reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
witajcie! strasznie dlugo mnie tu nie bylo... mam pytanko do Was...czy robia tutaj w uk posiew z pochwy na paciorkowca przed porodem?? moja znajima rodzila w tamtym tyg.miala bakterie a nie robili jej tego posiewu i mala miala krew w plucach nie oddychala sama, dali ja od razu po respirator i do ikubatora, dostaje antybiotyk i juz jest lepiej. slyszalam wlasnie ze tego tutaj nie robia wiecie cos o tym????
 
nie robia badan na paciorkowca tez pytalam ,ale mozna samemu kupic zestaw ok 30 f i wyslac do laboratorium.Chyba nawet na ebayu sa, najlepiej spytac gb gdzie mozna odplatnie zrobic.
 
a powiedz mi,co to jeste ten zel ?

To jest zel prostaglandynowy ktora ma za zadanie zmiękczyc szyjke i dolna czsc macicy.Podaja go i czekaja 6 godzin czy sie cos zacznie dziac,jak nie to daja druga dawke i znow czekaja 6 godzin i jesli dalej nic to 3 dawke i dopiero jak po 3 dawkach nic sie nie dzieje to probuja innych sposobow.
 
reklama
witajcie! strasznie dlugo mnie tu nie bylo... mam pytanko do Was...czy robia tutaj w uk posiew z pochwy na paciorkowca przed porodem?? moja znajima rodzila w tamtym tyg.miala bakterie a nie robili jej tego posiewu i mala miala krew w plucach nie oddychala sama, dali ja od razu po respirator i do ikubatora, dostaje antybiotyk i juz jest lepiej. slyszalam wlasnie ze tego tutaj nie robia wiecie cos o tym????

MojaWyspa.co.uk: Forum - Ciaza a GBS+ (paciorkowce grupy B) - strona 1
 
Do góry