reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Czesć kochane!

Przede wszystkim Karis- ogromne gratulacje!!! Spóznione ale prosto z serca:tak:. Jak się czujesz i jak się miewa córeczka? Wielkie buziaki dla Was:-)!

kamilalopez
- dziękuję chłopcy mają się dobrze, ja co dzien pracuję, popołudniami sprzątam, gotuję i chodzę z maluchami na spacerki, wycieczki rowerowe, pikniki, basen.....itd. Pogoda dopisuje, więc jest w czym wybierać:-), niestety przekłada się to na kompletny brak czasu na pisanie z Wami, czego bardzo mi brakuje. Na szczęscie nie mam zaległosci w podczytywaniu, bo to już moja rutyna:-D. Buziaki dla Ciebie i Olivki, no i udanego pobytu w Polsce;-):-).

Tajchi- super, że wreszcie jestes, już myslałam, że zupełnie o nas zapomniałas;-), co u Was słychać?

Chciałam też serdecznie powitać na forum wszystkie przyszłe i obecne mamuski, z którymi jeszcze nie miałam przyjemnosci:-).
 
reklama
Wklejam jeszcze zdjęcia moich bąbelków:-).

Dobranoc dziewczynki, słodkich snów:)
 

Załączniki

  • Zdjęcie0427.jpg
    Zdjęcie0427.jpg
    36,2 KB · Wyświetleń: 17
  • Zdjęcie0423.jpg
    Zdjęcie0423.jpg
    58,6 KB · Wyświetleń: 18
  • a720ef5b0f[1].jpg
    a720ef5b0f[1].jpg
    56 KB · Wyświetleń: 14
Ostatnia edycja:
Witam z rana :-)

Coffi -to jest juz nas trzy ktore mialy cc w Pl a teraz druga tutaj i co ciekawe zadna z nas nie wspomina cc w Pl milo ale dobra wiadomosc jest taka ze tutaj jest calkiem inaczej i ja wspominam bardzo bardzo bardzo milo i mysle ze Vanilka za niedlugo powie to samo :tak:

mamunia2 - Twoi chlopcy sa rewelacyjni super ze pogoda dopisuje i moga sie wyszalec.Buziaki dla Ciebie i Babelkow

Tajchi przypominamy ze dzisiaj juz sroda i wciaz czekamy :-D:-D:-D;-)
 
to jest juz nas trzy ktore mialy cc w Pl a teraz druga tutaj
mam nadzieje, ze masz racje
a jak u ciebie bylo z wyznaczeniem terminu?
bo moje pierwsze bylo planowane i wiedzialam dokladnie kiedy jest moj termin wiec na cesarke szlam 7 dni przed...
a teraz zaliczylismy tzw."wpadke" i kompletnie nie wiem...z usg wyszlo ze termin mam na wczesniej a ja sie wogole czuje jakbym byla w ciazy jeszcze dluzej
teraz to mam stres ze dadza mi termin a wezmie mnie wczesniej!
 
No ja tez mojej pierwszej cc ktora mialam w PL nie wspominam najlepiej przez to znieczulenie az pod sama szyje -barany !!
Kazdy mi mowi ,ze tutaj jest zupelnie inaczej wiec zobaczymy :happy:

coffee tutaj tez CI wyznacza termin cc .Na ostatniej konsultacji ok 36 tc bedziesz juz znac termin :tak:no i robia tutaj w 39tc cc (mi wyszlo 8 dni przed terminem )
A jak Cie wezmie wczesniej to pokazesz ,ze masz miec cc i zrobic tak mi dzisiaj polozna powiedziala wrazie co ;-)

karis dawaj fotki malej :happy:
 
Coffi- U mnie obie corcie byly planowane wiec nie mialam watpliwosci co do terminu a mialas juz polowkowe usg ? bo ono powinno pozbawic Cie watpliwosci co do terminu. a tutaj na cc biora tak jak Vanilka napisala okolo tydzien wczesniej ja mialam dokladnie 7 dni wczesniej
 
Cześć dziewczyny
wpadam tylko na chwilę, mam nadzieję, że u Was wzystko w porządku, ja zmagałam się z temperarurą, bolącymi piersiami, a teraz doszło ropiejące oczko małej....
W sumie powoli wszytko wraca do normy, widzę że też nie macie czasu zglądać;-)
A propo tego oczka, czy powinnam z tym zgłosić się do lekarza? Zaczęłam przemywać dzi delikatnie rumiankiem, bo ta woda 0,9 coś nie działa
Pozdrawiam Was wszytkie cieplutko
kamilalopez mam nadzieję, że wyjazd do PL udany!
vanilka a ty jak tam się trzymasz?
 
karis u mnie synek jak mial .ok tydzien tez oczko zaczelo ropiec przemywalam rumiankiem ale nic nie dawalo ...lekarz dal masc z antybiotykiem -dzien ,dwa i przestalo ...
tych piersi bolacych to nie zazdroszcze i tempki ..sama sie o to boje ...co polozna na to poradzila ?
u mnie okey :)jeszcze 3 dni zostalo :)
wrzuc jakies fotki malej jak znajdziesz czas .
 
Dziewczyny mam do was pytanie.... Ponoc USG ostatnie jest w 20 tyg ciazy i pozniej polozna macajac brzuch jest w stanie stwierdzic ulozenie dziecka:szok::szok::szok:
Kurcze, dla mnie to jakas abstrakcja mamy 21 wiek a oni w takie hokus -pokus sie bawia !!!!???!!!! Ja chce USG zeby ocenilo jak moje dziecko jest ulozone.
Na tym USG w 20 tyg moja coreczka siedzi grzecznie na dupci i juz sie martwie na zapas czy sie przewroci, choc wiem ze dziecko sie nawet w 36 tyg moze przewrocic.
No i mysle sobie czy ta polozna jest napawde w stanie ocenic jak dziecko lezy.

Pamietam chyba ze Vliemo miala dzidziusia macanego przez polozna ktora sie pomylila.
I jak tu wymusic USG bo ja jednak wolalabym jeszcze raz podgladnac....doradzcie jakie sa wasze doswiadczenia w tej kwestii
 
reklama
mi dzisiaj macala brzusio i dokladnie mowila gdzie co jest i czy glowka nisko...
bardzo sprawnie to robila i bardzo dokladnie .bez usg potrafi to zrobic i mi akurat to nie przeszkadza.
 
Do góry