reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
A tak wg to może rozpetam gów*o burze ale wytłumaczcie mi bo ni kija nie ogarniam jaka w tym logika:
-dziecko piję wodę
-dziecko je owoce
To DLACZEGO kurde blaszka nie mogę dziecku ugotować kompotu BEZ CUKRU🤦‍♀️🤦‍♀️🙉🤷

I tak poza tym wczoraj miałyśmy szczepienie na meningokoki (brak jakichkolwiek gorączek itd) po ilu dniach mogę podać małej owoce bo obiło mi się o uszy że ponoć po szczepieniu nie powinno się dawać owoców a nie wiem ile w tym prawdy🤷
 
A tak wg to może rozpetam gów*o burze ale wytłumaczcie mi bo ni kija nie ogarniam jaka w tym logika:
-dziecko piję wodę
-dziecko je owoce
To DLACZEGO kurde blaszka nie mogę dziecku ugotować kompotu BEZ CUKRU🤦‍♀️🤦‍♀️🙉🤷

I tak poza tym wczoraj miałyśmy szczepienie na meningokoki (brak jakichkolwiek gorączek itd) po ilu dniach mogę podać małej owoce bo obiło mi się o uszy że ponoć po szczepieniu nie powinno się dawać owoców a nie wiem ile w tym prawdy🤷
A czemu nie mozna kompotu w takiej sytuacji? Tez mnie to zaciekawiło 🤔
 
A tak wg to może rozpetam gów*o burze ale wytłumaczcie mi bo ni kija nie ogarniam jaka w tym logika:
-dziecko piję wodę
-dziecko je owoce
To DLACZEGO kurde blaszka nie mogę dziecku ugotować kompotu BEZ CUKRU🤦‍♀️🤦‍♀️🙉🤷

I tak poza tym wczoraj miałyśmy szczepienie na meningokoki (brak jakichkolwiek gorączek itd) po ilu dniach mogę podać małej owoce bo obiło mi się o uszy że ponoć po szczepieniu nie powinno się dawać owoców a nie wiem ile w tym prawdy🤷
Kompot do obiadu jest ok. ale kompot przez cały dzień odpada. Ja tam owoców daje mało, sama jadam tylko sezonowo np. truskawki. Moja córka jada więcej warzyw i zdecydowanie wolę taką opcje.
 
A tak wg to może rozpetam gów*o burze ale wytłumaczcie mi bo ni kija nie ogarniam jaka w tym logika:
-dziecko piję wodę
-dziecko je owoce
To DLACZEGO kurde blaszka nie mogę dziecku ugotować kompotu BEZ CUKRU🤦‍♀️🤦‍♀️🙉🤷

I tak poza tym wczoraj miałyśmy szczepienie na meningokoki (brak jakichkolwiek gorączek itd) po ilu dniach mogę podać małej owoce bo obiło mi się o uszy że ponoć po szczepieniu nie powinno się dawać owoców a nie wiem ile w tym prawdy🤷
a kto mowi, ze nie mozesz? 😁
 
Kompot do obiadu jest ok. ale kompot przez cały dzień odpada. Ja tam owoców daje mało, sama jadam tylko sezonowo np. truskawki. Moja córka jada więcej warzyw i zdecydowanie wolę taką opcje.
najlepsza opcja zawsze jest woda. Dla mnie kompot od czasu do czasu tez ok, ale na pewno nie codziennie. Owoce jako owoce tak. Moje dzieci jedza codziennie, teraz akurat winogrono i mandarynki.
 
Dziewczyny pomocy
Zawsze radzilam sobie lekami znanym mi zestawem z zatokami
Dosc mocna infekcje mam… raz nie wzielam czapki na spacer a spocilam sie:(
Od 2 dni plucze zatoki i zaczynam grzac lampa na podczerwien plus gardlo tantum verde i ew glimbax.

Czy cos jeszcze moge wziac przy karmieniu piersia? Czuje juz bol zatok porzadny:( boje sie ze bez lekow sie nie obejdzie:(((( obym malej nie zarazila tym gardlem zainfekowanym:((
 
reklama
Dziewczyny pomocy
Zawsze radzilam sobie lekami znanym mi zestawem z zatokami
Dosc mocna infekcje mam… raz nie wzielam czapki na spacer a spocilam sie:(
Od 2 dni plucze zatoki i zaczynam grzac lampa na podczerwien plus gardlo tantum verde i ew glimbax.

Czy cos jeszcze moge wziac przy karmieniu piersia? Czuje juz bol zatok porzadny:( boje sie ze bez lekow sie nie obejdzie:(((( obym malej nie zarazila tym gardlem zainfekowanym:((
Można paracetamol, ibuprofen i w razie potrzeby antybiotyki. Jeśli masz mocy kaszel załóż maseczkę.
Jeśli masz sprawdzone leki zadzwoń do lekarza i zapytaj czy możesz je brać przy kp. Jest też gdzieś w internecie baza w której możesz sprawdzić danych lek.
 
Do góry