reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Aaaa możliwe Medio że to ząbki. W każdym razie oby tak było bo lepsza podwyższona temperatura od ząbków niż od jakiegoś bakcyla :)

U nas też chyba początki ząbkowania...szybko ale jesteśmy prawie pewni ze to własnie to. Ciekawe jak Julka sobie z tym poradzi. Póki co jest ok...tylko troche marudzenia, ślinienie i szukanie gryzaczków.
:))) Ech te zębiska!!!

BAjeczka nistety nie pomogę :((
 
reklama
Makta- witaj z powrotem, oj cos za często nam znikasz:-), popraw się kochana:-D.
Medio- kurczę trochę wysoka temperatura jak na ząbki co? A nic poza tym mu nie dolega?
bajeczka- no to pewnie skurcze przepowiadające, czas się pomalutku przygotowywać;-):-). Niestety w sprawie przesyłki też nie pomogę:sorry2:.
 
Makta,

oczywiście, że Cię pamiętamy :tak: To trzymamy kciuki za Julcię i jej ząbki..

bajeczka,

ja jutro popytam koleżanek, bo sama nie orientuję się w tym temacie..

Medio,

biedny Loluś.. Naprawdę lepiej, żeby to było od ząbków niż uszka, moja Paula miała 3 razy zapalenie uszu jak była mała i to był koszmar, strasznie cierpiała, zastrzyki po kilka serii :baffled::-(

mamunia2,

może być taka wysoka temp. na ząbki :tak: Mój brat jak ząbkował to temp. miał prawie 40 stopni :baffled:
 
Dzień dobry :-)

To może zjemy razem śniadanko na dobry początek dnia ? ;-)

sniadanie_musli_z_jogutrem27.jpg
 
Mauren mniam mniam, pychota.:-D:-D:-D

U Karolka to chyba nie uszy, bo jak o dotykam za uszkami to się śmieje.:sorry2:
Nie wiem co mam myśleć o tych lekarzach, na wizycie nawet lekarka do gardła mu nie zajrzała, i węzłów nie sprawdziła.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Daję mu antybiotyk i paracetamol, bo boję sie ryzykować Jak się obudził to miał 38,9.
Oby szybko mu przeszło
.
 
hej,
dziewczyny poradzcie co jest dobre na katarek u maluchow???
mojemu sie zaczal i nie chce by sie meczyl.
Chyba podstawa to odciągać fridą, kiedyś stosowałam jeszcze u Krzysia kropelki otririn baby.:tak:
A jaki ma katarek, gęsty, cieknący, ropny, czy taki wodnisty?
 
Makta ja Cie pamietam :-p U nas zimy nie bylo za bardzo, jeden dzien snieg napadal i oczywiscie prawie armagedon anglicy tu mieli. :-D

Dziewczyny sluchajcie szukam jakiejs sprawdzonej firmy do transportu paczki z Polski do Anglii. Rodzice zrobili paczke, m.in. duzo rzeczy dla dzidziolka i szukam jak to teraz dostarczyc do mnie. Znalazlam w necie polskapaczka.co.uk ale duzo jest negatywnych opini o nich.
Moze wy znacie jakas firme, kuriera co moze dowiezc paczke. Jak nic nie znajde innego to sie najwyzej zdecyduje na ta polska paczke.

Bajeczka moi rodzice zawsze wysylaja przez firme GLS i paczka dochodzi w 3 dni do mnie i wcale nie drogo jest.Wejdz na ich strone w internecie i zobacz gdzie w poblizu Twoich rodzicow maja siedzibe:tak:
 
Ja tez juz bym chciala wiosne-nienawidze zimy.
Dziewczyny,czy waszym maluszkom po urodzeniu schodzila skora?Mojej malej to wielkimi platami odchodzi z calego ciala. A co do spania to od 2 dni klade ja w rozku spac i super mi nocki przesypia-budzi sie tylko co jakies 3-3,5 godziny,naje sie i odrazu spi:-)Dzieki temu ja tez spie lepiej:tak:

Makta witaj z powrotem:-)Jak tam swieta i ogolnie pobyt w Polsce?Bylo tak zle jak myslalas ze bedzie??i jak tam Julka?
Medio tak tu jest z lekarzami-idziesz do nich a po wizycie i tak masz watpliwosci w to co powiedzieli.Miejmy nadzieje ze szybko mu przejdzie-cokolwiek to jest:tak:
Maureen jak dzis samopoczucie??
 
reklama
Czesć!
Kurczę mój Alus też w nocy zaczął gorączkować i nie mam pojęcia od czego:baffled:.
Ja nie wiem co to za pech, że oni zawsze zaczynają chorować w weekend, jak przychodnia jest zamknięta:wściekła/y:.
Myleene- ja zawsze stosuję olejek olbas, dzięki niemu mogą swobodnie oddychać, a szczególnie pomocny jest w nocy.
 
Ostatnia edycja:
Do góry