reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Maureen oby sobie szybko uregulowala:-D
Medio niestety tylko na zdjeciach.Niedlugo wynajmiemy sobie dom to odrazu przyjada:-)
Mamunia musze sie poprostu przyzwyczaic i chyba zaczne chodzic spac razem z nia po kapieli:tak: Kupilam sobie ten krem co napisalas na bolace sutki-czy musze go zmywac przed karmieniem??
 
reklama
Witaski:)
Co u Was dziewczynki, jakies plany na weekend?
spring2.jpg
 
Dzien dobry

Medio ogrzalas moje serduszko tym zdjeciem :tak::-D:-D juz tak mi teskno do wiosny :tak:
A u nas nic ciekawego Olivka zrobila pobudke o 5 20 :wściekła/y::wściekła/y: czyli wszystko w normie tak sie zastanawiam kiedy to moje dzieciatko pospi chociaz do 7 a zapomnialabym nie chce zapeszac ale wczoraj Olivka byla nad wyraz spokojna i juz tak nie pokazywala nerwow zobaczymy co bedzie dzisiaj mam nadzieje ze tak samo jak wczoraj

Buziaki
 
hej dziewczyny
U mnie leci jakos, wczoraj bylam u poloznej. Oczywiscie standartowe "badania", wszystko jest w porzadku.
U nas pogoda do du...y...Pada i jakos tak buro jest :baffled:
Na weekendzie planujemy przemeblowanie zrobic, rozlozyc w koncu lozeczko i szafe wiec troche bede miala roboty.
Dzis w nocy zlapal mnie chyba skurcz, bo caly brzuch jakby mi sie skurczyl i napial, trwalo to chwilke i przestalo. Nie bylo to bolesne, tylko bardziej takie nieprzyjemne. Tak mi sie wydaje, ze to mogl byc skurcz bo nigdy wczesniej czegos takiego nie mialam. :-p I coraz bardziej do mnie dociera, ze juz coraz blizej porodu.

Trzymajcie sie, jakbym nie wpadla pozniej to milego weekendu :-)
 
reklama
Do góry