reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Dzień dobry Babeczki,

ja wczoraj byłam u położnej, w końcu powiedziałam jej o moich wszystkich dolegliwościach - krew z nosa, napinanie brzucha, osłabienie itp., do tego o moich obawach, ze dziecko bardzo nisko sie rusza.. No i dowiedziałam się, że to wszystko jest normalne, a dziecko tak nisko, bo to już 3 ciąza i mięśnie juz tak dobrze nie trzymają, bo są osłabione :wściekła/y::baffled:
Na dodatek mam straszne zaparcia, jak mam iść do toalety, to już mam łzy w oczach, a jak nie mam przed, to na pewno je mam po wyjściu :zawstydzona/y::baffled:
I tym sposobem pomimo konsultacji znów żadnej pomocy i ulgi...:-(

Przepraszam, że tak smęcę, ale mnie to wkurzyło i w ogóle...

Pytałam o tego włókniaka, na szczęście wyznaczyli mi jeszcze jedno usg, dopiero w 36 tyg., ale cieszę się, że będę je miała. Mam nadzieje, ze to dziadostwo nie urośnie i nie narobi mi problemów przy porodzie.
Dostałam tez formę na Health in Pregnacy Grant, ile dziewczyny czekałyście na niego ?
Acha, no i zważyłam się w końcu ;-) Mam 10 kg na plusie, sama nie wiem czy to dużo, czy mało :confused: ale na pewno mam mniejszy brzuch niż w poprzednich ciążach..

Idę do mojego małego łobuziaka, przed chwilą rozlała herbatę i wgniotła kawałki pomidora w sofę :baffled:

Miłego dnia kochane.
 
reklama
Mauren mi też tak w drugie ciąży mówiła położna,że to druga ciąża i już słabe mięśnei itd. eee takie tam gadanie no nie.
Na zaparic polecam weetabix z mlekiem na śniadanie
weetabix_lifestyle_lr_400.jpg


lub jak masz oytręby owsiane, ale to chyba z Pl.
 
Medio,

ja wcześniej tez miałam różne problemy tego typu, zdiagnozowano u mnie, jeszcze w Pl zespół jelita drażliwego i jem raczej lekkostrawnie, pewnych pokarmów unikam, ale tak ciężko jeszcze nie miałam jak w tej ciąży :-( Jem śliwki, jabłka, muesli, warzywa, ciemny chleb itp. i nic..
Spróbuję i Weetabix, co mi szkodzi ;-) Dzięki ;-)
 
Maureen to fakt czasem w ciązy tak bywa, może coś pomoże.
Pij też dużo. no i zawsze można spróbowac jescze jogurt ACTIVIA.
 
Niestety również miałam problemy z wypróżnianiem w II trymestrze i w III też, ale w III tylko dlatego, że przyjmowałam magnez 3x dziennie. Musisz wzbogacić dietę w błonnik.

Ja sobie pomagałam za pozwoleniem GP suplementem diety Benefiber- dostępny w tesco.


benefiber.jpg

 
Medio,

u mnie activia jest na porządku dziennym :-D

Pandorka,

a na co konkretnie jest ten Benefiber, na zaparcia właśnie ?
 
Hej kochane ciężarówki :)):-D:-D:-D
Melduję sie po powrocie z Polski. Sporo mnie tutaj nie było bo tam nie miałam kompletnie na to czasu a teraz zepsułó się nam komp i teraz mamy pożyczony więc pewnie też w najbliższych dniach będę tylko z doskoku.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
No ale mam nadzieje że o mnie całkiem nie zapomniałyście...:tak::tak:
Pewnie sporo mnie omineło ale nie mam szans na nadrobienie postów...
I jak przetrwałyście te straszne ataki zimy?? Patrzyłam na to wszystko w TV i łapałam się za głowę. Jakis koszmar!!!

I podpisuję się obiema rękami pod hasłem CHCĘ WIOSNĘ!!!!:-D:-D
 
Makta ja Cie pamietam :-p U nas zimy nie bylo za bardzo, jeden dzien snieg napadal i oczywiscie prawie armagedon anglicy tu mieli. :-D

Dziewczyny sluchajcie szukam jakiejs sprawdzonej firmy do transportu paczki z Polski do Anglii. Rodzice zrobili paczke, m.in. duzo rzeczy dla dzidziolka i szukam jak to teraz dostarczyc do mnie. Znalazlam w necie polskapaczka.co.uk ale duzo jest negatywnych opini o nich.
Moze wy znacie jakas firme, kuriera co moze dowiezc paczke. Jak nic nie znajde innego to sie najwyzej zdecyduje na ta polska paczke.
 
reklama
Makta witaj Skarbie:)

Lolus chory temp. ok. 38,5.
Byliśmy u lekarza dała antybiotyk, niby ucho, ja coś wątpię, ale nie wiem.
Moze przez zęby bo wyszły mu dwa ostatnio.
 
Do góry