reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Czesc :-)
U nas pada od rana, beznadziejna pogoda. Ja troszku posprzatalam, obiad sie robi... Jutro do poloznej ide, zobaczymy co powie ciekawego...
Dziewczyny czy brzuch przed porodem obniza sie kazdej, czy to nie jest regula? Bo u mnie chyba dalej wysoko, tak mi sie przynajmniej wydaje...

kingusia1991 napisz co tam u GP, ja jutro tez zrobie sobie spacerek do poloznej bo to blisko. Troszke ruchu mi nie zaszkodzi, a tak to wszedzie autem i taka kluska sie czuje...:confused2:

karis78 dokladnie tak jak dziewczyny pisza nie ma co sie przejmowac tym ich mierzeniem centymetrem. Moim zdaniem to nie jest regula, ze w 25 tygodniu brzuch ma miec 25cm. Przeciez brzuchy naprawde roznie rosna... A rzeczywiscie przynajmniej dodatkowy scan bedziesz miala....:tak:
 
reklama
Ja z pod Londynu :happy:

bajeczka mi obnizyl sie jakos tydzien przed dopiero .
ja juz czuje sie kluska a tu dopiero 21 tc ;/
 
U mnie dzisiaj tez pieknie sloneczko swiecilo i cieplutko bylo normalnie wiosna az zyc sie chce nawet z katarem :-D:-D a mieszkam kolo Norwich :tak:

Vanilka tak mialam cc jedno w Pl a drugie tutaj
 
U mnie dzisiaj tez pieknie sloneczko swiecilo i cieplutko bylo normalnie wiosna az zyc sie chce nawet z katarem :-D:-D a mieszkam kolo Norwich :tak:

Vanilka tak mialam cc jedno w Pl a drugie tutaj
mialas konsultacje z ginem tutaj ??
jakie mialas wskazania do drugiej cc ?
przepraszam ,ze tak pytam ale nie znam nikogo tutaj kto mial pierwsza cc i potem druga w uk.
szczerze przyznam sie ,ze licze na druga cc i nie wiem czy mam szanse tutaj jak oni stawiaja we wszystkim na nature :sorry:
 
Vanilka - nie mialam tutaj konsultacji z ginekologiem , u mnie jest taka sprawa ze mam przedzielona macice na pol i Ola jak i Olivka byly tylko w jednej polowce na poczatku tutaj tez mi powiedzieli ze beda chcieli zebym urodzila sama ale warunkiem bylo to zeby dziecko obrucilo sie glowka w dol , Olivka sie nie obrucila wiec zrobili cc:tak:
 
reklama
Do góry