reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
hej :happy:
patrze czy ktoras sie rozpakowala ale ciszaa:happy:
u nas ok ,tylko codziennie wieje nuda :nerd:
pogoda w kratke ..

dziewczyny ,miala ktoras z Was konsultacje odnosnie porodu ??bo mi polozna wyslala list do szpitala o jakas konsultacje bo mialam pierwsza cc no i czekam miesiac i nie mam zadnego listu na ta konsultacje z ginem ...ehhh normalnie tutaj sie czegos doczekac to tragedia :crazy:

karis czerwcowka jestes??:happy:
 
hej :happy:
patrze czy ktoras sie rozpakowala ale ciszaa:happy:
u nas ok ,tylko codziennie wieje nuda :nerd:
pogoda w kratke ..

dziewczyny ,miala ktoras z Was konsultacje odnosnie porodu ??bo mi polozna wyslala list do szpitala o jakas konsultacje bo mialam pierwsza cc no i czekam miesiac i nie mam zadnego listu na ta konsultacje z ginem ...ehhh normalnie tutaj sie czegos doczekac to tragedia :crazy:

karis czerwcowka jestes??:happy:
tak czerwcówka:-)widzę z suwaczka , że ty też> ja na 04.06 mam termin
a ta ciąża w tej UK to mnie trochę przeraża, jutro idę do GP ciekawe czy mi chociaż mocz zbada...
 
Ostatnia edycja:
ja termin z ost.miesiaczki i pierwszego usg.25 czerwca :happy:
Ale udzielam sie na lipcowkach bo cos czuje ,ze to lipiec bedzie ..cykle mialam dlugie jak w pierwszej ciazy ...wiec i zapewne przenosze ;/
do gp idziesz ...ja tylko polozna zaliczam do GP mi nic nie mowia co bym miala isc ..a mocz to napewno Ci zdaba toc to u nich podstawa haha;-)
cisnienie,waga ...
 
Witam,
no i wróciłam od lekarza, mocz ok ale brzuszek mały i mam mieć dodatkowy skan:-(ma 21cm a to 25tk.Mówił, że dzieciątko ułożone w poprzek i to pewnie dlatego ale muszą to sprawdzić...trochę się matrwię:-(
pozdrawiam
pogoda za to piękna:-)
 
Witam,
no i wróciłam od lekarza, mocz ok ale brzuszek mały i mam mieć dodatkowy skan:-(ma 21cm a to 25tk.Mówił, że dzieciątko ułożone w poprzek i to pewnie dlatego ale muszą to sprawdzić...trochę się matrwię:-(
pozdrawiam
pogoda za to piękna:-)

Będzie dobrze, zobaczysz... nie martw się , bo maluch też odczuwa ;-) nie ma co się martwić na zapas, myśl pozytywnie ...

a pogoda tak - piękna , a miało padać do końca tygodnia... na szczęście słoneczko świeci i cieplutko :-D

a ja się wybieram na 3.00pm do GP ... sobie się przespacerkuję, bo i tak ciśnienie mi tylko pewnie zmierzy - nic więcej :sorry:
 
witam mamusie

My czujemy sie juz duzo lepiej choc katarek nadal meczy ale to juz koncowka wiec z dnia na dzien bedzie lepiej

Karis nie martw sie kobietko te ich mierzenia to o tylek potluc mojej kolezance tez mowili ze brzuszek maly i 2 tyg przed porodem powiedzieli jej ze dziecko bedzie mniej wiecej wazyc 2 800 a urodzila sliczna coreczke z waga 3 400 wiec sama widzisz a mi mowili ze wszystko dobrze brzuszek idealny a corcia wazyla 2 800 takze sie nie przejmuj napewno bedzie wszystko dobrze choc dodatkowy skan napewno sie sprzyda bedziesz spokojniejsza no i podejrzysz swoje malenstwo :tak::-):-). Duze buziaki
 
Witam,
no i wróciłam od lekarza, mocz ok ale brzuszek mały i mam mieć dodatkowy skan:-(ma 21cm a to 25tk.Mówił, że dzieciątko ułożone w poprzek i to pewnie dlatego ale muszą to sprawdzić...trochę się matrwię:-(
pozdrawiam
pogoda za to piękna:-)
nie martw sie tym ich mierzeniem ...dobrze bo dodatkowy skan zawsze sie przyda :happy:

kingusia rety Ty zaraz rodzisz :happy:ale Ci zazdroszcze!!!

olinda mialas moze cc ???

Przepraszam gdzie to slonce??u nas leje od rana ;/
 
reklama
Do góry