reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Czesc mamuski.
Przepraszam,ze sie nie odzywam ale nie mamy tam internetu:-(i niestety jedynie pozostaje mi internet w telefonie a co probuje wejsc na forum to wyswietla mi sie ze serwe za bardzo zajetya nie oplaca mi sie zakladac tam internetu bo nie wiem jak dlugo tam bede mieszkac,moze to byc tylko miesiac.
Maureen,Olinda,Ropucha Dziekuje,wszystko u nas ok,jakos zyjemy-troszke tam nudno ale staram sobie zajacz czas-o tyle dobrze ze mamy swoja kuchnie wiec moge sobie pichcic troszke.Bede sie odzywac tak czesto jak tylko bede mogla i dalej bede probowac podgladac was przez telefon.Widze ze swieta jakos wam minely-my w niedziele caly dzien w lozku przelezelismy,wyszlam tylko zeby wziasc prysznic i ugotowac:-)Teraz mam ochote na upieczenie jakiegos ciasta-juz tak dawno nie pieklam.
Myleene co tam slychac??Cos sie nie odzywasz.Spoznione 100 lat dla Alusia:-)
Odewae sie pozniej,pozdrawiam i zycze milego dnia.My teraz spadamy na zakupy:-)
 
reklama
hej dziewczyny!!
mam do was pytanie...od dwoch miesiecy nie mam @,robilam 4testy,ale wszystkie wyszly negatywnie...ja sama czuje,ze rozwija sie mala istotka...ale wyniki tych testow nie daja mi spokoju..w pl.jak podejrzewalam ciaze,zrobilam test,to od razu byly 2 krechy,a tu nic..tylko jedna i to na 4 testach.poczatkowo wmawialam sobie,ze to moze ciaza pozamaciczna i dlatego testy nie wychodza...czuje sie dobrze,nawet powiem ze super,poza tym,ze jestem caly czas spiaca i rano nie moge wstac z lozka,to jest wszystko o k :)
w poniedzialek mam wizyte u lekarza,to sie wszystkiego dowiem...ale do tego czasu jeszcze kilka dni...no i moje pyt.czy jak robilyscie tutaj test ciazowy,to od razu byl wynik pozytywny??
 
Witam Was wszystkie serdecznie
wlasnie odkrylam ten watek i pomyslalam ze sie przylacze.
Jestem ciezaroweczka z terminem na pazdziernik:))) Mam synka a teraz po raz kolejny czekam na nowego czlonka naszej rodzinki:)

W UK mieszkam od 4 lat to moaj pierwsza ciaza tu i jestem bardzo tym faktem przejeta a zarazem zestresowana. Mam nardzieje ze przyjmiecie mnie do swojego grona ,wspomozecie radami i podzielicie doswiadczeniami .....
 
hej dziewczyny!!
mam do was pytanie...od dwoch miesiecy nie mam @,robilam 4testy,ale wszystkie wyszly negatywnie...ja sama czuje,ze rozwija sie mala istotka...ale wyniki tych testow nie daja mi spokoju..w pl.jak podejrzewalam ciaze,zrobilam test,to od razu byly 2 krechy,a tu nic..tylko jedna i to na 4 testach.poczatkowo wmawialam sobie,ze to moze ciaza pozamaciczna i dlatego testy nie wychodza...czuje sie dobrze,nawet powiem ze super,poza tym,ze jestem caly czas spiaca i rano nie moge wstac z lozka,to jest wszystko o k :)
w poniedzialek mam wizyte u lekarza,to sie wszystkiego dowiem...ale do tego czasu jeszcze kilka dni...no i moje pyt.czy jak robilyscie tutaj test ciazowy,to od razu byl wynik pozytywny??

ja nie robilam tutaj testu tylko w pl .
Ale wydaje mi sie ,ze po takim czasie napewno wyszly by pozytywnie ...

smoniq Witaj :)
 
madlen79,

ja robiłam tutaj 2 testy - obydwa wyszły pozytywne od razu :tak:

Witam Cię na naszym wątku :-)

smoniq,

Ciebie również witam, rozgość się i pisz dużo :-) Oczywiście jak tylko będziemy mogły, to pomożemy :tak:
 
madlen, ja robilam testy tutaj, po kilku tygodniach od zaplodnienia, wszystkie trzy (kazdy innego rodzaju) wyszly pozytywne.
nie zamartwiaj sie ciaza pozamaciczna, bo przy takiej ciazy testy tez wychodza pozytywne.

dziewczyny czy "dating scan" to to samo, co usg genetyczne czy badanie na zespół downa? bo mi dzis położna powiedziała, że to po prostu pierwsze usg w 12-13 tc, które wykluczy ciążę pozamaciczna, określi wiek dziecka i powie czy jest jedno etc, a badanie na zespól Downa będzie w 18 tc. skołowała mnie tym zupełnie, bo myślałam, że to usg zbada też przeziorność karkową...
smoniq pytałam o to, czy progesteron wpływa na wynik badania, oczywiście nie wiedziała, jutro zapytam ginki...
 
Hejka po swietach :happy2:

kingusia jaka slodka mala :tak:a zostalo Ci cos po ciazy kg ?bo nie wiem jak wygladalas przed ;-)

no 12 kg do zrzucenia :szok::baffled::-(

witam wszystkie nowe brzuchatki!!
i gratuluję fasoleczek:-D:-)


powiem Wam, że jeśli rodzić to tylko tutaj :tak: polecam !;-)


no a u Nas..hmm
odparzenie w miare juz przeszlo...
ale mała śpi co raz mniej w dzień;-):szok:

wstawiam zdjątko niuńki z ozorkiem :rofl2:

 
Kahaaa,Joaska20,Madlen79,Smoniq witajcie na forum;-)
Madlen79 ja jak probowalam zajsc w ciaze to robilam setki testow,wszystkie wychodzily negatywnie no i swiadczyly tylko o tym że w ciazy nie bylam,a jak faktycznie zaszlam w ciaze to test odrazu wyszedl pozytywnie.
Kingusia 12kg to nie tak duzo w porownaniu z niektorymi dziewczynami-ja mam 7kg do wagi sprzed ciazy(bo jak narazie moja waga stoi w miejscu)a jeszcze oprocz tego chcę zrzucic dodatkowo 5kg wiec też wychodzi 12 ;-) poza tym Twoja mala jest slodziutka:-)
Kahaaa co Ty za polozna masz?USG w 12 tygodniu jest wlasnie glownie po to żeby sprawdzic kark w kierunku Downa,nastepne jest w 20-23 tygodniu a nie w 18
Madzia23 jak miallam zgage to Maureen mi cos polecila,ale nie pamietam nazwy bo zgaga meczyla mnie tylko tydzien i nawet nie zdazylam kupic.Co do Twoich kg to nie jest zle-ja mniej wiecej tylam tak jak Ty i pod koniec ciazy wyszlo 13kg a po urodzeniu zostalo 7 czyli mala, wody i lozysko wazyly 6kg.Nie stresuj się aż tak tym bo wiem że niektore kobiety w ciazy tyja po 20kg
Maureen co tam u was slychac i jak Ty się czujesz?
Olinda a jak tam Twoje panny?
Mamunia a co u was?
 
reklama
Witam!
U nas swięta minęły bardzo szybko, w niedzielę dodatkowo bylismy na urodzinach mojej chrzesnicy, w poniedziałek u tesciowej na obiedzie i tak się zastanawiam po co ja się tyle nasprzątałam i nagotowałam jak i tak praktycznie nas nie było:-):tak:, a teraz czeka mnie powtórka z rozrywki, bo pojutrze Dominis kończy 2 latka!!!:-).

Maureen- Ty masz termin na 2-go maja tak?

Witam wszystkie nowe forumowiczki i gratuluję rosnących brzuszków:-).

kamilalopez- oby dali wam mieszkanie jak najszybciej, a wiesz kiedy mają się w tej sprawie odezwać? Jak dasz radę to wklej fotkę Olivki, bo na pewno urosła i się zmieniła:-). Jak dobrze pamiętam to chyba pisałas, że Twoja siostra też ma rodzić w maju tak, czy cos pokręciłam?
 
Do góry