reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Witam po przerwie! Dosć długo mnie nie było ale postaram się wszystko nadrobić. My własnie wychodzimy z kolejnego choróbska, mielismy też gosci z Polski, a za 8 dni mamy kolejnego i tak nam czas przecieka przez palce.
kingusia, bajeczka- kurczę wasz wielki dzień już za chwilę, jak nastroje?
Sciskam Was wszystkie mocno i oczywiscie Wasze dzieciaczki:-).
 
reklama
karis- ja masaż szyjki miałam 2 razy i nie bolał tylko był trochę nieprzyjemny;-). Na szczęscie to tylko chwilka i nie ma porównania z następstwami do jakich powinien doprowadzić:)))
 
karis- ja masaż szyjki miałam 2 razy i nie bolał tylko był trochę nieprzyjemny;-). Na szczęscie to tylko chwilka i nie ma porównania z następstwami do jakich powinien doprowadzić:)))
wogóle to tak mówią, że drugie dziecko i w dodatku dziewczyna to szybciej się rodzi, więc może się obejdzie...bo na naszego Alanka to czekalimy i czekaliśmy, a poród trwał 19 godz.:crazy::rofl2:
 
kingusia rety Ty zaraz rodzisz :happy:ale Ci zazdroszcze!!!

Przepraszam gdzie to slonce??u nas leje od rana ;/

No wiesz niby zaraz, ale daleko mi się wydaje, bo żadnych objawów jako takich nie ma :-D
i ogólnie nie jestem nastawiona chyba psychicznie, bo raz chcę rodzić a z drugiej strony boję się tego wydarzenia i bólu , który mnie czeka :eek:

a słońce w Londynie , dzisiaj piękny dzień był ;-):-)

Czesc :-)
U nas pada od rana, beznadziejna pogoda. Ja troszku posprzatalam, obiad sie robi... Jutro do poloznej ide, zobaczymy co powie ciekawego...
Dziewczyny czy brzuch przed porodem obniza sie kazdej, czy to nie jest regula? Bo u mnie chyba dalej wysoko, tak mi sie przynajmniej wydaje...

kingusia1991 napisz co tam u GP, ja jutro tez zrobie sobie spacerek do poloznej bo to blisko. Troszke ruchu mi nie zaszkodzi, a tak to wszedzie autem i taka kluska sie czuje...:confused2:

Nie wiem kochana jaka jest teoria z tym brzuchem... mi opadł... i opada - tak mi mówi mama i wszyscy dookoła i sama nawet zauważam jak siedzę rozkraczona to mi do pipki sięga :-D:-D:-D:-D a jak nierozkraczona to na kolankach siedzi :sorry: a mała kopie albo odbija się główką w moje kolana... takie mam wrażenie :-D

Byłam u GP i sprawdziła mi mocz, ciśnienie i tętno małej :tak:
wszystko jest OK, jak nie urodzę to mam się znów stawić - na 1 marca :-p

kingusia, bajeczka- kurczę wasz wielki dzień już za chwilę, jak nastroje?
Sciskam Was wszystkie mocno i oczywiscie Wasze dzieciaczki:-).

Szczerze to bym wolała być już PO ... i mam nadzieję, że szybko nadejdzie ta chwila i minie ten cały ból i będę sobie po wszystkim spokojnie leżeć na oddziale i przy mnie moja mała kruszynka :-)
 
kingusia, bajeczka- kurczę wasz wielki dzień już za chwilę, jak nastroje?
ojejku mamunia jak to przeczytalam to jakos do mnie dotarlo, ze to juz niedlugo. W sumie to w kazdej chwili moze sie zdazyc.
Czasem mam dzien, ze chce urodzic a znowu innego dnia jeszcze nie. Dzis np nie chce jeszcze rodzic :laugh2::laugh2::laugh2:
 
karis- to tak jak ja na moich chłopców, naczekałam się strasznie i faktycznie drugi poród poszedł szybciej bo odkąd zaczęły się silne i regularne skurcze to już tylko dobę trwało:-D, a przy pierwszym porodzie dokładnie 76 i pół godziny, swego czasu byłam na oddziale rekordzistką:-D:-D:-D.
bajeczka- no to może niepotrzebnie Ci przypominałam:-), może by cię poród zaskoczył:-D i nie miałabys czasu na zamartwianie się i rozpamiętywanie czy to już dzis, czy jeszcze nie.
kingusia- spokojnie na szczęscie o bólu się zapomina a zostaje tylko ta mała, słodka i tak wyczekiwana istotka:tak::-), gdyby tak nie było to na pewno nie myslałabym o kolejnym dzieciątku;-).
Będzie dobrze dziewczyny, zobaczycie:-).
 
Witam :-)
No dzis w Londynie pogoda byla super,gdyby tylko jeszcze sie cieplej zrobilo-jak w maju-to by bylo calkiem super:tak:
Ostatnio moja mala mnie zaskoczyla-2 dni pod rzad pierwsza pobudke mi robila dopiero o 5 rano,a wczoraj na dodatek usnela o 20stej gdzie normalnie zasypia kolo 22giej-Czyli w sumie przespala mi 9 godzin bez pobudki na jedzenie:szok::-)
Olinda dobrze ze chorobsko juz was opuscilo-katar przejdzie szybko;-)Jak tam Twoje panienki??
Mamunia dosc dlugo Cie nie bylo i zastanawialam sie gdzie Cie wywialo:-D
Bajeczka ja mialam tak samo przed porodem,w jednym dniu chcialam rodzic a na drugi dzien juz nie:-D
 
kamilalopez twoja mala z kazdym dniem zadziwia. :tak: Wogole z tego co piszesz to zlote dziecko :rofl2:

Dziewczyny a tak z innej beczki jak jest po angielsku "rozwarcie" szyjki. Bo szukalam w slowniku, bylo tam kilka okreslen ale jak to jest w terminologii ciazowej... wlasnie moj A sie zapytal o kilka nazw ciazowych jabym przypadkiem nie kontaktowala...:-p
 
reklama
kamilalopez- jestem, jestem tylko przez jakis czas miałam więcej obowiązków, mniej sił i dobrego humoru, no ale było minęło i już jestem:-). A tak swoją drogą to tylko pogratulować Ci takiego grzecznego dzieciątka:tak:, Olivcia jest zupełnie jak mój Domis, on od początku przesypiał mi całe noce, chyba wynagradzał nieprzespane nocki z Alusiem:-D.
Vanilka- jeżeli mogę zapytać, to z jakiego powodu miałas pierwszą cesarkę, no i czy drugą po prostu bys wolała, czy masz powody? Tak dopytuję, bo moja siostra będzie najpózniej w kwietniu mieć cc i nie dała się przekonać do porodu naturalnego, a ze względu na to, że ma ku temu powody to nie mogli jej odmówić. Boi się bo to jej trzecia ciąża ale pierwsza casarka.
No własnie Maureen, Wy macie podobne terminy i obie córeczki:-), zaczęłas już jakies przygotowania dla malutkiej?
 
Do góry