reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Karis mam nadzieje ze tak bedzie dalej:tak:Ale ogolnie w dzien malo spi,ostatnio to jak przespi w dzien pol godzinki bez pobudki to jest sukces:tak:
Milej nocki mamuski
 
reklama
kingusia1991 o dzieki, przyda mi sie. :tak: No jest tam rozwarcie szyjki macicy..
mamunia to samo tam jest, dzieki dziewczyny
 
Bajeczka nie narzekam,ale nie tak do konca zlote dziecko-jak ja zostawie w pokoju sama na ilka minut jak nie spi to czasami juz po minucie sie drze,a gora po 10 bo nie lubi byc sama w pokoju-wystarczy ze zobaczy ze przyszlam i odrazu cisza:-D
Dilation of the cervix - chcialam Ci wkleic tego linka co Kingusia,ale mnie wyprzedzila:-D
Mamunia ostatnio duzo dziewczyn gdzies pouciekalo.A jak tam Twoi chlopcy?:-)
 
kamilalopez- dziękuję dobrze, sporo ostatnio chorowali ale mam nadzieję, że na tym koniec:tak:. A poza tym Alus ma ostatnio manię wyższosci i biednemu Dominikowi czasem się obrywa, mam jednak nadzieję, że to tylko taki okres i wkrótce minie, bo potrafią się też bardzo zgodnie bawić, a najlepiej im wychodzi wspólne rozrabianie:-), wydaje im się, że jak nabroją razem to ujdzie im płazem:-D, więc najbiedniejsza chyba jednak jestem ja:-D.
 
napisalam posta i mi skasowalo wrrrrr

mamunia glowny powod to gestoza i 15 dni po terminie..
slyszalam ,ze nie maja prawa zmusic kobiety ktora miala cc do naturalnego ..no ale jak jest naprawde kij go wie ;/
ja tam nie ukrywam ,ze boje sie rodzic naturalnie po mojej pierwszej ciazy ..no i bede ich przekonywac do cc
A siostra jaki ma powod jesli mozna wiedziec ?

kamilalopez mieszkam godzine od Londynu ,a tu wiosny dzisiaj nie bylo..za to deszcz padal ;/

kingusia mi tez link sie przyda :happy:

dziewczyny jak to jest z tym gazem co podaja przy porodzie??
czlowiek po nim taki niekumaty ??
 
Vanilka- przede wszystkim bakterie paciorkowca, które wykryto miesiąc temu, wysoka waga urodzeniowa poprzednich dzieci i naderwanie wiązadeł macicznych spowodowane własnie dużymi dziećmi. Mimo wszystko lekarka próbowała zachęcić siostrę do porodu naturalnego, przekonywała, że jeżeli dziecko faktycznie będzie dużo większe to wywołają poród wczesniej, no ale jak siostra postanowiła to sam diabeł jej nie przekona:-D, według mnie bardzo dobrze zrobiła, w końcu to jej decyzja:tak:. Jesli chodzi o gaz to bólu mi nie zmniejszył tylko mocno rozluznił, wręcz otumanił i w rezultacie poprosiłam o zoo.
 
Witajcie,
ładnie ładnie ten deszcz dotarł do nas, a mieliśmy takie plany spacerkowe....
kingusia 1991 dobra stronka, to ja już swojego A. też zacznę szkolić, a dzisiaj jak rodzisz?:-)
pozdrawiam
 
reklama
Vanilka- przede wszystkim bakterie paciorkowca, które wykryto miesiąc temu, wysoka waga urodzeniowa poprzednich dzieci i naderwanie wiązadeł macicznych spowodowane własnie dużymi dziećmi. Mimo wszystko lekarka próbowała zachęcić siostrę do porodu naturalnego, przekonywała, że jeżeli dziecko faktycznie będzie dużo większe to wywołają poród wczesniej, no ale jak siostra postanowiła to sam diabeł jej nie przekona:-D, według mnie bardzo dobrze zrobiła, w końcu to jej decyzja:tak:. Jesli chodzi o gaz to bólu mi nie zmniejszył tylko mocno rozluznił, wręcz otumanił i w rezultacie poprosiłam o zoo.
kochana waga mojego dziecka to tez byl powod do cc ..maly wazyl 4250:happy:i jak znowu taki duzy sie trafi :szok:a siostry jak duze dzieci ?Ja chyba podobna do siostry Twojej jestem ..bo jak sie upre to........ :-D
jesli bym wiedziala ,ze urodze w terminie lub kilka dni po to mogla bym SN ..ale teraz moj cykl byl 42 dniowy i gin mi powiedzial na wstepie ,ze moja ciaze 42 tyg.bedzie trwac ...a nie zycze nikomu chodzic 2 tyg.po terminie :no:porody kilka razy wywolywane,co dwa dni lewatywa,sprawdzanie wod ....psychicznie mnie to wykonczylo no i depresje niestety potem zaliczylam ...


kingusia jak u Ciebie ??

karis hehe u nas ciag dalszy brzydkiej pogody..ale cieplo jest wiec na spacerek pujdziemy co bysie przewietrzyc :happy:
 
Do góry