reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

czesc Mamuski!

Agatka jak po usg? Dzieki za namiar na magnez juz kupiony :) na razie pomaga!Wynikow badan krwi mi nie podali, powiedzieli ze jest ok i tyle...

Clarice, polozne w tym kraju to kategoria sama w sobie! Generalnie niedouczone, olewajace baby. Po 20 tyg ciazy maja obowiazek wystawic zaswiadczenie! Piekne masz pieski! My mamy Kota Bronislawa, zastanawiam sie jak przyjmie pojawienie sie Mlodego w domu :) Nasz synek na drugie bedzie mial Aleksander po mamuni :) i dziadku meza :) Alicja to byl jeden z naszych typow na dziewczynke.
A Wy planujecie dluzszy pobyt w UK? Chcecie miedzynarodowe imie?

Verita, ludziska z Pcimia znajda sie w kazdej rodzinie! ;) no ewentualnie z Koziej Wolki! hehe w ogole sie nie przejmuj nimi, rob swoje i ciesz sie kazda chwila!
Zabij mnie ale w ogole nie pamieram jakie byly u nas ciasta, wiem ze smaczne!
Prywatna babeczka nam piekla, ale u nas bylo male wesele na 50 osob.

U mnie ok, stresik nadal jest czekam na telefon od dyrektorki kadr w sprawie zachowania mojej szefowej, podejrzewam ze bedzie to malo mila rozmowa. Staram sie wyluzowac, obijam sie troche po katach, musze sie przyzwyczaic do bycia w domu, wynajduje sobie zajecia. Ale ogolnie ok, tylko strasznie zle znosze te upaly. Tetno mam dalej powyzej 100. Mlody szaleje w brzuchu, coraz bardziej jest aktywny.

Zastanawialam sie ostatnio czy moze wiecie czy w Anglii przed porodem robia lewatywe? Czytalam ostatnio ze choc to niezbyt przyjemne to lepiej zeby zrobic by nie bylo niespodzianki na sali... ech natura!
 
reklama
aleksiel z tego co wiem od znajomych ktore rodzily naturalnie to nie robia tu lewatywy.
Mamuski gdzie sie podziewacie????
 
Po usg serduszka wszystko ok :-) wszystko w normie :tak:

Aleks nie, nie robią tu lewatywy, ja rodziłam naturalnie, no coż zdarzają się wpadki..

U nas dzisiaj burzowo i strasznie duszno, strasznie ciężko mi przez to :baffled:
 
agtakat bardzo sie ciesze ze wszystko oki :-). U nas burza byla w nocy ale chyba sie powtarzam :rofl2:. Bylam po malego w szkole i ledwie szlam taka duchota. Teraz siedze i odpoczywam sluchajac radia PRL ;-), nie wiem czemu nigdy wczesniej go nie sluchalam :confused:.
 
nie robią lewatyw nie gola tutaj traktują kobietę jak człowieka. Ale pewnie i tak przed porodem sama się oczyscisz.
chwalilam się już ze kupiłam bilety? tydzień po weselu wracam. :-D
 
reklama
Gingerka witaj! super co raz nas wiecej!!! Napisz kilka slow o sobie i rozgosc sie!

Agata super ze po wizycie ok, na pewno kamien spadl Ci z serca! Dzidek zdrowy jak ryba! gratulacje!
Dzieki za odpowiedzi w sprawie lewatywy, ja pewnie kupie czopki lub lewatywe do zrobienia w domu - nie chce przykrych niespodzianek. Wiem ze na nich to nie zrobiloby wrazenia to bardziej dla mojego spokoju :)

Karolina ja tez mam nadzieje, ze upal zelzy dzis bo zdycham. Nie lubie zadnych ekstremalnych temperatur - najlepiej czuje sie wiosna i jesienia.
Hitem dla mnie w tym tygodniu sa LODY!!! W sumie smieszna sprawa bo ja mam nietolerancje laktozy i takie rzeczy totalnie byly niedopuszczalne wczesniej ale odkad jestem w ciazy chyba cos sie poprzestawialo bo i mleko moge i smietane jesc normalna :) cudownie! Widocznie dzidzius potrzebuje i cialo sie dostraja pewnie znow sie poprzestawia po ciazy, korzystam wiec bo uwielbiam :)

Wczoraj bylam z moim M na zakupach moim nowym autkiem :) ja prowadzilam. Choc egzamin 5 sierpnia autko juz mam i bede cwiczyc na nim ile wlezie, zeby teraz zdac :)


Milego dzionka
 
Do góry