reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Medio to moj pierwszy porod dlatego tak panikuje za kazdym razem, bo nie wiem czego sie spodziewac. :sorry2:
Sluchajcie jak wygladaja tutaj te nakladki siliconowe na sutki bo chodzilam po kilku sklepach i nie widzialam nic takiego, albo jakas slepa jestem albo przegapilam :-p
Np. tak:-)
313_01_5041.jpg
 
reklama
kamilalopez mi polozna mowila juz 5 dnia po porodzie zebym wyszla z mala na spacer.My wyszlismy w 6 dniu ale tak na 20 min . I wczesniej nie werandowal;am tylko odrazu,ale tez mialam stracha czy jej nie za zimno,czy nie przeziebi sie.

medio super dzieciaczki,takie radosne:-).Powodzenia u okulisty:tak:
olinda trzymam kciuki oby jak najszybciej znalezli dla was nowe mieszkanko w miare dogodne

My wlasnie wrocilysmy ze spacerku. Mala dalej spi sobie ale juz ide szykowacv powoli butle bo pewnie zaraz sie obudzi moj glodomorek;-).
A tak wogole to pochwale sie ze od kilku dni mala smieje sie jak do niej mowie i gada na calego.Cudowne to jest:-)
 
czesc dziewczyny:-)
Moja mala to jest normalnie glodomor- ogolnie budzi mnie zawsze okolo 3 na jedzenie a pozniej kolo 6,tylko ze od 6tej pozniej chce jesc mniej wiecej co godzine i nie daje sie mamie wyspac.Byla u nas polozna dzisiaj i powiedziala ze to normalne ze rano tak chce jesc czesto,zwazyla ja i byla zdziwiona ze przy karmieniu tylko piersia w ciagu 6 dni przybrala juz 115g:-) Znacie dziewczyny jakies sposoby na to zeby mala nie plakala przy kompaniu?Zanim ja wsadze do wody to zawijam ja w pieluche i dopiero wkladam ale i tak placze:-(
Medio fajne te Twoje dzieciaczki:tak:
Olinda to teraz trzymam kciuki zeby w miare szybko wam znalezli inne mieszkanie;-)
Bajeczka a to dopiero poczatek macierzynskiego i jeszcze troszke masz do porodu,za kilka dni juz pewnie bedziesz miala dosc z nudow no bo ilez mozna sprzatac :-D
Pixi mi wlasnie dzis polozna powiedziala ze moge juz z nia wychodzic tylko zebym ubrala mala cieplo.
 
Kamilalopez - jesli jest ktos kto moze Ci pomoc przy kapaniu to niech Olivke trzyma za raczki wtedy dziecko czuje sie bezpiecznie ja tak robilam z Ola bo ona tez sie bala strasznie kapac i u mnie to podzialalo i po jakims czasie moglam ja spokojnie kapac. Powodzenia

Dziewczyny dziekuje za kciuki mam nadzieje ze dlugo nie bedziemy musieli czekac :tak:
 
Już po wizycie jest nieznaczna poprawa wzroku u Krzysia mamy repeptę na nowe okulary.
Teraz płacze mi bo zakropieniu mu oczu atropiną nic prawie nie widzi, mam nadzieję,że źrenice szybko mu wrócą do normy.
 
Medio- no cóż nagroda za męczarnie musi być;-):-). Dobrze, że jest jakas poprawa, choćby mała:tak:. A masz w domu tyle miejsca, żeby mogli się nią bawić, czy domek poczeka aż będzie ciepło i wystawisz go do ogródka?
 
reklama
Mamunia a zatoki ciut lepiej i temp. w normie za tydz mam kolejne wyniki zobaczymy jak wyjdą, no ale kaszlę nadal.
Krzysia oczka już dobrze, ufff
Byliśmy dziś wybierać nowe okularki dla niego.
A jak Twoje bobaski?
 
Do góry