reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

karis78,

witamy w naszych progach ;-):-)
Moja córeczka ma na imię Amelka i przyszła na świat 2 sierpnia ;-)

mamunia2,

a to Ci małżonek " niespodziankę " z tymi gośćmi zrobił ..

bajeczka,

ja tez prałam w Fairy, ale w proszku i potem płukałam w płynie ( oczywiście Fairy ) :-D

kamilalopez,

zuch z Olivki :tak::-)


Na poprawę humoru poszłam dziś do koleżanki, u której była fryzjerka, żeby się obciąć.. I.. humoru sobie nie poprawiłam, bo obcięła mnie tak samo jak poprzednio byłam obcięta, a właśnie tak nie chciałam :wściekła/y::baffled:
 
reklama
Cześć wszystkim,
a tak a propo spania,mój Alanek od około tygodnia musi godzić się z nie piciem mleczka z butelki tylko z kubeczka, no i wlaśnie w nocy nie może się przytulić do butelki i trochę pociągnąć mleczka....:happy2:ale za to wieczorem mamy koncert rzucanie zabawkami, wybieganie z łóżka itp.:no:
W nocy biegnie do naszej sypialni i musi się przytulić i to o 3 godz.:tak:Na szczęście jest coraz lepiej :-)czego się nie robi dla zdrowych ząbków!

A tak wogóle to kiedy będzie to słońce?????

Maureen, Kamilalopez - dziękuję za powitanie:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dzien dobry:-)
My wlasnie wrocilismy od poloznej i mielismy ubaw bo Olivka w zasadzie 1 raz jechala samochodem(nie liczac powrotu ze szpitala-oczywiscie wtedy spala)i jak jechalismy to sie rozgladala dookola i otwierala oczy seroko,a jak stawalismy na swiatlach to zaczynala plakac:-D
Poza tym byla wazona i w ciagu 16 dni przy karmieniu tylko piersia przytyla 0.506 kg :-)
Maureen biedaczko:-(To co ta fryzjerka jakas nie kumata?
Karis my tez czekamy na slonce a w zasadzie to na wiosne.
Co do Twojego malucha to troche wytrwalosci i sie przyzwyczai;-)
 
Hej Laseczki,

ja dzisiaj ledwo żyję :baffled::baffled::baffled:
Dzień mi zleciał nie wiadomo kiedy, trochę chodzenia, załatwiania, zwlokłam się do domu przed 17, pózny obiad, siadłam potem z Paulinką do lekcji do jutrzejszej polskiej szkoły... A zaraz trzeba małą do kąpania szykować itd. Ja już marzę o spaniu :zawstydzona/y::zawstydzona/y:

kamilalopez,

nie wiem, czy kumata, czy nie, moja koleżanka, którą obcinała przede mną też nie jest zadowolona ze swojej fryzury :-(

Ładnie przybiera Olivcia :tak::-)

Nie wiem czy jeszcze dzisiaj zajrzę, może zasnę wczesniej na stojąco :-D:-D
 
Pusto tu ostatnio...
Co u Was Kamilalopez??

My sie kurujemy, bo cala rodzinka padla na grype...lezymy w lozeczku i czekamy na poprawe. Mam nadzieje, ze nam przejdzie do poniedzialku.
 
¸.•´¸.•*´¨)
.•´,•*´¨)¸.*.*´¨)
•*¨)
¸.•´¸.•*´¨).•*´¨) 100 LAT.
(¸.•´ (¸.•` * ¸.•´¸.•*´¨)
::::::°::::::::o::::°:::::o°:::O::°::::
::::::::°::::°:::::::::o::°::::°::::::
::::°:o::::::::°::::o::°:°:::o::°::::
...~~~~~~~~/...~~~~~~~~/
....~~~~~~~/.....~~~~~~~/
.....~~~~~~/.......~~~~~~/
......~~~~~/.........~~~~~/
.......~~~~/...........~~~~/
........~~~/.............~~~/
.........~~/...............~~/
..........~/.................~/
...........||..................||
...........||..................||
...........||..................||
...........||..................||
...........||..................||
......./******........./******.
Z okazji urodzin, które są raz w roku
Niechaj będą szczęśliwe i pełne uroku
Składam Tobie szczere życzenia
Aby się spełniły najskrytsze marzenia

Mamunia sto lat :))))))))))))))))))))))
 
Mamunia,

Z OKAZJI URODZIN ŻYCZĘ CI SAMYCH PIĘKNYCH DNI, RADOŚCI Z DROBIAZGÓW DNIA CODZIENNEGO I SPEŁNIENIA MARZEŃ :))))


bukiet33.jpg
 
reklama
Do góry