reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

kamila moj niezaleznie ile śpi w dzień chodzi po 20 spać i śpi do 9, 10 rano:tak: ma takie spanie, że wszyscy się dziwią ale rodzice tez śpiochy więc nic dziwnego:zawstydzona/y:

Wiem, że mamy czas na wymyślenie ale ja już chce wiedzieć jak bedzie miał na imię heh:)

a Twoj jak można spytać?;-)
 
reklama
Hej ja już na wylocie..:sorry2:
Jestem przerażona ;)
Dzis położna nie wróżyła mi nawet spotkania w 38 tygodniu :sorry2: Taki ten mój smyku duży ,a magiczną miarką macica jest na tydzien 39 :szok:;-)
Mała szansa ale jakby była tu przyszła lub przeszła ;) mama z Londynu rodząca lub chcąca rodzic w Whittington na Archway to baardzo bym prosiła o kontakt :)

Reszcie mam dużo zdrówka i wytrwałości.. z angielska słuzba zdrowia :sorry2:
 
Ja tez mam to szczęście,że moja córcia należy do śpiochów i niezależnie od tego ile śpi w ciągu dnia zawsze chodzi spać 19-20 i budzi się 7-8 :-) Zazwyczaj przesypia mi w nocy te 12h,czasem nawet dłużej. Wczoraj np była zmęczona po pierwszym samodzielnym spacerku na polu-jak na pierwszy raz to uważam,ze dużo przeszła bo ok 20 min sama spacerowała i nie chciała na ręce ani do wózka więc zasnęła zaraz po 19 a wstała o 8 :30 :)
No i od jakiego czasu zaczęła nieco mniej spać w dzień-o trzeciej drzemce mogę zapomnieć ,zazwyczaj śpi raz dłużej lub 2 krótsze drzemki.
Mnie się czasem zdarzy położyć jak ona zaśnie ale nie jest to zbyt często-zazwyczaj wtedy korzystam z wolnego czasu i albo coś w kuchni ogarniam albo położe się z laptopem na kanapie lub oglądam tv więc odpoczynek tak czy tak jakiś mam.
 
angel powodzenia
moje dzieci dobrze śpią pod warunkiem że w nocy przewędrują do mamy i do taty do łóżka:-D ale taka ich uroda tylko jak my się pomieścimy w piątke:shocked2:
bajeczka co u ciebie?????
pozdrawiam wszystkie mamy
 
Hej dziewczyny.

Polaa syn bedzie mial imie po ojcu mojego D- Crispain, nie za bardzo mi to imie pasuje,ale ze wzgledu na to ze jego ojciec nie zyje i zawsze mowil ze chcial by dac synowi imie po ojcu-zgodzilam sie. A jesli bedzie dziewczynka to narazie nie mam zielonego pojecia-pewnie dopiero za 2 miesiace zaczne sie zastanawiac

Karis jak wy sie miescicie w 4 na jednym lozku? Rzadko mi sie zdarza zebym musiala brac Olivie do lozka,ale wtedy jest mi strasznie nie wygodnie a Ty z brzuchem i jeszcze 2ka dzieci:szok::-)
 
witam po pięknym wiosennym weekendzie
już pierwsze prace w ogrodzie poczynione i już sadzonki oko cieszą:tak: dzieciaki też mogły swoją dzikość wyczerpać przez co wieczorem w domu było spokojnie:-)
kamilalopez no nie wiem jak my dajemy radę ale cóż ja mogę ich przenosić to i tak wracają jak bumerangi tak przy dobrych wiatrach do 2 sami śpimy a później całą rodzinką
dziewczyny co u was?
miłego dnia
 
witam ;))

mogę się dołączyć ;))
jestem nowa na forum ;))
i szukam kogoś kto też mieszka w Chelmsford ??? :))

ticker.php
 
amelka witaj :-) ja nawet nie wiem gdzie to jest....
dziewczyny czy któraś rodziła w birth centre? A może znacie kogoś kto tam rodził
 
Hej,

Amelka witaj ;-)

Karis nie rodzilam i nie znam nikogo takiego więc nie pomogę:no:

U mnie już 25 tydzien się zaczął:tak: ale ten czas leci:szok:
tylko, ze coraz ciężej się robi:zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry