reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
Ja nie pisałam Babeczki dzisiaj, bo moja Amelka cały dzień miała biegunkę :-( Mam nadzieję, że to tylko jakies problemy z brzuszkiem, a nie wirus :-( Dobrej nocki.
 
Myleene dziekuje,u nas w miare dobrze-Olivia rosnie jak na drozdzach i w ciagu 2 tygodni bardzo duzo sie zmienila:-)Poza tym to moj D teraz ciagle narzeka i sie doluje bo szuka pracy i jak narazie nic-tzn.w jednej firmie ma zapewniona prace ale powiedzieli mu ze chca go przyjac od maja:wściekła/y:A do maja jeszcze daleko.Teraz on caly czas narzeka ze mieszkamy u jego siostry-ja praktycznie przestalam bo poprostu jestem za bardzo zajeta Olivka i nie mam czasu narzekac:tak:
A wy sie kurujcie i zdrowiejcie szybko;-)Trzymam kciuki zeby wam przeszlo do poniedzialku:-)
Maureen biedna ta Twoja Amelka-jak nie chora to biegunka-za nia tez trzymam kciuki zeby to tylko jednodniowe:-)
Dobranoc
 
Mamunia2 sto lat życzę:)))
spacer.gif



My pędzimy zaraz do kościoła, szkoda,że tak zimo brrr
 
Cześć,
wczoraj spadłam ze schodów w domu, zdążyłam podeprzeć się ręką ale w efekcie bolał mnie brzuch, na szczęście dzisiaj jest lepiej i maleństwo się rusza:shocked2:
A mówią żeby czasem nie wychodzić z domu, bo może cegła spaść na głowę....
Całe zajście widział mój aniołek Alanek, który podbiegł i powiedział, że mame całuje i sie goi:tak:do dzisiaj jestem wzruszona...
Co do OLiwki to nie ma jak karmienie piersią:-)
Wczoraj w końcu słoneczko nam zaświeciło!
No nic lecę zrobić obiadek
 
Dzien dobry:-)
Karis78
dobrze ze nic sie nie stalo ani Tobie ani malenstwu. U nas tez slonce i wczoraj i dzisiaj jest ale co zx tego jak jest strasznie zimno:-(
ja tez raz spadlam z schodow w ciazy ale mialam szczescie ze moj D akurat przechodzil i mnie zlapal w ostatniej chwili
 
Witajcie :-)
U mnie nic nowego, o nockach nieprzespanych nie bede Wam juz tutaj gadac bo to juz norma u mnie :dry::-p
Dzis pojechalismy na car boot zobaczyc co tam maja i kupilam od jednej dziewczyny 2 sukienki i spodenki za 1 funta :-) Wypiore i bedzie super, tym bardziej ze to wogole nie zniszczone bo ile taki maluszek w czym takim pochodzi.
Musze sie zebrac zaraz do zrobienia obiadu, ale koszmarniemi sie nie chce. Jakas sie robie zamulona na tych weekendach :dry::oo:

kamilalopez swietnie, ze ci Olivka tak fajnie sie chowa. Mam nadzieje, ze moja bedzie spokojna

karis78 no uwazaj kochana na te schody, dobrze, ze sie nic nie stalo. Ja tez jak juz schodze to 3 razy wolniej. Odpukac jeszcze nie spadlam...

A to moje dzisiejsze zakupki :-p
 

Załączniki

  • P1012181.jpg
    P1012181.jpg
    21,3 KB · Wyświetleń: 32
Witam,
Bajeczka fajne ubranka udalo Ci sie kupic, no i jak tanio:)

Karis78 wszystko bedzie ok. Bedac w bardzo zaawansowanej ciazy, takze upadlam. Przewrocilam sie na sniegu. Orla wywinelam takiego, ze hej...
 
reklama
Do góry