscie dostali paszport i mogli pojechac na slub do POlski.

Maja,
super, ciesze sie razem z Toba ,ze wyniki Pappa sa OK!!!

Kiwisia, dzieki za cenne rady :-) Fajnie,ze znalazlas czas ,by do nas napisac :-)

Madzialenak, caly czas o Tobie mysle. Mam nadzieje,ze juz nie pozwola Ci tak dlugo oczekiwac na porod tylko zaczna dzialac.
Myslalam,ze od kad jest akcja "rodzic po ludzku" wszytko sie zmienilo w dobrym kierunku a tu okazuje sie ,ze nie.

Zaczynam sie rozgladac za stanikiem do karmienia. Polecalyscie alles mama. Powiedzcie mi tylko ,czy kupujecie je dopasowane,czy troche wieksze?? Przy karmieniu piersi moga byc obolale i dlatego pytam. Chociaz z drugiej strony powinien on dobrze podtrzymywac biust. hmmm Poradzcie prosze.

Milej niedzieli!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
madzialenak...przylazlam, żeby zyczyc ci powodzenia kochana! wszystko będzie dobrze, a ty przetrzymasz to...uwierz mi, ze widok synka wynagrodzi ci wszystko ! :tak: ja wiem co pisze, bo tez na patologii lezalam, tylko ja bylam zadowolna bardziej z pato niż z porodówki czy potem poloznictwa...ale dobrze, zepo 3 dobach nas wypuścili:tak:
trzymaj się dzielnie!

bardzo przepraszam was, ze tak się mało udzielam, podczytuje kiedy tylko mogę z telefonu, ale za odpisywanie biore się dopiero jak odpale kompa, a to zdarza się ostatnio niezwykle zadko...:-(
maly jest w miare grzeczny , ale to karmienie w nocy do 2 godziny i pobudki wykanczaja mnie...jestem niedospala, ale bardzo szczesliwa nadal. sutki już maja się lepiej, karmie przez osłonki, super rozwiązanie - polecam jakby co przyszłym mamusiom :tak: nawal pokarmu nadal trwa, karmie jedna piersią z drugiej się leje;-):zawstydzona/y:
a tak to chodzimy już we trojeczke na spacerki, wozek prowadzi się cudownie kiedy jest już w nim maluszek. :-D

za wszystkie trzymam kciuki, za Lawendowy oczywiście jutro odtancuje super taniec z Marcelkiem! będzie dobrze!

pozdrawiam wszystkie :*
 
Kate ja mam robione ktg 3 razy dziennie, dodatkowo 3 razy w ciągu dnia i 2 razy w nocy sprawdzane mam tętno płodu detektorem. Wszystko jak na razie wychodzi ok. Raczej nie nastawiam się na jutrzejsze wywoływanie bo dziś doktor powiedziała że jeszcze jest za wcześnie i czekamy nadal na skurcze. Także Ty pewnie urodzisz wcześniej.
 
Miliaa super, że napisałaś. Pozdrawiam Was serdecznie, siper, że wszystko dobrze i chodzicie już na spacery.
Madzialenak to bardzo dobrze, że jesteś pod dobrą opieką i często kontrolują Sebastianka. Pozdrawiam i przesyłam dobre myśli.
 
Madzialenak, to miłe z Twojej strony, że czekasz z porodem na mnie :-)
Ale całkiem serio, to są chyba jakieś żarty. Ciekawe, ile czasu będą Cię jeszcze trzymać i czekać na skurcze.
A Sebusiowi w to mi graj, ani myśli wychodzić :-)
 
reklama
Kate Ty juz pewnie nie możesz spać nocy w takim napięciu? Może urodzicie z Madzialenak tego samego dnia

Mnie jakies dziwne bóle chwyciłu w nocy i aż zaczęło mi się śnic ze byłam w szpitalu i maly był ułozony miednicowo i mi go próbowali rękoma przekręcić :szok: az sie obudzilam i myslalam ze to jakis zapowiadajacy ból...
A dzis bylismy odwiedzić moja koleżanke w szpitalu i jak zobaczyłam jej śliczną kruszynke to juz nie moge sie doczekać mojego skarba!:blink: ale coraz bardziej boje się cesarki:-(
 
Do góry