reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

cześć dziewczyny,
moja córeczka na świecie pojawiła się 3 czerwca o godz. 16.21 przez SN, 3900 gram, poród ekspres bo o 9 godz odchodziły mi wody, 11.30 miałam pierwszy skurcz,o 13.30 dojechałam do szpitala a potem . Kochane jestem taka szczęśliwa ściskam Was mocno i wasze dzieciaczki:tak:

Wielkie gratulacje dla szczesliwych rodzicow.Fajnie,ze szybko poszlo.Pozdrawiam:-)
 
reklama
Karis78 wielkie gratulacje!!! No duża dzidzia, dobrze że poszło gładko,:-D miałaś znieczulenie? Jesteś już w domu?
Bedismall witaj.
Vanilka to teraz Twoja kolej:.
Ja znowu puchnę i to jeszcze gorzej, nawet dłonie, w poniedziałek na szczęście wizyta u położnej, może ona mądrzejsza od gp
 
Karis gratuluję!!!

Dzięki dziewczyny za ciepłe przyjęcie. Rano czuje się dobrze ale za to wieczorem mam mdłości i wtedy tylko leże i zdycham,bleee

za to jadę do Polandu 2 lipca i nie wiem kiedy wracam jeszcze....
 
Karis78 wielkie gratulacje!!! No duża dzidzia, dobrze że poszło gładko,:-D miałaś znieczulenie? Jesteś już w domu?
Bedismall witaj.
Vanilka to teraz Twoja kolej:.
Ja znowu puchnę i to jeszcze gorzej, nawet dłonie, w poniedziałek na szczęście wizyta u położnej, może ona mądrzejsza od gp

No Karis juz urodzila wiec teraz ja juz moge :-D
kurde ja wczoraj tak opuchlam ..kostki i palce u rak :confused:a jak do tej pory wcale mi sie to nie zdarzylo ....ale wczoraj to slonce juz przegielo ...zar z nieba do tego chodzilam dlugo po miescie jeszcze w jaopnkach takie niewygodne :wściekła/y:
ale dzisiaj juz ok .
 
Vanilka te opuchniecia sa straszne:eek: Dlatego ja nigdy nie chce byc w bardzo zaawansowanej ciazy w lecie. Co do porodu to chcesz juz urodzic czy wolalabys jeszcze pochodzic w ciazy kilka dni??

Tajchi mialas sie odezwac!!!

Mamunia2 co tam u Ciebie?Jak Twoi chlopcy?Tez ostatnio cos nie piszesz.Pytalas sie kiedys o moja "siostre"-urodzila dopiero wczoraj,12 dni po terminie i biedna sie wymeczyla bo 18 godzin porod trwal a do tego teraz jest slaba ze nawet dziecka na rece nie moze brac-ma za niska hemoglobine i jesli sie do jutra nie polepszy to beda jej krew dawac.

A ja jutro w koncu do Polski lece i strasznie sie ciesze,ale pewnie zleci tak szybko ze nawet nie poczuje ze bylam:-(
 
kamilalopez zycze udanego wypadu do polandi :tak:
nie no ja rodzic to nie chce jeszcze ...17 czerwca mam zaplanowana cc wiec te 10 dni chce jeszcze pobyc w dwupaczku :tak:
a ja sie wlasnie ciesze ,ze rodze na poczatek wakacji,lata...tak chcialam jak planowalam ciaze:tak:choc chcialam bardziej w maju ale wypadlo na czerwiec ;-)
koncowka jest ciezka wiadomo ,z pierwszym dzieckiem chodzilam w grudniu na koncowce i co bylam tak opuchnieta jak banka ...teraz porownujac to lekkie opuchniecie do tego co mialam w pierwszej ciazy to pikus ...!!ciesze sie ze rodze teraz bo marzylo mi sie ubierac dzidzie w same body i na spacerek smigac ..nie chcialam znowu w zime bo te kombinezony i wogle ...lato to lato :happy2:

a tutaj cisza nastala ...:confused:
 
kamilalopez zycze udanego wypadu do polandi :tak:
nie no ja rodzic to nie chce jeszcze ...17 czerwca mam zaplanowana cc wiec te 10 dni chce jeszcze pobyc w dwupaczku :tak:
a ja sie wlasnie ciesze ,ze rodze na poczatek wakacji,lata...tak chcialam jak planowalam ciaze:tak:choc chcialam bardziej w maju ale wypadlo na czerwiec ;-)
koncowka jest ciezka wiadomo ,z pierwszym dzieckiem chodzilam w grudniu na koncowce i co bylam tak opuchnieta jak banka ...teraz porownujac to lekkie opuchniecie do tego co mialam w pierwszej ciazy to pikus ...!!ciesze sie ze rodze teraz bo marzylo mi sie ubierac dzidzie w same body i na spacerek smigac ..nie chcialam znowu w zime bo te kombinezony i wogle ...lato to lato :happy2:

a tutaj cisza nastala ...:confused:

Dzieki:-)
A mi wlasnie chodzi o to ze nastepnym razem bym chciala rodzic w maju-najpozniej w czerwcu a nie np.we wrzesniu czy pazdzierniku i cale lato chodzic z wielkim brzuchem,ale i tak mi raczej to nie wyjdzie bo zamierzamy sie starac o nastepnego maluszka jak moj D wroci-czyli pod koniec pazdziernika wiec nawet jak bym odrazu zaszla w ciaze to urodzila bym dopiero koniec lipca,poczatek sierpnia:-)
 
Dzieki:-)
A mi wlasnie chodzi o to ze nastepnym razem bym chciala rodzic w maju-najpozniej w czerwcu a nie np.we wrzesniu czy pazdzierniku i cale lato chodzic z wielkim brzuchem,ale i tak mi raczej to nie wyjdzie bo zamierzamy sie starac o nastepnego maluszka jak moj D wroci-czyli pod koniec pazdziernika wiec nawet jak bym odrazu zaszla w ciaze to urodzila bym dopiero koniec lipca,poczatek sierpnia:-)
oj tak ,tak masz racje..nie wyobrazam sobie chodzic cale lato z wielkim brzuchem ;/
wiec zycze owocnych staran :):):):):):)
 
reklama
dzis ladny dzien, moj maz zajmuje sie ogrodkiem...a ja wlasnie sie najadlam obiadu i dzidzia buszuje

odnosnie dzidzi
od wczoraj czuje ja bardziej intensywnie i wcale nie jest to super przyjemne poniewaz kopie mnie poniezej brzucha w sam pecherz i nie moge wtedy usiedziec ani chodzic
37.gif
nie wiem czy to wina niskiego lozyska?
troche sie martwie bo lekarka mowila ze zrobia mi usg w 35 tyg bo do wtedy lozysko ma szanse sie podniesc
a jej pytam czy to bezpieczne a ona ze jakbym krwawila /bo moze mi czasem popekac blizna po cedsarce ktora akurat w tym miejscu jest/ to mam sie niezwlocznie do szpitala zglosic no i mi juz to wystarczylo
32.gif

teraz sie martwie ze te kopniaki nizej brzusia sa niebezpieczne itd
tymbardziej ze po pierwszej cesarce mialamz akaz na 3-4 lata z nastepna ciaza bo pod pecherzem mialam zszywane zyly...i lekarz tez wtedy to uzasadnil ze "ciezar ciazy- z uplywem dni moglby spowodowac krwotok...
41.gif

no i teraz sie denerwuje
koniec czerwca mam spotkanie z polozna wiec chyba poprosze o jeszcze jedno ush w lipcu

teraz znowu sie denerwuje zeby juz minal nastepny miesiac bo podobno powyzej 26 tyg juz bezpieczniej " w razie co"


vanilka ja prawdpodobnie bede miala tez planowana cesarke -na pazdziernik- / w sumie drugi raz/ ostatnia mialam w Polsce i koszmar byl...
mam nadzieje ze wspomozesz mnie tu potem swoim doswiadczeniem:wściekła/y:
 
Do góry