reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

garbi chcę wiedzieć czy dają napewno gaz i czy zszywają po porodzie bo ja byłam szyta dwa razy, za pierwszym razem miałam problemy z rozwarciem drugi poród spoko i nie wiem czy jechać do szpitala czy zgodzić się na to birth centre:eek:
 
reklama
Karis78 gaz dostałam od razu, a co do szycia ja szyta nie byłam bo nie pękłam ale sprawdzała mnie położna jak to tam wygląda i czy szyć będzie musiała. Ja na BC zdecydowałam się jak już rodzic zaczęłam bo chciałam w wodzie i tylko tam są wanny do dyspozycji u nas.
 
hejka Dziewczyny :)
jestem pierwszy raz na tym watku
mieszkam w Chatham i jestem w 31 tyg ciazy, porod niby 1-6 maj :)
mam pytanku jaki krem na poranione sutki mozecie polecic? najbardziej zalezy mi na takim co nie trzeba jego zmywac :)
 
Hej dziewczyny

Co tam u was? Ja ostatnio nie mialam weny na pisanie.Czekam teraz na wyniki znow i mam nadzieje ze po tym drugim antybiotyku bakterii juz nie ma.

Amelka witaj

Czarnula witaj.Polecam Lansinoh Lanolin,jest bardzo dobry i nie trzeba zmywac przed karmieniem-kosztuje ok 10 funciakow
 
hej
garbi dzięki za odpowiedź w sumie to jakby coś miało być to przewiozą mnie karetką razem z położną do szpitala a fakt tam też mają te wanny i można chodzić sobie po ogrodzie:tak: w sumie fajny klimat tam jest
witam nowe mamy;-)
czarnula ja kupiłam little angel z asdy i tak jak kamila lansinoh Lanolin ten mam sprawdzony i jest dobry:tak:a popękane przy amelce miałam sutki do krwi
a swoją drogą czy w wannie faktycznie jest lepiej mniej boleśnie?

wczoraj sadziłam kolejne kwiatki i z kolan za szybko się podniosłam oj bolał kręgosłup dobrze że mąż wrócił wcześniej to mogłam poleżeć i dziś nie jest już źle. Trochę martwi mnie ta akcja bo tu jeszcze dwa miesiące....
u nas dziś leje buuuuu
pozdrawiam
 
ja byłam przez chwilę w wannie i wcale mi to nie pomogło, ból był taki sam, ale jak masz szansę to warto spróbować, na Ciebie może inaczej podziałać :)
 
reklama
Witam się i ja :)
U nas trochę chorobowo-tzn ja przeziębuona i Natasha chora-antybiotyk ma pierwszy raz. Kaszle strasznie,lekki katar i od kilku dni temp ok 38. Ale ogólnie jest w dobrej formie i sił na rozrabianie nie brakuje więc nie nudzi mi się :)

czarnula ja tez używałam ten krem co dziewczyny polecały i bardzo polecam. Miałam tez jakiś tańszy,który w bootsie kupowałam ale nie był aż tak dobry.
 
Do góry