reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Hej babeczki,

przepraszam że się nie odzywam, ale czasu bardzo mało na wszystko przy 3 pociech, poza tym nie chcę Wam tu smęcić.. ( dopadła mnie depresja poporodowa, z którą walczę już ponad miesiąc...:-( )
Podczytuję Was jednak w miarę regularnie i postaram sie tez coś kliknąć bez smęcenia czasem ;-)

karis78,

kochana jak sobie radzisz ze wszystkim ???? Ściskam Cię mocno.

smoniq,

mnie położna na badaniu powiedziała, że dzidzia jest główką do dołu, tego samego dnia po południu miałam usg w szpitalu ( ze względu na wykrytego wcześniej włókniaka ) i okazało się, że dzidzia jest główką do góry :wściekła/y: Był to już prawie 37 tydzień, więc zalecono kontrolne usg za tydzień - pozycja nadal ta sama, więc na następny dzień ( to był piątek ) miałam odwracanie dzidziusia w szpitalu - odwracanie ręczne, przez powłoki brzuszne. Udało się, scan to potwierdził. 2 dni pózniej urodziłam siłami natury.
Wydaje mi się, że wszystko zależy od umiejętności i doświadczenia położnej - rodziłam tutaj też 2 lata wcześniej i położna tez określała położenie dzidziusia, wszystko było ok, dzidzia była tak ułożona jak mówiła położna. Więc nie martw się kochana na zapas, na pewno będzie ok :tak:
 
reklama
karis 78- byc moze bylas juz u lekarza ,ale moj synek tez mial ropiejace oczko ,ja przemywalam rumiankiem i masowalam mu kanalik lzowy palcem-pomoglo
smoniq-nie martw sie tym "recznym" badaniem pozycji dzidziusia .Ja ostatnie usg mialam w 20 tyg.troche sie balam bo dziecko bylo duze ,ale urodzilam naturalnie i to jeszcze bez znieczulenia :-)
 
dziewczyny odnosnie cesarki to w Polsce tez mialam tydzien wczesniej niz termin:-D

Maureen jak wymawiaja tutaj imie Marcelina i Amelia?
 
Maureen biedna :-(idz do lekarza z ta depresja da leki ktore w czasie karmienia mozna tez brac bo zameczysz sie biedactwo ..zeby to nie przeszlo w cos gorszego .
sciskam Cie mocno .

coffee w PL to ja mialam cc ale 15 dni po terminie ....

Ja sie zegnam trzyszla pora i na mnie:tak::-)
Jutro o 8-mej ide do szpitala na swoja cc :happy:
tak wiec jak wroce to sie zamelduje .
pa .
 
Witam,


Vanilka już w szpitalu.. Trzymam kciuki kochana !!!

coffee,

Marcelina - wymawiają Marselina, a Amelia różnie - czasem poprawnie, jak my, tylko bardziej miękko, a czasem Emilia ;-)
 
Vanilka trzymam kciuki ...odezwij sie

Maureen no wlasnie slyszalam ze Amelia tu mowia cos jak Amilia

a ja walcze bo mnie znowu chyba alergia zlapala i mam strasznie obrzekniete sluzowki nosa i ledwie dycham
koszmar
 
Witam nie pisalam dlugo bo bylam w Pl na wakacjach :) Vanilka tez trzymam kciuki :) Ja tez raczej bede miala tu cc. W pl pierwszy porod tez zakonczyl sie u mnie cc 8 dni po terminie....Pozdrawiam
 
Witam po kilkudniowej nieobecnosci. W poniedzialek z Polski wrocilam ale do dzis duzo spraw mialam do zalatwienia i nie bylo kiedy usiasc i popisac.W Polsce oczywiscie fajnie bylo tylko strasznie szybko zlecialo,ze praktycznie nie odczulam ze bylam.Siostre sobie przywiozlam wiec przynajmniej sie nie nudze.

Maureen jak Vanilka napisala,moze lepiej isc do lekarza zeby cos Ci dal na ta depresje.
Jak tam dzieciaczki??Amelia dalej nieznosna czy juz jej przeszlo?No i jak Marcelinka i Paulinka?

Vanilka daj znac jak poszlo jak juz bedziesz w domku

Mamunia2 no tak,ladna pogoda to nie ma co sie kisic w domu.Ja chyba zaczne chodzic z Olivka na basen

Karis co tam u Ciebie??

Smoniq jesli chodzi o to czy dziecko jest glowka do dolu to nie ma sie co martwic na zapas.Moja polozna dokladnie potrafila mi powieziec gdzie dziecko ma glowe a gdzie pupe,gdzie raczki i nozki.

Tajchi mialas sie odezwac i juz prawie 2 tygodnie minely.Napisz co tam u Ciebie bo jestem bardzo ciekawa
 
reklama
Do góry