reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

No niestety po świętach. Trochę pozwiedzaliśmy Londyn, dobrze że nie lało. Męczące miasto i nie chciałabym tam mieszkać, ale podoba mi się.
Myeleene ucałuj małego od cioć z forum.
Kamilalopez no właśnie skrobnij coś jak tam się urządziłaś i w ogóle jak Ci tam.
 
reklama
Kingusia,

ślicznie wyglądacie Ty i kruszynka, a jaka Ona już duża jest :tak::-)

ropucha,

ja też bym tam nie chciała mieszkać, brr...przerażają mnie takie gigantyczne, hałaśliwe metropolie :baffled:


Ja zrobiłam pranko, zaliczyłam zakupy i spacer z dziewczynami, przyszłam do domu padnięta jak nie wiem :zawstydzona/y: Teraz piszę z Wami i dojadam resztki świątecznej sałatki :-D
 
witam ciezarne w UK :)))
mozna sie dolaczyc?
jak fajnie, ze jest ten watek, bo czuje sie bardzo zagubiona. mam nadzieje, ze wasze doswiadczenie mi pomoze. ogolnie nie narzekam na opieke medyczna w UK, ale przyzwyczajenia z polski oraz doswiadczenia moich "polskich" ciezarnych przyjaciolek (dluga lista lekow, usg min. co dwa tygodnie, L4 od poczatku ciazy etc) robia swoje i nie zawsze jestem pewna czy wszystko jest ok. w sumie dobrze, ze na poczatku ciazy mialam niewielkie komplikacje, bo mialam juz kilka usg, widzialam maluszka i wiem, ze wsio ok, a inaczej musialabym jeszcze czekac pare tygodni na jakakolwiek informacje.
jutro mam pierwsze spotkanie z polozna i dluga liste pytan do niej... zobaczymy czy rozwieje moje watpliwosci...
 
Hejka po swietach :happy2:

kingusia jaka slodka mala :tak:a zostalo Ci cos po ciazy kg ?bo nie wiem jak wygladalas przed ;-)

Maureen jak sie czujesz ??brzusio spory juz pewnie co ??

kahaaa Witaj :happy2:
 
Maureen to Ty masz jeszcze sałatkę świąteczną?:szok: Ale Ci zazdroszczę moja ledwo dotrwała do świątecznego śniadania, tak próbowałam w sobotę.:-)
Kachaa witaj, na który miesiąc masz termin?
 
Hej, hej. Właśnie dołączam do grona mam na wyspach. Jestem przyszła mamą i razem z mężem w przyszłym tygodniu wyprowadzamy się do UK.
 
kahaaa, Joaśka20,

witamy na naszym wątku, napiszcie coś więcej o sobie :tak::-)

Vanilka,

ano spory, ale i tak jestem zadowolona, bo mniejszy niż przy obu poprzednich ciążach :-D

ropucha,

ano tak jak pisałam - dojadałam resztki :-D A sałatki zostało, bo była pózno robiona ;-)

kamilalopez,

hej, hej, kochana, gdzie nam znikłaś ??? Mam nadzieje, że wszystko u Ciebie w porządku.. Odezwij się, bo się martwimy.


Hm...idę poszperać w lodówce :zawstydzona/y::-D
 
Dzien dobry Kobietki

Widze ze u Was tak jak u mnie swieta minely szybko i spokojnie :tak:

Witam nowe mamusie i oczywiscie Gratuluje zgadzam sie z Maureen napiszcie cos o sobie :-)

Kamilalopez czekamy na wiesci

Kingusia zdjecia super nie martw sie figura po ciazy chyba kazda z nas tak wygladala nawet sie nie obejrzysz a wszystko wroci do normy

Milego dnia
 
reklama
Czesc dziewczyny!
Jakoś tak ostatnio nie miałam chwili zeby do Was zajrzec....:zawstydzona/y:
Ciesze sie ze juz po swietach bo siedzielismy z mężem sami całe swieta przed telewizorem:-(
To dopiero 23 tydzien u mnie a mi już tak ciezko czasami...i ta potworna zgaga:no:W ogóle nie moge spac,macie może jakies sprawdzone metody na zgage?nie wiem juz co mam robic....I ogolnie jestem troche podlamana,bo przede mna jeszce 4 m-ce,a ja juz przytylam 8 kg!!!:wściekła/y:
Pozdrawiam wszystkie mamusie;-)Ide robic babke:-p
 
Do góry