reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
mamunia2,

to dobrze, że trafiłas na swojego lekarza, którego lubisz i pewnie ufasz. Dobre rozpoznanie, dobrze dobrany lek i wszystko pod kontrolą :tak: Niech Alus szybko zdrowieje..
 
Dzien dobry :-)

Mamunia - czuje sie nienajgorzej dalej mnie pobolewa ale tylko wtedy jak sie ruszam czyli nie jest zle ale chyba pojde z tym do lekarza bo boje sie jakby mnie drugi raz zlapalo i jak bym zaslabla a dziewczyny same w domu:szok::no: mam nadzieje ze nie zaproponuja mi paracetamolu:wściekła/y::wściekła/y:
 
Dzień dobry :-)

Olinda,

idz koniecznie, lepiej to sprawdzić.. Trzymam kciuki za dobrą diagnozę i żeby już nie bolało..
 
Witam
U mnie leci powoli tylko noce ostatnio nieprzespane :no: Probujemy jakos poustawiac meble w naszej sypialni tak zeby lozeczko i dodatkowa szafa sie zmiescila i jakos koncepcji nie mamy :baffled: Zwlaszcza ja bo ciagle mi cos nie pasuje, tym bardziej ze A wraca po 17.00 z pracy, a ja sama nie bede mebli przesuwac. No i tak narazie wszystko stoi rozwalone. :eek: Przestawilismy wczoraj nasze lozko, niby rozmiar double a takie wielkie, no i nie wiem czy mi pasuje w tym kacie (chociaz jeszcze wczoraj mi pasowalo) :dry: :sorry2:
Kuriera do paczki znalazlam, jest u nas w miescie dziewczyna ktora reprezentuje firme kurierska i przez nia zalatwilam. Tak wiec dzieki dziewczyny za pomoc, teraz mi pozostalo czekac na pake.

Chorym dziewczynom i ich maluchom zycze powrotu do zdrowia. :tak:
Ja (odpukac) trzymam sie w tej ciazy poki co bez chorobska i oby tak zostalo do konca
 
Ostatnia edycja:
Mamunia dzięki chłopaki ok. Krzyś w szkole, Karolek śpi, ma jeszce katar, ale tak poza tym ok, choć nadl sporo marudzi, przez te zęby.
Olinda czekam na wieści od lekarza.
Myleene jak się czujesz, zdusiłaś chorobe w zarodku?
Bajeczka już niedługo i będziesz tulić maleństwo, szkoda,że teraz nie możesz spać bo później wiadomo, ech tak to już jest końcówka ciąży dłuży się niemiłosiernie.
Maureen a Ty jak się czujesz? Jak Twoje Księżniczki w szkole?

Zocha czekam na wieści!!!!
 
witajcie
dawno nie pisalam ale czasem was podczytuje zeby byc w miare na biezaco:tak:.
U nas w miare spokojnie. Tylko mala ostatnio strasznie wysypana i niewiem od czego:no:.Musze odstawic wszystkie kosmetyki i zobacze czy bedzie poprawa...Podejrzewam ze to od oliwki bambino bo dopiero niedawno zaczelam stosowac.
Zycze szybkich powrotow do zdrowia :tak:.milego dnia:-)
 
Dziewczynki kiedy dzieci przestają tak psocić???
Mój Lolek wszędzie broi, obrywa tapety, rozypuje wszystko, wylewa, kruszy,rozrzuca itd.
Nie pamiętam jak to było u Krzysia..
 
Medio,

dziękuję, znośnie ;-) Do szkoły chodzi tylko Paulinka, Amelka ma niecałe 1,5 roku ;-)
Co do brojenia - moja mała tez broi niesamowicie i.. też nie pamiętam jak to było ze starszą :-D Musimy uzbroić się w cierliwośc, nie ma wyjścia kochana..

bajeczka,

meblujcie dotąd, aż w końcu wszystko Ci przypasuje :tak:

pixi,

oby wysypka szybko znikła :tak:
Jak będziesz miec czas, to skrobnij czasem więcej ;-)
 
reklama
Medio - nie dostalam sie dzisiaj do lekarza bo juz nie bylo miejsc jak dzwonilam mam nadzieje ze jutro sie dostane bo nic sie nie polepszylo ciagle jestem na przeciwbolowych tabletkach :wściekła/y::-:)-( a co do brojenia to Olivka tez broi jak diabli w przeciagu paru min nie mozna przejsc przez pokoj wszystko jest powywalane z ksiazkami z polki na czele i tez nie powiem kiedy to sie konczy bo Ola zawsze byla grzeczniutka i nigdy z nia ne mialam takich przebojow:szok::-D
 
Do góry