reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Karis ja chcialam Olivie rodzic w wodzie ale nie moglam przez to ze wywolywali porod,mam nadzieje ze tym razem mi sie uda.Jesli chodzi o bol to ja sama nie wiem,ale moja siostra w szpitalu duzo w wannie siedziala(nie rodzila)i mowila ze w wodzie bol lzej odczuwala.A moja kolezanka rodzila 2 tygodnie temu 3 dziecko,zdecydowala sie na porod w wodzie i powiedziala ze rewelacja-bolu tak nie czula jak przy poprzednich porodach i bardzo szybko urodzila

Joasia zdrowia dla was
 
reklama
Hej Dziewczyny,

co tutaj taka cisza?:sorry2:
Jak się czujecie??

Mi coraz ciężej:zawstydzona/y: i taki leń mnie łapie czasami, ze aż wstyd:-:)zawstydzona/y:
dzisiaj w miare więc od rana wysprzątałam dom:-D
 
Hej Dziewczyny,

co tutaj taka cisza?:sorry2:
Jak się czujecie??

Mi coraz ciężej:zawstydzona/y: i taki leń mnie łapie czasami, ze aż wstyd:-:)zawstydzona/y:
dzisiaj w miare więc od rana wysprzątałam dom:-D

no ja na brak lenia też nie narzekam:zawstydzona/y: ale dzieci też mi dają w kość
ja mam się całkiem dobrze ale naprawdę ciężko już i złapałam doła w poniedziałek że jeszcze dwa miesiące popłakałam sobie i trochę mi przeszło oby do świąt a później też ciepło to jakoś na ogrodzie nam zlecą te ostatnie tygodnie
 
Czesc dziewczyny mozna sie dolaczyc do tego watku? Nio wszystkiego NAJ z okazji dnia Kobiet :-D


Troszke razniej mi bedzie miedzy wyspiarkami. Nio i dowiem sie troszke wiecej jak to TU wyglada bo to moje pierwsze :-). Ja tez bym chciala w wodzie rodzic ale nie mam zielonego pojecia jak towyglada kwestia przygotowan tzn kiedy powiedziec o tym poloznej i do szpitala to na termin trzeba a jak zacznie sie cos wczesniej to czy bede mogla w wodzie czy juz nie?

Widze Polaa juz tu jest :-D
 
no właśnie wszystkiego naj z okazji Dnia Kobiet:tak:
sunshine6 witaj i się rozgość czyli ty majówka ;-)w sumie jak coś się dzieje to bukujesz sobie salę przez telefon i położne mówią ci kiedy masz przyjechać no i zlaeży czy wanna będzie w tmy czasie wolna dla ciebie. No a jeżeli dużo przed terminem to chyba z wanny nici :sorry2: Na następnej wizycie pogadaj z położną bo nie w każdym szpitalu są wanny no i czy chcesz w szpitalu czy birth centre rodzić:tak:
 
no właśnie wszystkiego naj z okazji Dnia Kobiet:tak:
sunshine6 witaj i się rozgość czyli ty majówka ;-)w sumie jak coś się dzieje to bukujesz sobie salę przez telefon i położne mówią ci kiedy masz przyjechać no i zlaeży czy wanna będzie w tmy czasie wolna dla ciebie. No a jeżeli dużo przed terminem to chyba z wanny nici :sorry2: Na następnej wizycie pogadaj z położną bo nie w każdym szpitalu są wanny no i czy chcesz w szpitalu czy birth centre rodzić:tak:

Tzn ze jak juz mi wody odejda to dopiero mam dzwonic i sie pytac o wanne i czy moge przyjechac? dobrze zrozumialam?
Wlasnie jutro mam wizyte z Midwife to sie dopytam. Z tego co wiem to BC sa tylko pokoje z wannami. Wiec wyjscia nie ma.
Termin wg USG mam na 4 czerwca a wg OM na 31 maja wiec w sumie ciezko stwierdzic :-)
 
U mnie też wszystko dobrze:) Na nudy nie narzekam bo przy mojej córce jest co robić.
Podobnie jak karis też już mam czasem doły,ze jest coraz ciężej,a jeszcze trochę do porodu zostało. Córcia nie daje czasem zbyt wiele odpoczac,ja już zaczynam się powli toczyć,no ale wiem,że za miesiac bedzie jeszcze gorzej więc póki co nie narezkam ;-)

sunshine witaj :)
 
Ja tez sie melduje:-)My sie troche przeziebilysmy wiec sie kurujemy bo za 6 dni lecimy.Co do lenia to ja sie nie spodziewalam ze w tej ciazy tak mi ciezko bedzie bo z Olivia cala ciaze mialam pelno energii a do tego pracowalam.Poza tym czesto moje samopoczucie i sily zaleza od pogody-dzis o dziwo slonce u nas swieci i jest cieplutko.

Sunshine6 witaj. To kiedy masz przyjechac do szpitala tak naprawde zalezy od szpitala bo w kazdym inaczej.Ja jak chcialam rodzic w wodzie to polozna mi powiedziala ze jak bede miala skurcze co 15 minut to mam jechac do szpitala a wczesniej zadzwodzic na ten oddzial na ktorym w wodzie sie rodzi,zeby mogly sie przygotowac.Poza tym napewno nie mozesz czekac az Ci wody odejda bo moze byc tak ze juz bedziesz miec pelne rozwarcie i skurcze co chwile a wody Ci nie odejda i beda musialy przebijac.Wiec zapytaj poloznej kiedy bedziesz miala przyjechac,bo za wczesnie jak pojedziesz to moga Cie do domu odeslac. Poza tym to czy bedziesz mogla rodzic w wodzie zalezy od wielu czynnikow i moze byc tak ze juz bedziesz w wannie a oni Ci beda kazali wyjsc i rodzic na lozku
 
tak jak pisze kamila po prostu dowiedz się dobrze bo każdy poród inny mi np wody zaczęły odchodzić rano o 9 to zadzwoniłam do szpitala a skurcze miałam wtedy co pół godziny i kazały mi przyjechać na 2 po pierwszej już byłam i miałam przygotowaną salę do rodzenia. Częściej jest tak że najpierw są skurcze a na końcu pęka pęcherz płodowy jak jest na odwrót to sytuacja jest mniej bezpieczna dla maluszka bo wtedy łatwo o zakażenie
kamilalopez zdrówka;-)
joasia79 dymy rydę:tak: bo oc innego nam zostaje:szok:
 
reklama
Sunshine no jestem jestem:-D

Mnie tez doly łapią:zawstydzona/y: wszystko mnie drazni i ze wszystkiego robię problem:zawstydzona/y: ach szkoda gadac, niech te 3 miesiace jakos zlecą :)
Kurcze pamietam jak ja planowalam porod a nic z tego nie wyszlo, wywolywany i skonczony po ponad 40 godzinach cc:-(
W wodzie nie wolno jak sie ma wywolywany, co nie?

kamilalopez zdrowka!! my być może bedziemy razem na porodowce hehe:-D;-)
chociaz w kwietniu sie dowiem czy od razu nie pojde pod nóz

a mnie boli strasznie prawy bok brzuszka, kluje jak nie wiem :(
 
Do góry