reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Dzien dobry :-)

U nas dzien jak codzien troche mnie doluje ta rutyna ale jakos daje rade te dni sa tak podobne do siebie jak nie identyczne ze az przerazajace jest to wszystko no ale koniec z marudzeniem :tak::-)

Kamilalopez super ze trafilas na fajnego lekarza duzo zdrowka zyczymy Olivce niech katarek idzie hen daleko od niej :tak::-)

Bajeczka -ja koszule kupowalam w primarku taka na guziczki za pare funciakow i byla bardzo fajna:tak:

Myleene jak czuje sie Alus mam nadzieje ze lekarstwo podzialalo i nie ma juz biegunki duze buziaki dla Was i rowniez duzo zdrowka

Sara Twoi Muszkieterowie sa cudni i widac ze braterska milosc kwitnie , nie martw sie na zapas napewno dasz sobie rade jak mama pojedzie Ola tez miala 3 latka i 8 miesiecy jak urodzila sie Olivka i wiem jakie to trudne wszystko pogodzic ale nie bedziesz nawet wiedziala kiedy wpadniesz w rytm i wszystko sie ulozy nie wiem jak pracuje Twoja druga polowa ale moj M byl w pracy od pon do piatku wiec wsumie caly tydzien bylam sama z dziewczynkami i dalismy rade takze Ty tez dasz zobaczysz
Buziaki
 
reklama
sara sliczny bobasek. ja sobie nie wyobrazam jakby to bylo jakbym miala 2 dzieci w tym jedno niemowle ktoremu trzeba poswiecac praktycznie kazda chwile.Dlatego podziwiam cie ,badz silna ,napewno niedlugo wpadniecie w pewna rutyne i bedzie lepiej.
My powoli wpadamy w rytm i staram sie codziennie powtarzac choc po czesci te same czynnosci o tej samej porze,choc czasem to nie jest proste.Np wstajemy ok 8-9 ,jemy,robimy poranna toalete:-),ok pol godzinki zabaw i wyglupow,potem z reguly mala robi sie marudna i zasypia na ok godzinke.Staram sie tez codziennie o ile pogoda pozwoli wycjhodzic na spacer na conajmniej godzinke.
dzieki tej rutynie przynajmniej moge cos porobic w domu lub chociazby zjesc sniadanko:tak:
Wczoraj kapalam mala w krochmalu i dzisiaj druga seria.Jak narazie nie widze rezultatow ale wiadomo ze nie odrazu to dziala.Trzymajcie kciuki bo juz jestem bezradna z ta jej skorka.A jak pomysle o kolejnej wizycie u lekarza to mi sie scyzoryk otwiera.....:wściekła/y:
Milego dnia
 
Witajcie,
u nas ciąg dalszy pt. "niespokojny dwulkatek" wczoraj Alanek wywalił talerz z jedzeniem:wściekła/y: podejrzwamy że bardzo próbuje zwrócić uwagę taty, którego ciągle nie ma w domu. Wogóle jak mąż przychodzi to nasz ukochany synek zmienia się w potworka....:no:
pixi- najlepsza masc to hydrokortyzon,powinna pomóc, jak nasz Alanek mial taka skore to calkiem odpuscilimy kapiele, mniej proszku do prania i powrót do fairy, i jak najlużniejsze ubranka, żeby był dostęp powietrza, a wierz mi aż miał okropną skórę:-)
 
Sara - pięknie razem wyglądają twoje dzieciaczki, naprawdę wzruszające;-)trzymam kciuki za nie wykorkowanie, napewno dasz radę:-)
 
Hej Babeczki,

melduję sie i przepraszam, że tak ostatnio mało piszę.. ale rózne dołki i doły i w ogóle nie układa się tak, jak powinno, ech..:-(

Brzuszek coraz większy, tak samo jak leń w tyłku :-D
Nie chce mi się kompletnie nic ostatnio, a że mój M. przymusowo w domu, to odpusciłam trochę i teraz w rezultacie muszę dopiero wziąść się w garść, bo niedługo dom brudem zarośnie :szok::-D

Ściskam Was mocno kochane, postaram się poodpisywac jak będę mieć dłuższą chwilkę, teraz jestem w trakcie prania i gotowania obiadu ;-) Miłego dnia :-):tak:
 
Witajcie
u mnie dalej spokojnie, zero jakichkolwiek dolegliwosci, zastanawiam sie czy ja tej ciazy nie przenosze, oby nie...

sara123 super masz mezczyzn w domu

Maureen ja tez ostatnio jakiegos dola mam, ale z tego powodu ze siedze w domu, praktycznie zero kontaktu z ludzmi.
Pierwsze 2 tygodnie na maciezynskim bylo ok, a teraz mnie cos dopadlo. Jeszcze do tego brzuch jest juz duzy, nie mam kompletnie w co sie ubrac, a nowych ciuchow juz mi sie nie oplaca i wogole jakos tak tragicznie wygladam. :wściekła/y::no::wściekła/y:Po prostu jakas masakra dla mnie ten ostatni miesiac. :confused2:Juz bym chciala urodzic to przynajmniej jakies zajecie by bylo.
Dzis kumpela przyjechala do mnie z dzieckiem, to jakos mi polecial dzien.
Jutro do poloznej, ale pewnie nic nowego mi nie powie.
 
Czesc dziewczyny.
Czy moge do Was dolaczyc :confused:
Czasem przeraza mnie tutejsze podchodzenie do ciazy wiec mam tysiac obaw czy oby normalnie mnie tutaj traktuja ...i zawsze jakies rady osob ktore juz przeszly tutaj ciaze pomoga :happy2:
Bede wdzieczna za przyjecie :happy2:
 
Vanilka witaj, jasne dolacz, w kupie razniej :-D Mnie tez na poczatku przerazalo tutejsze podejscie do ciazy, ale juz przywyklam. Tzn staram sie, bo np jak ide do poloznej i jak nie wycigne od niej jakiejs informacji to sama nie powie. Zbada tetno maluszka, cisnienie i mocz i dziekuje. Wkurza mnie troche, ze musze sie o wszystko dopytywac.
Napisz cos o sobie wiecej, skad jestes? Bylas juz na drugim usg?
 
bajeczka Oj mam mam takie same odczucia ,jak sie nie upomne to niczego mi nie zrobia :baffled:Trafilam jeszcze na taka dziwna polozna ,raz usmiechnieta innym razem jaka nabuldoczona :-Dale i tak ja zmienie bo przeprowadzamy sie :happy2:obym trafila na lepsza !!
Co do usg to mialam tutaj to w 12 tc no i teraz powinnam miec drugie ...Ale hehe ciagle jakies ale w tym kraju ;-)na pierwszym usg napisali mi tylko ,ze drugie bedzie miedzy 5-12 lutym i do dnia dzisiejszego nie dostalam listu z potwierdzeniem dokladnego dnia i godziny :baffled::baffled:tak wiec w piatek podjade do szpitala i niech mi powiedza kiedy dokladnie mam isc ...ehhh ;-)
Jestem z Northampton :happy2:
Ale Ci fajnie ,zaraz rodzisz :)
Jak samopoczucie przed porodem ?cykora masz?
 
reklama
Cykora mam ale uwierz mi, ze z jednej strony to chce urodzic. Bo jest mi ciezko, straaasznie grubo sie czuje i nie mam co na siebie wlozyc :wściekła/y::confused2: 2 bluzki na krzyz, ktore jeszcze na mnie pasuja :baffled: A samopoczucie dobrze oprocz jakis dolkow czasami, ale w ciazy to chyba normalne.:sorry2:
Co do drugiego usg to mi tez na pierwszym powiedzieli kiedy mniej wiecej ma byc, potem zadzwonilam do szpitala i umowilam sie na date kolejnego scanu. Wiec przedzwon albo podjedz do szpitala.
A to juz wiesz co bedziesz miala? Chlopczyk? Jak dobrze widze po tych suwaczkach?
 
Do góry