reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Hej,
ja już po wizycie, termin cc mam wyznaczony na 15 czerwca:-)

karis tez slyszalam, ze tą "piękną" pogodę bedziemy miec jeszcze kolo 2 tygodni:wściekła/y: można sie załamać:-(
 
reklama
Hej,
ja już po wizycie, termin cc mam wyznaczony na 15 czerwca:-)

karis tez slyszalam, ze tą "piękną" pogodę bedziemy miec jeszcze kolo 2 tygodni:wściekła/y: można sie załamać:-(

Czyli zrobia cc na tydzien przed twoim terminem? Masz ten termin wyliczony z okresu czy z usg? Co do pogody to ja juz tez mam dosc czekam i ogladam wszystkie prognozy zeby wreszcie moc odzyc troche na sloncu :-D
 
Witam wszystkie mamy jestem w 9 tygodniu ciazy pierwsze dziecko rodzilam w polsce i niemam pojecia czego mam sie spodziewac w angli ???
 
verita termin z OM mam na 18 czerwca a z USG na 22 czerwca:tak:
biorą pod uwagę tylko termin USG wiec dali date cc tydzień wcześniej:tak:

aga hmm, czego możesz się spodziwać? Zupelnie czegoś innego niż w Polsce:-D ale nie ma tragedi,, duzo osob narzeka, ja osobiście nie;-)
jestem zadowolona z prowadzenia ciąży, moze dlatego ze nie trzeba sie co wizyte rozbierać:zawstydzona/y: położna mam super wiec od tego tez duzo zalezy, wszedzie sa plusy i minusy czy to w Polsce czy w UK
 
Ja dziś miałam mieć wizytę u lekarza,okazało się,że lekarza nie ma- nie przyszedł do pracy więc widziałam się tylko z położną.
Dzieciaczek nadal siedzi wygodnie na dupce główką w górze. Po rozmowie i usłyszeniu dostępnych opcji (cc lub odwracanie) zdecydowałam się na odwracanie bo jednak bardzo bym chciała urodzić naturalnie a jeśli to okaże się bezskutecznie to dostałam opcje poród pośladkowy lub cc i wtedy już zdecydowanie cc.
Więc we wtorek mamy się zgłosić do szpitala na odwracanie-mam się przygotować na to,że może się rozpocząć akcja porodowa więc w aucie ma być gotowa torba spakowana w razie w.
Do położnej mam termin na przyszły piątek (oczywiście jak nie urodzę do tego czasu) jeśli odwracanie się nie powiedzie to wtedy ustalimy termin cesarki.
 
reklama
witam :-)
to moja 3ciaza,ale pierwsza w uk ..na poczatku mialam troche obawy,ale nie jest tak zle :-D,jestem juz po pierwszej wizycie w szpitalu,nastepna za 4tyg.;-)
pozdrawiam i zycze szczesliwego rozwiazania tym,ktore po malu dobijaja do mety ,a nowym ciezaroweczkom,spokojnej ciazy ..no i oczywiscie zdrowych Maluszkow :-)
 
Do góry