reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Witajcie....

Medio niestety nie zdusilam choroby w zarodku, to raczej ona mnie zdusila. Wrocilam do domu i czuje sie fatalnie. Łupie mnie w stawach, gardlo boli i trzesie z zimna.
Co do brojenia przez dzieci, to to co dla nas jest brojeniem, to dla nich poznawaniem swiata:) Moj zaczyna doslownie to samo. Nie interesuja go żadne zabawki. Najlepiej to by sie bawil odkurzaczem i zelazkiem. Medio delektuj sie tym kochana, bo dzieci tak szybko rosna, ze bedziesz jeszcze za tym tesknic:)))))

Olinda duzo zdrowka zycze.

Nie ma to jak wkurzyc sie na koniec dnia:) Wspominalam juz, ze opiekunki urzadzily w piatek dzieciom w przedszkolu kapiel w basenie. Maly zlapal katar od tego. A dzis znowu rozebraly go do pieluchy, rozsypaly kakao i inne cuda i dzieciaki sie w tym tarzaly. Malo tego, daly mu lody!!!! , mimo, ze wspominalam, by uwarzaly na niego. Jak mozna takim malym dzieciom lody dawac??Wiem, ze chartuja tu dzieciaki, ale sa jakies granice:no::no:

Ok, zmykam umierac w lozeczku. Zimno jak cholera, brrrrrr.

Zdrowka wszystkim:))
 
reklama
Witam babeczki:-)
Widze ze jak narazie pustki dzis.
Olinda jak dzis sie czujesz?Bylas u lekarza?
Medio jak tam Karolek dzisiaj?
Bajeczka dobrze ze nie chorujesz i obys nic juz do konca nie zlapala :tak: Co do umeblowania to w koncu Ci cos przypasuje-tylko nie przeciazaj sie za bardzo
Maureen jak Twoja Amelka?Juz calkiem zdrowa?I jak Twoje samopoczucie?
Myleene kazaly dzieciom sie tarzac w kakao?????:baffled::szok:Co one za pomysly maja??Moze poprostu powiedz tym babkom ze nie zyczysz sobie zeby Twoj maluch bral udzial w takich dziwacznych zabawach. Jak dzis samopoczucie?

Moja mala ma dzis juz 2 tygodnie i z dnia na dzien jest coraz fajniejsza:-)czas naprawde szybko leci.Dzieki Bogu nocki mi super przesypia tak ze ja tez sie bardziej wysypiam:tak:
Milego dnia
 
Witajcie!
kamilalopez- no to taka mała rocznica:-), a tu ani się obejrzysz a z 2 tyg. zrobią się 2 latka, oj za szybko rosną nam te dzieciaczki:-), buziaki dla Olivki.
Myleene- dużo zdrówka.
olinda- jak tam u lekarza?
Medio- na to brojenie chyba nie ma reguły,u mnie np. Alus już dawno z tego wyrósł, Domis za to nigdy w ten sposób nie psocił, za to teraz łobuzują w inny sposób:-D.
A u nas powtórka z rozrywki tylko tym razem w wykonaniu Dominisia:-(, mówiłam, że tak będzie i z reguły lubię mieć rację ale kurczę w tym jednym mogłabym się raz pomylić:tak::-D.
 
Dzien dobry

Dzieki za zyczenia zdrowka
nie bylam u lekarza bo mi wszystko przeszlo i stwierdzilam ze jak nie boli to nie ma po co isc :no:
a poza tym to jakos nie mam ochoty na nic ani nie chce mi sie gotowac ani sprzatac nic dobrze ze Olivka jest znosna chyba dopadla mnie jakas zimowa depresja najchetniej przespalabym ta zime szkoda ze tak sie nie da

Zycze milego dnia i wszystkim chorusim duzo zdrowka !!!!!!

 
Dzien dobry

Dzieki za zyczenia zdrowka
nie bylam u lekarza bo mi wszystko przeszlo i stwierdzilam ze jak nie boli to nie ma po co isc :no:
a poza tym to jakos nie mam ochoty na nic ani nie chce mi sie gotowac ani sprzatac nic dobrze ze Olivka jest znosna chyba dopadla mnie jakas zimowa depresja najchetniej przespalabym ta zime szkoda ze tak sie nie da

Zycze milego dnia i wszystkim chorusim duzo zdrowka !!!!!!



Olinda,

mam dokładnie to samo, kompletnie nic mi się nie chce :baffled::zawstydzona/y: Najchętniej wczołgałabym sie pod koc i schowała przed całym światem :zawstydzona/y:


A tak w ogóle to witam :tak:
 
Ja rowniez witam
W koncu w pokoju poustawiane, jeszcze tylko na weekendzie lozeczko rozlozymy i wszystko prawie. Nie lubie takich zagraconych pokoi ale niestety musielismy jakos to zmiescic i poustawiac zeby z dzieckiem w miare latwo sie poruszac. Kuzynka u nas jeszcze pomieszka z pol roku, a potem z jej pokoju zrobimy pokoik dla dziecka, wiec bedzie luzniej.

Nie wiem czy juz byl tu temat poruszany (pewnie tak :sorry2:), powiedzcie mi co prac i jak prac dla maluszka. Wiadomo ciuszki, ale czy kocyki tez pralyscie? No i zamierzam kupic plyn do prania, a co z plynem do plukania, wyplukac w plynie czy juz bez plynu :confused:
 
Witam Was wszystkie cieplutko,
brrr ale zimno, czy w drugiej ciązy tak się nic nie chce oprócz spania?No oczywiście mój dwuletni Alanek nie daje mi poleniuchować:-D
ps. czekam na córcie jestem w 23 tygodniu, pierwsze 3 miesiące były dla mnie straszne...
Wszytkim życzę dużo dużo zdrówka:-)
 
Ja rowniez witam
W koncu w pokoju poustawiane, jeszcze tylko na weekendzie lozeczko rozlozymy i wszystko prawie. Nie lubie takich zagraconych pokoi ale niestety musielismy jakos to zmiescic i poustawiac zeby z dzieckiem w miare latwo sie poruszac. Kuzynka u nas jeszcze pomieszka z pol roku, a potem z jej pokoju zrobimy pokoik dla dziecka, wiec bedzie luzniej.

Nie wiem czy juz byl tu temat poruszany (pewnie tak :sorry2:), powiedzcie mi co prac i jak prac dla maluszka. Wiadomo ciuszki, ale czy kocyki tez pralyscie? No i zamierzam kupic plyn do prania, a co z plynem do plukania, wyplukac w plynie czy juz bez plynu :confused:
bajeczko,
ja prałam wszystko i raczej wpłynie Fairy, mój Alanek miał problemy ze skórą, wiesz bardzo sucha, dobre są też płatki mydlane, ale każdy dzieciaczek ma inną wrażliwość...
 
Bajeczka to super ze juz wszystko poukladaliscie :tak: i niestety wiem co to jest ciasnota ale napewno dacie rade co do prania to ja tez polecam fairy i proszek i plyn do plukania no i ja pralam wszystko kocyki tez :tak:

Karis78 - Witaj
Dziekujemy za zyczenia zdrowka napewno sie sprzyda ja tez w 2 ciazy moglam spac 24 na dobe i mialam to szczescie ze Ola mi pozwalala na lenistwo wlaczalam jej bajeczki i na drzemke:szok::-D:-D:-D A jak teraz sie czujesz ????
 
reklama
Maureen Ty mozesz wytlumaczyc sie ciaza :tak:;-) a ja niestety nie mam czym:szok::-D w dodatku moj M ma w sobote imieniny a ja nie mam zadnego pomyslu na prezent :no: a i fundusze niestety ograniczone:wściekła/y::wściekła/y: A jak Twoje corcie zdrowe????

buziaki
 
Do góry