reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
Witam,
strasznie pusto tu dzis:))
Dziewczyny, zycze zdrowia, bo zatoki i te sprawy to cos strasznego.

Medio ile taki domek kosztuje??
 
hej dziewczyny ja juz jutro jade na wywolanie trzymajcie za mnie kciuki i za moja kruszynke ;-)odezwiemy sie jak juz bedziemy w domku :tak:mam nadzije ze szybko wyjdziemy :tak:pozdrawaim buzka;-)
 
Czesc mamuski:-)
Olinda
dziekuje bardzo za rade w sprawie kapieli-dzis tatus porzymal Olivie za reke i spokojnie ja wykapalam bez krzyku:tak:
Zocha powodzenia-trzymamy kciuki za was;-)
Medio fajny domek-dzieciaczki pewnie szczesliwe
Mamunia ja to chyba za wczesnie pochwalilam moja mala bo ogolnie spi w nocy ale tak okolo 6 rano jak sie obudzi to nie daje juz mi spac bo chce jesc co godzine-polozna powiedziala ze to normalne,ale przez to sie wogole nie wysypiam.Mam nadzieje ze jej to szybko przejdzie:tak:
Milej nocki kobietki
 
Dziekuje Mamunia u nas wszystko w jak najlepszym porzadku. Tylko duuuuzo obowiazkow i malo czasu. Alus jest grzeczny i slodki. Krazy po mieszkaniu jak torpeda, wspina sie wszedzie, wdrapuje, ubaw niesamowity. Slodki jest moj maly przedszkolak :-D

A jak Twoi chlopcy? Wszyscy trzej??
 
Dzien dobry mamusie:-)

Kamilalopez - bardzo sie ciesze ze pomoglam nie masz za co dziekowac polecam sie na przyszlosc :tak::-)
Medio - domek rewelacja no i chlopcy szczesliwi:tak:

Dziewczyny mam pytanie czy szczepienie moze tak wplynac na dziecko ze jest strasznie marudne i nieznosne bo Olivka miala 2 szczepienia w piatek i od tamtej pory ciezko z nia wytrzymac ciagle marudzi chce na rece jak ja biore to sie prezy to spowrotem ja klade na podloge a ona placze ja juz nie mam sily nie wiem czy to przez to szczepienie czy tylko jej humory w sumie pielegniarka powiedziala ze po tym szczepieniu do 2 tyg moze wystapic wysypka i tak sobie pomyslalam ze jak do 2 tyg moze wystapic wysypka to moze ona jakos odczuwa to szczepienie i dlatego jest taka nieznosna co o tym myslicie ???????

Milego wstawania:tak:
 
Hej Babeczki,

ja się melduję, że żyję, tylko nie mam weny do pisania i nastrój jakiś do bani..:-(


Olinda,

ja mysle, że to może być reakcja po szczepieniu..

Kamilalopez,

Twoja córeńka jest jeszcze bardzo malutka i dopiero reguluje sobie rytm spania, jedzenia itp. A co do wysypiania się - na razie bym zbytnio na to nie liczyła :-D;-)
 
Myleene domek z dostawą 58 funtów.
Zocha trzymam kciukaski:)
Kamilalopez a jak dziadkowie widzeli już wnuczkę?
Olinda może po szczepieniu, choć mój Lolek tez ciągle na ręce ciągnie i też taki marudek ostatnio z niego, więc nie wiem.
 
reklama
kamilalopez- to normalne:-) i tak masz dobrze, że w nocy do tej 6-tej ładnie Ci spi:tak:, moi chłopcy wstawali o szóstej do półtora roku, po prostu taką mieli porę, a ja musiałam się przystosować:tak:;-).
Myleene- a dziękuję znosnie:-D, raz lepiej, raz gorzej ale nie mogę narzekać;-).
 
Do góry