reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Hej laski.
Wczoraj sie rozpisalam,laptop mi sie wylaczyl jak juz konczylam i nie chcialo mi sie od nowa pisac:sorry2: Coraz ciezej mi:-( Olivia od 3 dni goraczkuje wiec dzis do przedszkola nie pojdzie bo w nocy znow miala 39.Nie wiem od czego to bo zadnych innych objawow nie ma.Poczekam jeszcze z dzien,dwa i jak dalej bedzie to pojde do lekarza,mam nadzieje ze to tylko 3 dniowka.
Poza tym u mnie ostatnio ciagle dobre wiesci:-)najwazniejsze to moj D w koncu znalazl super i stala prace po 3 latach poszukiwan wiec w koncu sie wszystko uklada jak powinno.

Madlen wyobrazam sobie ile nerwow stracilas przy amniopunkcji.Ja jak tylko sie dowiedzialam ze jest wysokie ryzyko downa i chca zrobic to ryczalam jak glupia bo staralismy sie o dziecko 8 miesiecy i jak juz sie udalo to wogole do glowy nie przychodzi ze cos moze byc nie tak.

Polaa nie pytalas czy da sie zrobic cc troche wczesniej?Ja tez nie nawidze szpitali bo wiele w nich przeszlam od urodzenia dlatego tez wole rodzic naturalnie jak sie da bo nie wyobrazam sobie spedzic tam 3 dni po porodzie.Dobrze ze bedziesz miec pomoc tym bardziej po cesarce bo jednak bedziesz musiala sie oszczedzac a majac juz jedno dziecko w domu bylo by ciezko.Ja sie zastanawiam jak to u mnie bedzie bo ma tato przyjechac mi pomoc,troche ciezko przewidziec kiedy urodze a bedzie musial wziasc urlop w pracy wiec nie wiem jak to bedzie a jak D teraz dopiero co zaczal prace to tez nie bardzo mozliwe bedzie zeby wzial wolne kilka dni i jakos mnie to troszke przeraza.
Poza tym wstyd mi-Ty juz spakowana do szpitala a ja mam termin wczesniej niz Ty i jeszcze walizke mam calkiem pusta:zawstydzona/y:Musze w tym tygodniu wszystko podokupowac i spakowac,tym bardziej ze ja wierze bardziej w termin z OM a to wypada 5 czerwca wiec juz tylko 4 tygodnie:-) Co sobie spakowalas na wyjscie dla maluszka?Kurcze nie wiem co spakowac w razie gdyby bylo zimno-musze jakas kurtke kupic.
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej ale się rozpisałyście:-)
nie będę się rozpisywać o NHS tutaj mnie nie zawiedli do tej pory i jak coś się dzieje to pomoc jest natychmiastowa do tego bez łaski i bez łapówek:tak: i nikt nigdy nie dał mi odczuć że nie jestem z anglii a we własnym kraju poród wspominam źle....
kamilalopez to fajnie że wam się ułożyło
madlen79 oby wszystko było dobrze
oczywiście znów pada chociaż tyle że ciepło w czwartek wizyta i mam nadzieję że mi powie że dotrzymam do 16go do 23 godziny:-D ale wczoraj miałam stresa bo brzuch bolał jak na okres i do tego łapały mnie skurcze silne ale nie bolesne tak jak by się mięśnie mocno napinały w różne strony ale na szczęście jescze nic się nie dzieje
 
kamila ja wlasnie się cieszę, że mam tą cesarkę bo moge wczesniej ustalic wszystko itp. Wiem kiedy ma ktos do nas przyleciec. Wiadomo, roznie bywa, moze wszystko zacząć się wcześniej ale mam nadzieje, że nie:-)
A jak sie zacznie to mamy jeszcze tutaj znajomych, na ktorych mozemy liczyc wiec sie cos wymysli w 5minut;-) no ale tak jak piszę mam nadzieje, ze Maly nas nie zaskoczy wczesniej bo jeszcze troche rzeczy mamy do zrobienia:tak:

a dla Małego spakowałam:
4 body
2 pary półspiochów
2 pajace
1 komplet (spiochy plus kaftanik)
czapeczki
niedrapki
dresik na wyjście jakby było zimno,
no i recznik i kocyk plus pieluszki i chusteczki:tak:
troche tego mam ale 3 dni pewnie bede w szpitalu, z Kuba cc mialam w poniedzialek nad raneem a wyszlam w srode popoludniu:tak: teraz pewnie bedzie podobnie. No ale z Kuba bylam juz od soboty rano w szpitalu wiec 5 dni w szpitalu, ktore byly dla mnie koszmarem:zawstydzona/y: nie nawidze szpitali podobnie jak Ty. Beczec mi sie tylko w nich chce:-(

karis to trzymam kciuki, zebys wytrzymala do tego 16tego;-)
 
Ale dzis sen mialam-rodzilam w domu w wannie bez wody i moja mama zdazyla wejsc jak juz dziecko ze mnie wylazlo,pozniej pol godziny szukala czegos czym mozna by bylo zwiazac pepowine.Do tego moja mama odrazu przeklula dziecku uszy i zalozyla kolczyki a ja do niej-a upewnilas sie czy to dziewczynka?I ona dopiero wtedy zerknela i sie okazalo ze chlopiec.Masakra co za durne rzeczy potrafia sie snic:-)

Karis wytrzymasz-jeszcze tylko 7 dni,mow do maluszka zeby jeszcze czekal az babcia przyleci:-D

Polaa dzieki-nie wiedzialam tylko co wziasc dla malego na wyjscie ze szpitala jesli bedzie chlodno,a dresik to dobry pomysl;-) Co do pomocy to ja mam 3 szwagierki w poblizu ale wolala bym zeby jednak moj tato tu byl i z Olivia zostal u mnie w domu.
 
hey:)
karis trzymam kciuki aby Twój maluszek wytrzymał jeszcze ten tydz.
U mnie niestety nie wyszło i musieliśmy przebukować mamie bilet na jutro.
Odwracanie maluszka się nie powiodło i w piątek mam cesarkę. Ale przynajmniej mama będzie u mnie miesiąc równy(miała być 3 tyg ale stwierdziła,żeby tylko w jedną zmienić wylot bo załatwi sobie urlop ) więc cieszę się bardzo bo będę miała pomoc.
 
cześć mamuśki
dzięki za kciuki teraz to napewno wytrzymam wczoraj jeszcze miałam czwórkę dzieci pod opieką trochę się bałam ale dzieciaki postanowiły być grzeczne i jakoś minęło. mam braki magnezu bo złapał mnie taki skurcz że myślałam że odpadnę ale nie zamierzam brać tabletek bo nie chce przed pordem namieszać
joasia to ci życzę powodzenia i nie bawię się tak bo mnie wyprzedzisz;-)
kamilalopez ale ty masz sny:-D
no właśnie muszę jeszcze przepakować torbę sprawdzić czy wszystko mam
 
Witajcie,

Bylam dzisiaj na wizycie u poloznej
yes2.gif

cisnienie ksiazkowe 124/81
yes2.gif
mocz ok, serduszko bije, brzuch ok, zmierzony i idealnie odpowiada do tygodnia ciazy
yes2.gif

Caly czas myslalam, ze naciskam Mlodego na dupke a tu okazalo sie, ze to brzuszek
laugh.gif
nie dziwie sie, ze sie denerwowal
no.gif


joasia powodzenia:tak:

kamila
no ja wlasnie tez chce zeby u nas w domu ktos byl z Kubą:tak:
mama przylatuje dzien przed moim pojscie do szpitala, mam nadzieje ze dotrwam:-D a jak nie to bedziemy prosic znajomych ale chce poczekac do 15tego
 
Hej dziewczyny.

Joasia powodzenia jutro:biggrin2: Ale fajnie,jeszcze tylko dzien i bedziesz miec swoje malenstwo w ramionach;-)

Ja sie dopiero dzis biore za przeszperanie Olivki ciuchow i wypranie ich dla malego:zawstydzona/y:Jutro sobie je poprasuje i kupie juz ostatnie rzeczy do szpitala.
Poza tym Olivia skonczyla goraczkowac przedwczoraj a od wczoraj obydwie kaszlemy i dzis czuje sie gorzej wiec mnie pewnie rozlozy na calego:-(Juz mam dosc tej pogody-jeszcze nigdy w maju nie chorowalam
 
Hej dziewczyny,
Właśnie was tu znalazlam :) ja już na ostatniej prostej jestem 3 tyg mi zostały I siedzę teraz na ML. Podobnie jak większość nic złego na tutejszy NHS nie mogę powiedzieć. Będę rodziec 2 pociechę tutaj, z konfliktem serologicznym, bardzo dobrze się.mną tu zajmują. Przy drugiej mam ciągle robione USG bo synus się mały urodził I w 34tyg pani ginekolog osądzila że najprawdopodobniej z powodu tego że nie jesteśmy rodzina "olbrzymów" haha to I tak jeszcze w 36 i 39 mi robią co by mieć pewność że z dzidzia wszystko ok.
kamila powodzenia w pakowaniu ja miałam straszna frajde wyciagajac ciuszki po Kubie, już zapomnialam jaki on był malutki po urodzenie. Ja lubię robione na drutach sweterki to wrzucilam jeden jakby było zimno.
 
reklama
kamila zdrowka w takim razie, oby Cie nie rozłożyło.

magda witaj;-) ja tez po Kubie jak robilam przeglad ciuszków to nie moglam sie nadziwic jaki był malutki:szok: zapomina sie o takich rzeczach:tak:
 
Do góry