reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

dziewczyny dzieki jeszcze raz za wsparcie, u mnie sie nie udalo. Scan w szpitalu nie daje zadnych watpliwosci ze juz po wszystkim. Prywatnie juz nie jechalam. Co do opieki bardzo profesjonalna. Pewnie zalezy na kogo sie trafi. Dzieki jeszcze raz. Mam nadzieje wkrotce podyskutowac z Wami na watu mam... trzmajcie kciuki.
 
reklama
Hej dziewczyny. Mam oswiki jestem w 17 tyg ciazy CO MAM ROBIC.. moje dziecko dostalo juz leki bo kiedys przywiozlam sobie z PL w razie W i sie przydalo. A co ze mna?
 
heja dziewczyny!
pewnie nie uda mi sie przebrnac przez wszytskie strony ale postaram sie przeczytac jka najwiecej.
my straamy sie od maja o dzidzie i narazie nici z tego. glowna przyczyna moga byc moje bardzo dlugie cykle... (50 dni i wiecej...). bylam u GP - zrobila mi badania na hormony (w normie) i usg (wykluczyla PCO) jednk nadal mam bardzo dlugie cykle... dzis np mam 65 dzien... pomalu lapie dola z tego powodu i pomyslalam sobie ze w poniedzialek pojde znowu do tej doktorki i poprosze ja o tabtelki o podobnym dzialaniu jak luteina. i moje pytanie do Was: czy ktoras z Was stosowala tutaj jakis odpowiednik naszej luteiny?? ja znalazlam jakies dwa leki o podobnym dzialaniu: utrogestan i Cyclogest. wiecie moze cos wiecej???

niestety do PL najwczesniej moge jechac w kwietniu po luteine a chcialabym troche wczesniej zaczac dzialac z regulacja mojego okresu...
 
heja dziewczyny!
pewnie nie uda mi sie przebrnac przez wszytskie strony ale postaram sie przeczytac jka najwiecej.
my straamy sie od maja o dzidzie i narazie nici z tego. glowna przyczyna moga byc moje bardzo dlugie cykle... (50 dni i wiecej...). bylam u GP - zrobila mi badania na hormony (w normie) i usg (wykluczyla PCO) jednk nadal mam bardzo dlugie cykle... dzis np mam 65 dzien... pomalu lapie dola z tego powodu i pomyslalam sobie ze w poniedzialek pojde znowu do tej doktorki i poprosze ja o tabtelki o podobnym dzialaniu jak luteina. i moje pytanie do Was: czy ktoras z Was stosowala tutaj jakis odpowiednik naszej luteiny?? ja znalazlam jakies dwa leki o podobnym dzialaniu: utrogestan i Cyclogest. wiecie moze cos wiecej???

niestety do PL najwczesniej moge jechac w kwietniu po luteine a chcialabym troche wczesniej zaczac dzialac z regulacja mojego okresu...

Zglos do gp ze chcesz isc do kliniki plodnosci ale musisz mowiedziec ze starasz sie od ponad 2 lat,jakbys chciala wiecej szczegolow napisz do mnie na priva
 
reklama
Do góry