reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Witam
U nas dzisiaj kiepsko_Olivie w nocy zaczal meczyc katar i zaczela kaszlec-cala noc sie biedaczka meczyla no i ja przez to tez nocki nie przespalam i jestem wsciekla bo zarazila ja siostrzenica(w poludnie przyszla do nas do pokoju i siedziala troszke przy malej a pozniej uslyszalam ze bardzo kaszle no i zlapalo Olivke:-(gdybym wiedziala wczesniej ze jest przeziebiona to bym nie pozwolila sie jej zblizac do mojego pokoju) No i na 4ta mamy do lekarza-mam nadzieje ze jej pomoze jakos-czyszcze jej nos gruszka co jakis czas ale sie strasznie wierci i czasami placze przy tym:-(Jeszcze nie skonczyla 3 tygodni i juz chora:-(Teraz to jestesmy tym bardziej wsciekli ze mieszkamy jeszcze ze szwagierka:wściekła/y:
Bajeczka ladne sukieneczki;-)Umeblowalas juz pokoj?
Myleene jak sie czujecie dzisiaj?Jest jakas poprawa?
Katik ja Ci niestety nie pomoge,ale nie masz przypadkiem adresu napisanego na papierach ktore musisz wyslac?Wiem ze na wiekszosci papierow jest zawsze napisany.
 
reklama
A co tu tak cichutko?
U mnie pierwsza tura ubranek poprana. Niby nie kupowalam duzo bo male dziecko szybko wyrasta i stwierdzilam, ze jak bedzie cos brakowac to 10 mni od domu mam sklep to dokupie, a jednak jedna pelna pralke wsadzilam jasnych i jeszcze troche zostalo na nastepna ture. :sorry2:
A tak poza tym to nudy u mnie, musze odpoczywac a znajduje sobie co chwile jakies zajecie bo ja po prostu nie umiem tak siedziec na tylku caly dzien i nic nie robic. :dry:

hej Dziewczyny

czy moglybyscie mi podpowiedziec gdzie nalezy wyslac dokumenty na SSMG?
z gory dzieki :tak:
Katik ja nie zalatwialam tego, ale czytalam w necie, ze nalezy to zlozyc w Jobcentre Plus. Moze dziewczyny cos wiecej wiedza...

kamilalopez w tej samej chwili napisalysmy :-D Tak pokoj juz umeblowany, nawet nie jest tak tragicznie, mozna w miare normalnie po pokoju chodzic :-D
 
Ostatnia edycja:
To widzę, że u Ciebie bajeczka przygotowania "pełną parą" ;-):tak:
tak samo u mnie... wstawiłam ostatnią turę ciuszków do wyprania...
a jeszcze zostały mi pościele i kocyki :-p
i czekam na materacyk do łóżeczka :sorry2:
 
kingusia1991 sadze ze jakbym nie musiala torby do szpitala spakowac to bym pewnie z tym praniem sie dalej ociagala :-D
Ja jeszcze czekam na paczke z Polski, powinna byc w piatek i wszystko raczej gotowe. No i jakas koszule do karmienia musze sobie kupic do szpitala. Ale szukalam po sklepach to nigdzie takich nie ma, jedynie w mothercare, ale tam to koszula gdzies ok 20 funtow :baffled:
 
bajeczka ja kupilam koszule do karmienia w peackoku za 6 funtow. nie jest to taka profesjonalna koszula do karmienia ale u mnie sie sprawdzila. z przodu ma kilka guzikow ktore latwo rozpiac w sam raz zeby piers wyciagnac:tak:

kamilalopez wspolczucia:-(.najgorzej jak taki maluch choruje,niewiadomo jak mu pomoc.trzymam kciuki za olivke

u nas klopotow ze skora ciag dalszy. mamy od lekarza masc ale ona podraznia jej skore a jak odstawie to znow wszystko powraca i tak wkolko:no:.Wogole ci ang lekarze to guzik warci.w niczym nie widza problemu.wkurza mnie to.
dzisiaj wyprobujemy kapiel w krochmalu,moze pomoze
 
bajeczka ja kupilam koszule do karmienia w peackoku za 6 funtow. nie jest to taka profesjonalna koszula do karmienia ale u mnie sie sprawdzila. z przodu ma kilka guzikow ktore latwo rozpiac w sam raz zeby piers wyciagnac:tak:
No wlasnie typowa koszula do karmienia to ma jedynie to, ze ma zatrzaski na dekolcie i latwo odpiac, ewentualnie taka kopertowa ze cycora wywalasz. :-p Zastanawialam sie czy moge kupic taka normalna tylko ze ma guziki odpinane. Bo takie to widzialam nawet w primarku za 5 funtow. Troszke dluzej zajmie odpinanie ale kurcze nie chce wydawac tyle szmalu na koszule nocna :eek:
Zobacze jeszcze u nas w peackoku...:tak:
 
Katik ja Ci niestety nie pomoge,ale nie masz przypadkiem adresu napisanego na papierach ktore musisz wyslac?Wiem ze na wiekszosci papierow jest zawsze napisany.
no wlasnie nie maa adresu zwrotnego :-(
Katik ja nie zalatwialam tego, ale czytalam w necie, ze nalezy to zlozyc w Jobcentre Plus. Moze dziewczyny cos wiecej wiedza...
chyba faktycznie przejde do jobcentre i zobacze co mi powiedza, czy wezma aplikacje czy trzeba gdzies slac


dzieki :tak:
 
Bajeczka ja tak samo jak Pixi kupilam w peackoku za £6 zwykla z guzikami z przodu i wcale dlugo nie zajmuje ich odpinanie czy zapinanie:-)
Pixi pewnie,proboj krochmal jak nic nie pomaga. Co do lekarzy to ja dopiero pierwszy teraz mam fajnego i widac ze zna sie na rzeczy no i nie przepisuje paracetamolu na wszelkie dolegliwosci.
Bylismy u niego dzis i dal malej tylko krople do nosa zeby sie tak nie meczyla bo pluca ma czysciutkie no i w sumie juz od kilku godzin nie kaszle wiec mam nadzieje ze jakos przespi ta nocke bez wiekszych problemow
 
Witam,
Co do lekarzy - Anglikow, to prawda, ze w niczym nie widza problemu. We srode bylismy u GP, we trojke, bo grypa nas dopadla. Oczywiscie na wszystko najlepszy paracetamol, wiec oprocz niego nic nie dostalismy. Poza tym nasz GP zachowywal sie tak jakby byl na haju. Daje sobie reke uciac, ze byl. Za paznokciami mial straszny brod, smierdzialo od niego kofeina na kilometr i siedzial po turecku na krzesle:baffled:Kurowalismy sie w domu do konca tygodnia.
Dzis pojechalismy do pracy. Po 45 min zadzwonili z przedszkola by zabrac malego bo ma biegunke!!! Wczesniej mowilismy lekarzowi o malej biegunce, ale on stwierdzil, ze to wirus. Wiec prosto z pracy do GP i znowu trafilismy do tego na haju. I znowu byl najarany!!! Matko!!! Wiec glodze przez caly dzien Alusia i podaje mu lek na biegunke, ktory w koncu zdecydowal sie przepisac!

Katik z aplikacja o SSMG powinnas otrzymac takze zaadresowana koperte. A jak nie, to idz do Jobcentre i popras o aplikacje. Zawsze darmowa wysylka:)

PS. A tak swoja droga, skoro paracetamol taki swietny, to dlaczego jeszcze nie zbawil swiata???
 
reklama
Hej Kobitki :-):-):-)
Witam po przerwie ;-), powiem Wam Kochane, że urwanie głowy to mało powiedziane!!!!!!! Gdyby nie moja mama to pewnie przeszłabym silne załamanie nerwowe!!!! Słowo daję ale gdybym była taka na prawdę sama z dwojgiem dzieci to nie wiem jak dałabym sobie radę. Nie, że wysiadam ale jak pogodzić to malutkie dzieciątko i zaspokajanie jego potrzeb z tym większym, którego wymagania nagle w dniu porodu wzrosły stukrotnie????? Nie to, że Kubuś jest zazdrosny czy fiksuje ale teraz widzimy jak bardzo on nas potrzebuje. A Krzyś przecież też potrzebuje i nie może czekać. Dobrze, że jest mama. Ale niestety jedzie już w przyszły wtorek.
Próbowałam troszkę nadrobić posty ale wybaczcie jeżeli czegoś nie doczytałam.
Kamilalopez jak się czuje Olivcia?? Kiedy się przeprowadzacie? To musi być dla Was strasznie frustrujące zwłaszcza teraz kiedy jeszcze przez tą całą sytuację Olivcia jest chora?? Nasz Krzyś z kolei ma wzdęcia i troszkę problemy z gazami i kupkami. Polecam Infacol jakby, któraj też miała z Dzieciątkiem taki problem. Łatwiej jest się Maluszkowi załatwić i "wygazować".
Mamunia WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI 18 URODZIN;-):-D;-)
Maureen jak Ty się czujesz? Czy już przeszły Ci problemy z załatwianiem?? Polecam wodę!!! Duuuużo wody. Ja piłam całą butelkę 1.5 l wody Volvick dziennie i oprócz tego jeszcze jakąś herbatkę czy napoje. I koniecznie pij wieczorem i w nocy jak się budzisz no i oczywiście szklankę wody na czczo. To pobudza jelita i przeczyszcza ale nie gwałtownie.
A wracając do moich chłopaków to Kubuś nie dokucza bardzo i nie jest zazdrosny jakoś strasznie. Jasne, że domaga się uwagi ale staramy się żeby nie czuł się źle. Z kolei Krzysiulek jest najcudowniejszy na Świecie (zaraz po Kubusiu:-D) i tylko ten bolący brzuszek truje nam życie. Jutro będzie HV i będzie go ważyć więc zobaczymy ile przytył mój Skarb przez 4 tygodnie. Prześlę Wam zdjątka moich Muszkieterów :-D:happy2::-D
 

Załączniki

  • DSC00019 modified.jpg
    DSC00019 modified.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 43
  • DSC00074 modified.jpg
    DSC00074 modified.jpg
    17,9 KB · Wyświetleń: 37
  • DSC00088 modified.jpg
    DSC00088 modified.jpg
    13,7 KB · Wyświetleń: 44
  • DSC00096 modified.jpg
    DSC00096 modified.jpg
    21,1 KB · Wyświetleń: 44
Ostatnia edycja:
Do góry